Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2007 o 00:01, Budo napisał:

/.../

primo- małe sprostowanie- ja się nie mszczę, zalezy mi tylko na porządku na forum... a że ktoś
spoza "władzy" ma inna wizję ode mnie to cóż... jego sprawa.
a drugie primo- oczywiście, że sa ci co sprawuja nad nami kontrolę- myślisz że przeczytają
tego posta? Nie sądzę. Znasz odpowiednie drogi kontaktu, o ile chcesz osiągnąć, a nie tylko
gadasz...


Ale ja mam do ciebie tylko jedno pyytanko

Dlaczego tak ostro oceniasz innych po kilku postach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 00:03, Budo napisał:

> No coz duzo tego jest o budo no nie?? a moze wyslemy wiadomosc do cd projekt o tym co
mysla
> inni o budo co??

Proszę Cię o dwie rzeczy- jak chcesz coś napisać zrób to składnie, tak żeby można było Cię
zrozumieć- to pierwsza sprawa. A druga jest taka- sposoby kontaktu z moderatorami i w sprawach
moderatorskich są wyszczególnione w regulaminie.

Dobrze, wlasciwie to juz mam kontakt z jednym z cd projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż te kilka postów może świadczyć jaki ten gramowicz może być w przyszłości na forum. te kilka postów może kogoś obrazić albo no nie wiem...może te kilka postów wszystko załatwić...to tak jak kilka słów i człowieka można zniszczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 00:07, Cesarro napisał:

Otóż te kilka postów może świadczyć jaki ten gramowicz może być w przyszłości na forum. te
kilka postów może kogoś obrazić albo no nie wiem...może te kilka postów wszystko załatwić...to
tak jak kilka słów i człowieka można zniszczyć...

To prawda Hmmm. Jednak za duzo tych zdegradowań budo prosze nie oceniaj innych tak surowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 00:12, dawiddawiddaiwd napisał:

To prawda Hmmm. Jednak za duzo tych zdegradowań budo prosze nie oceniaj innych tak surowo


Umawiamy sie w ten sposob: albo wrescie zaczniesz sotowac sie do zalecen moderatorow, skonczysz off top i przeczytasz regulamin, zeby sie dowiedziec jak zalatwiac sprawy z moderatorami, albo za jeszcze jedna wypowiedz nie na temat dostaniesz degrda, tym razem ode mnie. To jak bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 02:23, Wojman napisał:

> To prawda Hmmm. Jednak za duzo tych zdegradowań budo prosze nie oceniaj innych tak surowo


Umawiamy sie w ten sposob: albo wrescie zaczniesz sotowac sie do zalecen moderatorow, skonczysz
off top i przeczytasz regulamin, zeby sie dowiedziec jak zalatwiac sprawy z moderatorami, albo
za jeszcze jedna wypowiedz nie na temat dostaniesz degrda, tym razem ode mnie. To jak bedzie?

Wiesz moge sie przystosowac, ale ostatni moj degrad byl nie fair, pewnie zauwazyles ze nie pisze szybko i robie bledy, bo wiesz, za to wlasnie dostalem degrada! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czytam te kilka ostatnich stron tego wątku... I co widzę? Jedną wielką gadkę o Moderatorach, użalanie się, że za nic degrada dostali. Nom, ludzie... Wychodzi na to, że Wy jesteście tu tylko po to, żeby mieć jak największy status... Dostaliście degrada, amen. Koniec, zero dyskusji, było za co dostać, to wychwycił to choćby Budo, czy inny Moderator, no, ale proszę, to nie powód. Ja dostałem też 2 degrady... Do końca nie wiem za co, ale dobra, przeżyję, nie jestem na Forum dla statusu, a dla samego Forum i samej Gramowskiej społeczności. Więc, naprawdę, warto tu być dla samego Forum, a nie dla statusu... Dzięki za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja chcialbym wiedziec czemu nagle wczoraj z przodownika spadlem na robotnika bo mnie to zdziwiło pisalem sobie posty i takie tam i potem przez jakies 20 minut nic nie robilem dalem odswiez by nowe jakies tematy sie ukazaly i widze jest jakis tam temat wiec odpowiadam wyslalem posta i nagle trach patrze robotnik o co kaman? moze nieswiadomie popelnilem jakas zbrodnie ze zostalem zdegradowany ale chce wiedziec co to bylo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 09:26, BzyQacz napisał:

Panowie, czytam te kilka ostatnich stron tego wątku... I co widzę? Jedną wielką gadkę o Moderatorach,
użalanie się, że za nic degrada dostali. Nom, ludzie... Wychodzi na to, że Wy jesteście tu
tylko po to, żeby mieć jak największy status... Dostaliście degrada, amen. Koniec, zero dyskusji,
było za co dostać, to wychwycił to choćby Budo, czy inny Moderator, no, ale proszę, to nie
powód. Ja dostałem też 2 degrady... Do końca nie wiem za co, ale dobra, przeżyję, nie jestem
na Forum dla statusu, a dla samego Forum i samej Gramowskiej społeczności. Więc, naprawdę,
warto tu być dla samego Forum, a nie dla statusu... Dzięki za uwagę.


BzyQ, to nie chodzi raczej o status ale dochodzenie własnych racji, nawet wg moderatora niesłusznych. Statusy nie grają roli, ale przeczucie bycia ukaranym za (wg mnie) nic jest dość dziwne więc nie dziwie się, że hito i reaven próbowali ich dowieść (chociaż trochę ich nerwy poniosły przyznaję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wspaniałych forumowiczów. Wczoraj miałem sprawę do załatwienia i nie zobaczyłem odpowiedzi. Ale jaja. Dwa bany i to w tak krótkim czasie. Mam nadzieję, że to nauczy szacunku ich do forumowiczów jak i do samego forum. Co do mojego ostatniego posta to sorry - nie zauważyłem twej odpowiedzi Budo. Po prostu nie miałem czasu odświeżyć zanim odpowiedziałem. Mam nadzieję, że nie skończy się to tak samo jak ostatnio z Word up''em, że wpierw mnie zbluzgał, a teraz założywszy kolejne konto znów krytykuje kolejnych forumowiczów, nie zważając na swoje błędy. Widocznie nie wszyscy rozumieją nasze bardzo proste i dość krótkie zasady. Takim radzę czytać regulamin do bólu, a sam mam nadzieję, że nie przydarzy mi się już nigdy więcej taki forumowicz, który sprowokowałby mnie do tego stopnia. Co do kupionych gier to powiem krótko: No Comments %]

Tym czasem coś powiem jeszcze co do tych postów jakie zauważyłem na ostatnich stronach:

Po pierwsze ludzie jeżeli nie zależy wam na statusie to chociaż niech wam zależy na forum, ponieważ widocznie jest wam obojętne co będzie dalej, a jak już dostaniecie jednego degrada to zaczynacie mówić jacy to moderatorzy są nie uczciwi itd. Sam kiedyś tak zrobiłem, ale ostrzegam was abyście nie popełnili tego samego błędu i to na tyle.

Co do pytania BoyOgOyOrtH to polecam zajrzeć w ostatni post w swoich statystykach przed degradem, ponieważ to on najczęściej jest tym nie zgodnym z regulaminem, a jeżeli nie znajdziesz to zachęcam do korzystania z formularza pod tym adresem: www.gram.pl/moderator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dochodzenie swoich racji? Chyba coś mnie omineło, ja widziałem tylko stek wyzwisk i wyssanych z palca zarzutów pisanych mimo moich ostrzeżeń, że źle sie skończy... a forumowicz piszący na skrzynkę dostawał odpowiedzi pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2007 o 09:20, dawiddawiddaiwd napisał:

Wiesz moge sie przystosowac, ale ostatni moj degrad byl nie fair, pewnie zauwazyles ze nie
pisze szybko i robie bledy, bo wiesz, za to wlasnie dostalem degrada! ! !

"Staraj się pisać zgodnie z zasadami polskiej ortografii. Jeśli masz z tym problem - skorzystaj z edytora tekstu. Dbałość o poprawną pisownię traktowana jest jako wyraz szacunku."
"Przeczytaj wszystko co napisałeś, zanim dodasz posta. Na forum gram.pl nie możesz wyedytować swojego wypowiedzi po jej wysłaniu. Pamiętaj o tym."
(Regulamin)
Dostałeś degrada za błędy ortograficzne? Nareszcie moderatorzy wzięli się do roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 10:30, Budo napisał:

/.../

Dochodzenie swoich racji? Chyba coś mnie omineło, ja widziałem tylko stek wyzwisk i wyssanych
z palca zarzutów pisanych mimo moich ostrzeżeń, że źle sie skończy... a forumowicz piszący
na skrzynkę dostawał odpowiedzi pierwszy.


Ależ ja nie mówię, że ich zdanie było słuszne, ja tylko mówię, że wywiązała się kłótnia, w której parę osób puściły nerwy, a ludzie różnie próbują postawić na swoim, niekoniecznie kulturalnymi sposobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>a ludzie różnie próbują postawić na swoim, niekoniecznie kulturalnymi

Dnia 21.07.2007 o 10:43, M1k3 napisał:

sposobami.


O widzisz, od dochodzenia swoich racji przeszedłeś do stawiania na swoim, teraz sie zgadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten temat nie został stworzony do pomstowania na moderatorów ani do wylewania w nim łez .Powinny być tylko posty w których jest rzeczowa dyskusja na temat degradów, co najwyżej jeśli ktoś nie wie za co- może o to spytać moderatora. Do odwoływania jest bezpośredni kontakt i w pierwszej kolejności należy z takiego wyjścia korzystać !!!
kontakt z moderatorem- www.gram.pl/moderator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i znów jestem przodownikiem :(. To jest nie sprawiedliwe, przez cały czas brak żadnych ostrzeżeń nic nikomu nie zrobiłem a tu po jednym takim poscie tracę rangę :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś degrad nie fair powiadasz? Oj dziecko, dziecko... Jeszcze wielu rzeczy nie rozumiesz. :P Dostałeś degrada w 200% zasłużonego. "Dalcego????" - spytasz - ano "dalcego", że spamowałeś w wielu tematach, pisząc krótkie posty z wieloma błędami i już wcześniej moderatorzy ciebie ostrzegali. Aż w końcu w temacie Opisz Poprzednika znowu nie przeczytałeś regulaminu, więc Dzień Dziecka się skończył no i dostałeś w pełni zasłużonego degrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do wczorajszej sytuacji (co prawda jeszcze degrada nie mam ale chyba mogę się tu wypowiedzieć :)) to większość narzeka, że te bany były niesłuszne i degrady też. No ale ludzie. Jak sie niektórzy podopisywują do durnych tematów tylko po to, żeby napisać że temat jest durny to bez sensu. A wczoraj Budo przecież najpierw upominał, żeby takie kłótnie to poza forum załatwiać bo przecież nie od tego jest kącik zdegradowanych, żeby się wyżywać na sobie nawzajem. Poleciały degrady, poszły słowa, że Budo jest nie fair, a takie odwoływania to przecież (czytając regulamin) sprawa między danym użytkownikiem a moderatorami czyli... fomularz. Potem lecą uwagi, że Budo to tylko o formularzach pisze. A jak tak jest w regulaminie to co ma pisać? Osobiście uważam, że bany były jak najbardziej słuszne (z pierwszym bym się możę ciut spierała) ale reaven przesadził. Obrażanie kogoś tylko dlatego że jest młodszy to nic innego jak dyskryminacja na tle wiekowym.

PS Nie obiecuje, że odpisze bo jade zaraz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 11:15, mała16 napisał:

A wczoraj Budo przecież najpierw upominał, żeby takie kłótnie to poza forum załatwiać bo przecież nie od tego jest kącik zdegradowanych, żeby się wyżywać na sobie nawzajem.

-> Pewnie ze nie. Mnie tylko dziwi, ze kary zawsze leca po tym, jak stiffyone napisze swojego posta, ale gdy ktos mu odpowie, to ma -1. hito_kun postapil jak najbardziej slusznie, bo albo karamy wszystkich ktorzy uczestnicza w dyskusji albo nikogo - coz to za wybiorczosc... Jakies losowanie bylo i hito dostal "glowna nagrode" ?

Dnia 21.07.2007 o 11:15, mała16 napisał:

Poleciały degrady, poszły słowa, że Budo jest nie fair, a takie odwoływania to przecież (czytając regulamin) sprawa między danym użytkownikiem a moderatorami czyli... fomularz.

-> Formularz ktory jest kaprysny bardziej od niejednej kobiety ;) Wiem, ze to nie wina modkow, ze czesto nie dziala,, ze formularze/maile nie dochodza. Ale jako usera malo mnie to obchodzi. Skoro nie mozna o tym dyskutowac na forum i zmusza sie mnie do korzystania z czegos co nie dziala... To powoli przeradza sie w jakas parodie. "Hej, nie pisz forum, skorzystaj z formularza, moze tym razem zadziala i odpowiemy !" ;)

Wojman
Pisanie o degradach w Kaciku zdegradowanych to offtop ? Czlowiek jednak rzeczywiscie uczy sie cale zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 12:35, LifaR napisał:

> A wczoraj Budo przecież najpierw upominał, żeby takie kłótnie to poza forum załatwiać
bo przecież nie od tego jest kącik zdegradowanych, żeby się wyżywać na sobie nawzajem.
-> Pewnie ze nie. Mnie tylko dziwi, ze kary zawsze leca po tym, jak stiffyone napisze swojego
posta, ale gdy ktos mu odpowie, to ma -1. hito_kun postapil jak najbardziej slusznie, bo albo
karamy wszystkich ktorzy uczestnicza w dyskusji albo nikogo - coz to za wybiorczosc... Jakies
losowanie bylo i hito dostal "glowna nagrode" ?


Hito_kun dostał słuszne degrady i bana. Moderator go upominał a on nadal uporczywie offtopował. Więc jak już mówiłem - degrady i ban jak najbardziej zasłużone

Dnia 21.07.2007 o 12:35, LifaR napisał:


> Poleciały degrady, poszły słowa, że Budo jest nie fair, a takie odwoływania to przecież
(czytając regulamin) sprawa między danym użytkownikiem a moderatorami czyli... fomularz.
-> Formularz ktory jest kaprysny bardziej od niejednej kobiety ;) Wiem, ze to nie wina modkow,
ze czesto nie dziala,, ze formularze/maile nie dochodza. Ale jako usera malo mnie to obchodzi.
Skoro nie mozna o tym dyskutowac na forum i zmusza sie mnie do korzystania z czegos co nie
dziala... To powoli przeradza sie w jakas parodie. "Hej, nie pisz forum, skorzystaj z formularza,
moze tym razem zadziala i odpowiemy !" ;)


Formularz www.gram.pl/modertor działa jak należy - sam się o tym przekonałem nie dawno. Więc zwalanie winy na niego nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować