Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 24.11.2008 o 20:41, Wojman napisał:

Wypowiedz negatywna o Moderatorach = przedstawianie swojego zdania.


Z reguły, to zależy od moderatora, ale na tak wielkim forum jest to raczej niemożliwe, niestety, nie da się zadowolić wszystkich, trzeba działać dla dobra ogółu, co powoduje niekiedy sporo spięć.

Dnia 24.11.2008 o 20:41, Wojman napisał:

Wypowiedz pozytywna o Moderatorach = próba podlizania. Tak znamy to.


Hm, to także nie jest do końca prawdą, gdyż nie wszyscy traktują moderatorów jako forumową policję. Bądź co bądź, ja porównałbym to tak. Moderatorzy to polska policja, zaś większość użytkowników, polska młodzież. Konsekwencje bliskiego spotkania same nasuwają się na myśl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki Ganh coraz bardziej mnie denerwujesz swoimi wypowiedziami pod moim adresem, obrażasz mnie w chamski sposób upominasz choć nie masz do tego prawa :p juz raz cię za to zdegradowali, nie jestes od upominania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 20:36, Wojman napisał:

Jak bede etatowym pracownikiem gram.pl to na maile bede odpowiadal wtedy kiedy sie one
tylko pojawia na skrzynce. A poki co pensji nie pobieram, totez nie mam obowiazku odpowiadac
na maila kiedy sie on tylko pojawi.

Super. W związku z tym, że nie jesteś etatowym pracownikiem gram.pl nie masz tego ryzyka, że za ewentualne błędy moderatorskie możesz stracić stały, comiesięczny przypływ gotówki, jednak musisz liczyć się z tym, że zawsze może znaleźć się ktoś kto na Twoją osobę, a raczej na Twój, indywidualny sposób moderowania będzie psioczyć. Tobie pozostaje jedynie obrona przez psioczącymi lub też prywatne przyznanie się do ewentualnego błędu... Konsekwencje nieduże w porównaniu do utraty gotówki, jednak jakieś to zawsze są.

W związku z Twoją odpowiedzią przychodzi mi jeszcze na myśl takie popularne przysłowie:
Jaka praca, taka płaca.
:P

Dnia 24.11.2008 o 20:36, Wojman napisał:

Faktycznie mega dlugi okres oczekiwania na odpowiedz
- tydzien.

Moim zdaniem to wystarczający czas by napisać odpowiedź. Oczywiście nie mówię tu o sytuację gdy moderator z jakiś powodów osobistych jest nieobecny na forum (jakaś choroba, masa obowiązków, wyjazd czy cuś), gdyż oczywiste jest to, że wówczas brak odpowiedzi jest w pełni uzasadniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 20:47, Damael napisał:

Jaki Ganh coraz bardziej mnie denerwujesz swoimi wypowiedziami pod moim adresem, obrażasz
mnie w chamski sposób upominasz choć nie masz do tego prawa :p juz raz cię za to zdegradowali,
nie jestes od upominania

Co, co, co?! Gdzie on Cię obraża? Człowieku, sam się dziwię, że Wojman i reszta są tacy cierpliwi i pomimo założenia tylu zbędnych tematów nadal nie otrzymałeś ostrzeżenia, a jedynie pouczenie. To, że JakiGanh często pisze w założonych przez Ciebie tematach ma na celu uświadomienie Tobie, że nie warto tworzyć tylu tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 20:50, Kukowsky napisał:

W związku z Twoją odpowiedzią przychodzi mi jeszcze na myśl takie popularne przysłowie:
Jaka praca, taka płaca.


A dziekuje, akurat w mojej pracy dobrze mi placa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 20:36, Wojman napisał:

Jak bede etatowym pracownikiem gram.pl to na maile bede odpowiadal wtedy kiedy sie one
tylko pojawia na skrzynce. A poki co pensji nie pobieram, totez nie mam obowiazku odpowiadac
na maila kiedy sie on tylko pojawi. Faktycznie mega dlugi okres oczekiwania na odpowiedz
- tydzien.

Wygląda to tak, że Kuk jest kłamcą bo nic ci nie wysłał tylko, że wiadomość dotarła, lecz ty nie masz ochoty odpisać. I kto tu kłamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 20:47, Damael napisał:

Jaki Ganh coraz bardziej mnie denerwujesz swoimi wypowiedziami pod moim adresem, obrażasz
mnie w chamski sposób upominasz choć nie masz do tego prawa :p juz raz cię za to zdegradowali,
nie jestes od upominania


Wiesz, miło mi to słyszeć, pozwól, że teraz ja coś napiszę:

Damael, od dawna twoje zachowanie mnie irytuje. Zakładasz setki tematów, nie podporządkowujesz się zaleceniom użytkowników i moderatorów, którzy chcą Ci pomóc, aby zapobiec konsekwencjom twojego błędnego postępowania. Nigdy Cię nie obraziłem, jeśli tak, proszę mi zacytować moją obrazę pod twoim adresem, oraz okazać mi powód, dlaczego jest arogancka, twoim zdaniem. Upominałem Cię nie dlatego, że staram się w jakikolwiek sposób wywyższać, ale jedynie po to, by jako kolega, uchronić Cię przed karą ze strony moderacji. Tak, zdegradowali mnie, ale nie robi na mnie to wrażenia, na nikogo też nie mam zamiaru się gniewać, gdyż ja nie do końca widziałem i widzę w tym moją winę, bo zrobiłem to zupełnie nieumyślnie i nie zamierzam jak niektórzy popadać w niepotrzebną panikę z powodu degradacji, no cóż, zostałem ukarany i jest dobrze. Upominać Cię mogę, choćby wtedy, gdybyś się źle zachowywał, choć niektórzy odbierają to jako pseudomoderatorkę. Przy okazji, "Tak, zdegradowali mnie, ale nie robi to na mnie wrażenia" - jeśli ktoś rozumie to w sposób zły, to proszę dokładnie to zinterpretować i nie wyciągać pochopnych wniosków i opinii na temat mojej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że tak sądzisz. Myślałem o tobie inaczej, jak o właśnie pseudo moderatorce, ale widzę, ze się myliłem i jako kolega przepraszam :( zakończmy tą kłótnie, ponieważ widzę, że zaczyna rozciągać się na wiele wątków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 20:57, Jaki Ganh1 napisał:

Tak, zdegradowali mnie, ale nie robi na mnie to wrażenia


Gdyby nie robiło to nie mielibyśmy niedawno wymiany postów. A co do interpretacji: interpretować to można sobie poezję, zdania oznajmiające rozpatruje się w kategoriach prawda-fałsz.

I przestań ludziom "doradzać", upominać itp, bo już miałeś parę razy dane do zrozumienia, że Twoja "pomoc" traktowana jest jako pchanie się między wódkę a zakąskę. I dalej tego nie widzisz. A potem wielkie zdziwienie, że ktoś ma o coś żal czy pretensje.

Edit: parę drobiazgów ortograficzno-interpunkcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co wy tak z tym upominaniem?

Jeśli jakiś koleś zakłada od fulla tematów to i tak wiem że nie jestem moderatorem i nic nie zrobię więc po co mam ostrzegać lub upominać? Stoję z boku i trochę się pośmieje przy okazji a taki delikwent będzie zakładał ciągle tematy aż do czasu kiedy w końcu jakiemuś moderatorowi puszczą nerwy i wlepi mu degrada. Wtedy jeszcze więcej śmiechu :D

Widzicie jakie to proste? Śmieje się z ludzi a oni i tak o tym nie wiedzą. I nawet o tym nikomu nie piszę aż do teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nachodzi mi na myśl pewna maksyma "Tylko oczyma drugich możemy dostrzec własne błędy." Poza tym, zależało mi na bardziej na tym, aby ktoś powiedział, że jednak ktoś taki jak ja upomniał Damaela nie jako pseudomoderatorskie zachowanie, lecz jako zwykłe sprowadzenie na ziemię, a raczej zwrócenie uwagi na nieprzestrzeganie regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 20:54, Wojman napisał:

> W związku z Twoją odpowiedzią przychodzi mi jeszcze na myśl takie popularne przysłowie:

> Jaka praca, taka płaca.

A dziekuje, akurat w mojej pracy dobrze mi placa.


Ale jako moderator chyba płacy nie dostajesz. I wszystko jasne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>"Tylko oczyma drugich możemy dostrzec własne błędy."

To szkoda, że Ty ich nie widzisz nawet jak Ci inni je pod nos podetkną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 20:57, Jaki Ganh1 napisał:

ale nie robi to na mnie wrażenia" - jeśli ktoś rozumie to w sposób zły, to proszę dokładnie
to zinterpretować i nie wyciągać pochopnych wniosków i opinii na temat mojej osoby.

No, aż miło mi to czytać :) Fajnie, że przemyślałeś sobie całą sprawę. Wg mnie złego w Twoim poście (jeśli mogę wywlec tą sprawę, jeśli nie, to nie czytaj dalej :PP) było to, że napisałeś o możliwych konsekwencjach. Jeśli już chcesz pomóc nowym Userom to Twój post wystarczy, że będzie wyglądał tak: "(link) dopisz się tu, temat już istnieje, na drugi raz sprawdź w wyszukiwarce". Koniec, kropka. 0 straszenia jak się skończy zakładanie dubli. Choć jak już pisałam wczoraj, ja mam taką zasadę, że do takich tematów się nie dopisuję. Choćbym wiedziała, że to dubel. A jak dopisuję to z najwyższą ostrożnością. Aha i jak już jest link podany to nie dopisuj się tylko po to, żeby napisać, że ktoś tam dostanie degrada za duble. No, szacunek za wypowiedź :D

@@@Szperacz Robson

Dnia 24.11.2008 o 20:57, Jaki Ganh1 napisał:

Ojej, a wczoraj to zupełnie inne podejście do degrada było :P

A mówią, że to kobieta zmienną jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 21:05, Jaki Ganh1 napisał:

Właśnie mi nie jest do śmiechu, bardziej mi jest przykro, i dlatego wolę zapobiegać przyczyną.

Ale powiedz mi co ciebie to obchodzi że ktoś zakłada ciągle tematy. Przecież nie pilnujesz porządku na forum wiec i tak nic nie wskórasz tym upominaniem czy jak to tam zwiesz.

Damael - Wiesz ja tutaj się odnoszę ogólnie do żadnej konkretnej osoby. Jestem na bieżąco w wątku więc odpuść mi sobie takie teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować