Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World in Conflict - wizualizacje Edycji Kolekcjonerskich

154 postów w tym temacie

Vojtas, po trochu mylisz czasy Leninizmu i Stalinizmu z pojęciem KOMUNIZMU, to co zrobili Ci panowie z tego ustroju to najgorsze co mogło się zdarzyć w komunistycznej "Rosji".
A co do dodatków, są to po prostu symbole które wyznaczają kierunki w grze i lepiej by je tak traktować... popatrz na EK do CoH, tam pudełkiem była puszka na taśmy z nabojami, czy wtedy też miałeś wrażenie że ktoś gloryfikuje używanie broni dużego kalibru do rozwiązywania problemów?? To tylko symbol...
Wiem, że wiele dzieciaków to będzie kręciło i będą się z tym obnosić, może i nawet chodzić z takową do szkoły, ale to jest margines, gra jest dla ludzi powyżej 16 roku życia, którzy już powinni mieć wpojone co i w jaki sposób zrobili nam "radzieccy bracia" (btw. mamy właśnie rocznicę napadu ZSRR na Polskę w 1939r. - dajmy sobie spokój choć dziś :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 02:46, Levuz napisał:

Vojtas, po trochu mylisz czasy Leninizmu i Stalinizmu z pojęciem KOMUNIZMU, to co zrobili Ci
panowie z tego ustroju to najgorsze co mogło się zdarzyć w komunistycznej "Rosji".


Pisałem o komuniźmie jako o systemie totalitarnym. Nie łap mnie za słówka.

Dnia 17.09.2007 o 02:46, Levuz napisał:

A co do dodatków, są to po prostu symbole które wyznaczają kierunki w grze i lepiej by je tak
traktować...


A co jeśli by dodali flagę ze swastyką? Powiedz mi jeszcze, że to nie to samo.

Dnia 17.09.2007 o 02:46, Levuz napisał:

popatrz na EK do CoH, tam pudełkiem była puszka na taśmy z nabojami,


Przeczytaj jeszcze raz, co napisałem we wcześniejszych postach.

Dnia 17.09.2007 o 02:46, Levuz napisał:

Wiem, że wiele dzieciaków to będzie kręciło i będą się z tym obnosić, może i nawet chodzić
z takową do szkoły, ale to jest margines, gra jest dla ludzi powyżej 16 roku życia, którzy
już powinni mieć wpojone co i w jaki sposób zrobili nam "radzieccy bracia"


Z tego, co pisali inni na tym forum o poziomie intelektualnym swoich kolegów, mógłbyś się zdziwić...

Dnia 17.09.2007 o 02:46, Levuz napisał:

(btw. mamy właśnie rocznicę napadu ZSRR na Polskę w 1939r. - dajmy sobie spokój choć dziś :)


Ja sobie dałem spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam że to co zrobili Lenin i Stalin i Hitler to rzeczy straszne nie tylko dla narodu Polskiego czy Ukraińskiego lecz dla całego świata i trzeba robić wszystko by nie dopuścić do takich rzeczy w przyszłości. Ja jednak odkąd pamiętam interesuję się Związkiem Radzieckim i to że powieszę sobie flagę ZSRR na ścianie w miejsce plakatu mojego brata jakiegoś tam Cristiano Ronaldo (żeby zasłonić plamę na ścianie) nie oznacza że popieram to co zrobił np. Stalin,czy też że nie jestem patriotą (a czuję się takim) a jedynie dlatego że się interesuję historią i ZSRR. Zaraz odezwą się głosy że nie jestem patriotą bo wywieszę flagę ZSRR:/ Wybaczcie ale o poglądach człowieka nie świadczy co ma wywieszone na ścianie ale to co robi [znam osobę która jest chrześcijaniniem a ma w domu Koran i go czyta. nie oznacza to że jest muzułmaninem lecz że interesuje się również innymi kulturami], a ja jestem dumny z tego że jestem Polakiem i zawsze "obracając się" wokół obcokrajowców (chociażby na forach internetowych) podkreślam swoją "Polskość".
Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 19:36, Warrior Within napisał:

> A czemu nie zrobili Polski? Wiem że jej nie ma w grze ale fajnie by było mieć polskie
pudełko
> i polską flagę. A na plakacie Kaczyński "Brońmy IV RP"
Tia,jużwidze ten dodatek. "Zemasta Kaczyńskich": nowa nacja IV Rzesz pospolita, nowa kampania
zamieszki na granicy polsko-chińskiej.

ta, i jeszcze oddziały specjalne: Moherowe Berety :D
Wydanie bardzo fajne, szczególnie opakowanie. ale raczej się nie skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 21:11, DArkon1990 napisał:

Widziałem tę grę na Hyper''z i muszę powiedzieć jestem pod ogromnym wrażeniem, mocna rzeź jak
nie wiem :).


OMG, no i teraz rozumiem zaniepokojenie Vojtasa... jeśli człowiek (?) widzi w grze RTS rzeźnię, to ja dziękuję ;/

A i Vojtas to nie są moi koledzy, tylko współużytkownicy forum, a to co innego :) (Ahh i ja ich zdanie szanuje i nie obrażam, dopóki osobiście nie poznam...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 14:13, FiN napisał:

Czemu ty z kolei nie wspomniałeś o Chruszczowie który podczas kryzysu kubańskiego pierwszy
wyciągnął dłoń do Kennedy''ego? Albo o Jelcynie dzięki któremu w Rosji już nie ma tego ustroju,
a świat przestał być zagrożony nuklearną zimą?
EOT, zdecydowanie za duży offtop już się robi.

No a kto wywołał ten kryzys?
Na twoim miejscu nie rozluźniałbym się zanadto z tym zagrożeniem nuklearnym. Dopóki przy władzy są ludzie Putina sytuacja wcale taka przyjemna nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 03:27, Namaru napisał:

No a kto wywołał ten kryzys?
Na twoim miejscu nie rozluźniałbym się zanadto z tym zagrożeniem nuklearnym. Dopóki przy władzy
są ludzie Putina sytuacja wcale taka przyjemna nie jest.


Oczywiście to nie amerykanie pierwsi umiescili swoje rakiety w Turcji? ZSRR musiało się bronić i umieszczenie rakiet na Kubie było oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 07:05, FiN napisał:

> No a kto wywołał ten kryzys?
> Na twoim miejscu nie rozluźniałbym się zanadto z tym zagrożeniem nuklearnym. Dopóki przy
władzy
> są ludzie Putina sytuacja wcale taka przyjemna nie jest.

Oczywiście to nie amerykanie pierwsi umiescili swoje rakiety w Turcji? ZSRR musiało się bronić
i umieszczenie rakiet na Kubie było oczywiste.

Codziennie człowiek dowiaduje się nowych rzeczy. ;) Dobrze, że z obu tych miejsc szybko zostały wycofane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 11:08, Anim napisał:

Wywolalismy male zamieszanie


Takie trochę budujące i można być dumnym, że mieszka się w Polsce i ma się do czynienia z CDP, patrząc na te wszystkie komentarze z całego świata.
Gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najlepiej podoba się fragment o tym, że polscy gracze wysyłają im darmową kiełbasę ;D anyway gratulacje dla cdp - przeczytanie tego watku zachecilo mnie do kupna EK, mimo ze tego nie planowalem. Niezła promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla nas to duża przyjemność, że nasza kolekcjonerka spodobała się na zachodzie i wschodzie.
Przy dobrej grze to wszystko jakoś samo wychodzi, a World in Conflict jest jedną z najlepszych gier tego roku a w swojej kategorii wg. mnie najlepszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować