Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2006 o 21:01, ciaputek napisał:

Masz rację.Według regulaminu kNOT powinien Ci max o 3 stopnie obniżyć.


Ba - > uwzględniajac że złozyłem przeprosiny i zreflektowałem siebardzo szybko i to że gorsze rzeczy zdarzały sięna forum a ja nigdy nawet upomienienia nie dostałem ... poczekam na odpowiedź listowną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jednak ta magiczna klauzula brzmiąca decyzje moderatorów nie podlegają dyskusji na gram.pl jest czasami równie uciążliwa jak Paragraf 22;) Swoją drogą myslałem, że mam omamy wzrokowe widząc przy twoim nick''u bumelanta. Mam nadzieje, że Twoja apelacja przyniesie zamierzony skutek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.04.2006 o 21:06, upiordliwy napisał:

Ba - > uwzględniajac że złozyłem przeprosiny i zreflektowałem siebardzo szybko i to że gorsze
rzeczy zdarzały sięna forum a ja nigdy nawet upomienienia nie dostałem ... poczekam na odpowiedź
listowną.


Osobiście dałbym Ci degrada o max jeden albo dwa statusy i cześć. a co do rozwiązywania konfliktów z kNOT''em droga listowną to nie licz na jakieś efekty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 22:06, Budo napisał:


> Ba - > uwzględniajac że złozyłem przeprosiny i zreflektowałem siebardzo szybko i to
że gorsze
> rzeczy zdarzały sięna forum a ja nigdy nawet upomienienia nie dostałem ... poczekam na
odpowiedź
> listowną.

Osobiście dałbym Ci degrada o max jeden albo dwa statusy i cześć. a co do rozwiązywania konfliktów
z kNOT''em droga listowną to nie licz na jakieś efekty :/



Będę wysyłał do skutku , aż ktoś mnie wysłucha. Bez przesady panowie , każdy ma prawo do błędu , wiem zapędziłem się , jednak zdarzyło mi sieto pierwszy raz. Nikt jeszcze tak bolesnego upadku nie zaliczył - to utwierdza mnie w przekonaniu że nie ma sprawiedliwości na tym świecie i nie warto podporządkowywać się regułom. Co sieacłej sytuacji zaś tyczy -> drogi kNOCie , jeśli będziesz to czytał to chciałbym żebyś powiedział mi co jest niesmacznego w sekcji zwłok . Jest to praca lekarza. Owszem błędem było umieszczanie tego na ogólnodostępnym forum , jednak chciałem go szybko naprawić. Kiedyś zdarzyło mi siez Tobą wymienić poglądy na temat Twojej "władzy" na forum - wydałeś mi się człowiekiem sensownym -> teraz jednak mam co do tego duże wątpliwości. To że jesteś zapędliwy zdążyłem sięprzekonać , jednak spotkała mnie kara dotkliwa niemal jak po propagowaniu poważnie zakazanych przez prawo materiałów. Czy wydaje mi sie , czy tylko Ty tak surowo karzesz swe "ofiary"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Upadali i niżej, z księcia na splamionego bodajże :P
A co do próbowania aż do skutku, to zyczę Ci żeby Twoje listy nie zostały bez echa, ale już inni próbowali i nic ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście mocno oberwałeś ;> ;]. Aż przykro :(

Budo-------> wczoraj się z ciebie naśmiewałem a niewiele brakowało abyś miał powody do śmiania się ze mnie.

Coś od wczoraj kNOT nie jest w sosie bo ostro znim dyskutowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kNOT sie wkurzył,nie ma co. I chyba pierwszy raz nadużył regulaminu.

No dobra ja rozumiem, dać degrada o stopień dwa, lub trzy czyli tyle ile wolno najwięcej według regulaminu...ale 5 stopni!?
Osobiście ja gdybym był moderatorem to dałbym ostrzeżenie,albo degrada o stopień.
Co on takiego w ogole zrobił? Dał linka do filmiku. Do głupiego filmiku,ale tylko tyle. Gdyby przeklinał, propagował rasizm to wtedy degrad,ale nie za samo danie linku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 22:16, Budo napisał:

Upadali i niżej, z księcia na splamionego bodajże :P


Jednak na nowym forum jest to jak narazie największy spadek, również przeze mnie uznany jako niesłuszny. No, ale cóż my użytkownicy nie mamy tutaj wiele do gadania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 22:22, Ninja Seba napisał:

No, ale cóż my użytkownicy nie mamy tutaj wiele do gadania...

Powiedziałbym że mamy najwięcej do gadania.To jest forum gdzie każdy powinien zostać wysłuchany.

P.S kNOT nie jest złym moderatorem,po prostu dzisiaj coś go chyba ugryzło. Trzeba tę sprawę dokładnie z nim przedyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czt ugryzlo czy nie ale przekroczenie regfulaminu w kazda strone jest zle piordliwy niekradl dostal za obrzydzenie innym uzytkownikom ale to jest szeroko pojete po drugie jezeli jednym postem ktos niszczy sobie caly wysilek wlozony w rozwoj forum i zostaje w ten sposob doceniony to super forum.
A przy takim sposobie postepowania nikt nie jest pewien bytu na forum bo niestety na forum gram robi sie tak jak we francji bez ostrzezenia moga cie wywalic.
Niestety dawaniem degradow nie powinno kierowac zldne uczucie czy zly dzien upiordliwego znam osobiscie i nie jest typem czleka ktory wycina innym hamskie numery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 22:22, Ninja Seba napisał:

No, ale cóż my użytkownicy nie mamy tutaj wiele do gadania...


Pojedynczo to fakt, ale w grupie - gdyby nie użytkownicy żadne forum by nie istniało. Zauważ również, że kNOT powołał się na "szeroko pojęte odbieranie innym przyjemności korzystania ze strony (a w szczególności grożenie innym wirtualnie jak i w rzeczywistości, pomawianie, obrażanie na tle przekonań, wyznania, rasowym, religijnym, płciowym, przynależności społeczno-kulturowej itp.) " - i rozumiem, że filmik był paskudny (nie widziałem, acz jestem w stanie sobie wyobrazić, że sekcja zwłok to nic miłego), niemnij zaraz potem przeprosił i poprosił o wykasowanie. Nigdy wcześniej nie odbierał innym przyjemności korzystania ze strony, a to co zrobił teraz nie mieści się w wymienionych przypadkach szczególnych. Zauważyłem, że większość (jeśli nie wszyscy) wspomnianych "innych" oburzyła się bardziej degradem niż filmikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 22:35, wincent87 napisał:

Zauważyłem, że większość (jeśli nie wszyscy) wspomnianych
"innych" oburzyła się bardziej degradem niż filmikiem.


O to właśnie chodzi. Tutaj mam takie samo zdanie jak większość. Szczególnie, że posty tutaj nie mają możliwości edycji i Upiordliwy po tym co zrobił nie miał już możliwości wysofania. Przyznał się (zanim dostał degrada), że zrobił źle i prosi o usunięcie tego posta. Po czym dostał degrada i to jakiego!. Wygląda na to, że nie ma zupełnie znaczenia, że jest na tym forum od pół roku, że nie dostał nigdy nawet ostrzeżenia i że wyraził skruchę przed degradem, a nie po nim co nie jest tutaj też bez znaczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Upiordliwy bumelantem? Nie no to już przesada, żeby jeszcze popełnił jakies poważne wykroczenie. Chyba regulamin powinien przejśc jakąś modernizację, bo takie przypadki to juz przesada, własnie takie degrady powoduja u mnie "szeroko pojęte odbieranie przyjemności korzystania ze strony". Jak dla mnie jawna niesprawiedliwośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie mi sie wydaje ze są 2 tlumaczenia tej sprawy:) Jak ja to widzę:

Ogolnie Upiordliwy jako Delegat nie powinien dawac filmiku do takiego linka, ale jako ze wyrazil skruche moim zdaniem powinien dostac tylko ostrzezenie , no ewnetualnie degrad - 1, przeciez na tym forum nawet ludzie ktorzy propagowali piractwo i duzo gorsze rzeczy dostawali po -3, wiec - 5 jest w tym wypadku strasznym wykroczeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Regulamin jest spoko, jak widać jego interpretacja przysparza kłopotów co niektórym ;]

Widek---> ogólnie sie zgadzam, może to kwestia nowych wytycznych dla modów- wiem że wielu osobom przeszkadza/ł zbytni luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak jak ktoś kogoś nienawidzi to szuka byle pretekstu aby proceduralnie kościa zniszczyć.

Ja tak postępuję z durnowatymi zespołami muzycznymi oczerniając je gdziekolwiek się da i wypada ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 23:13, Harmegidon napisał:

Jednak jak ktoś kogoś nienawidzi to szuka byle pretekstu aby proceduralnie kościa zniszczyć.


No jeżeli ktoś komuś wlepia degrada - 5 to raz ze to jest bardzo podejrzanie nie sądzisz? Zdarzaly mi sie kiedys takie sytuacje ze jak ktos sie nie lubił Mod mial duzo wymian pogladow/konfliktow z userem to po prostu pokazywal w pewnym czasie swoją "wyzszosc" nad nim oczywiscie nie sugeruje ze takze bylo i w tym przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 23:13, DonCarleone napisał:

Panowie, to tylko podpis pod nickiem :P A niektórzy zachowują się, tak jakby im psa zabijali
:P

Zmienisz zdanie kiedy uświadomisz sobie że na forum niektorzy podczas rozmowy z danym użytkownikiem patrzą na jego status.

I dam głowę gdyby Ciebie zdegradowano aż o pieć stopni ,też w jakimś mniejszym zakresie byłbyś conajmniej lekko zdezorientowany że tak powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować