Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World in Conflict - wizualizacje Edycji Kolekcjonerskich

154 postów w tym temacie

Dnia 11.09.2007 o 19:48, juve-fan-sebek napisał:

Nie rozumiem tylko po co te słuchawki :/ po za tym wszystko ok

Bo WiC to gra nastawiona na grę drużynową. To nie jest kolejny singlowy RTS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba zamówię sobie też tą edycję kolekcjonerską , ale wersję USA.
Sephi -> Ty komunisto!!! :PPP Najpierw aktówka (mapnik czy jak to coś przypałowe się nazywa ) produkcji cccp , a teraz to ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 22:33, EmperorKaligula napisał:

a jakby jedna stron byla III Rzesza ??? Dalibyscie flage ze swastyka ??? Raczej watpie, oba
symbole maja mniej wiecej taka sama wymowe (no moze ZSRR ma wiecej ofiar na sumieniu)

Popieram i zgadzam się w 100%!
W dodatku CDP rozpowszechnia symbole 2 największych imperialistów.
Ale co tam biznes je biznes, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze wam powiedzieć że gra powaliła mnie na kolana . . . gram w demko na pełnych detalach i grafika jest oszałamiająca a szczególnie wybuch nuklearny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, te edycje wyglądają wprost bosko i nie są aż tak drogie, by się nie skusić.

Jednak jest jeden problem: gra nie pójdzie mi nawet na minimalnych detalach ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

STALKER Edycjia Kolekcjonerska też miał być limitowana i co do tej pory można ja zamawiać na gram.pl ;P. Ale przyznam że cena jest niewygurowana jak za EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wersja kolekcjonerska prezentuje sie po prostu REWELACYJNIE!! zwłaszcza CCCP!!! ale nie ma co wybrzydzać obie są konkretne. oby więcej takich edycji kolekcjonerskich innych gier. dobra robota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko flaga USA jest źle złożona. Powinna być w elegancki trójkącik. Nie wiem, czy podobny rytuał miał miejsce w przypadku flagi ZSRR ale zapewne... no i na koniec: CZY SKRZYNKA BęDZIE WYPEłNIONA TROCINAMI CZY NIE?[/B](dla ochrony zawartości...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodząc do tego tematu miałem właśnie zadać to samo pytanie co hallas - ja nie wyobrażam sobie by wszystkie elementy zapakowano do pudełka bez zabezpieczenia każdego z nich w papier , gąbkę , piankę itp...
Prosimy mieć to na względzie przy wysyłce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 21:09, pitors89 napisał:

Zamówiłem wersję CCCP :) Już się nie mogę doczekać jak będę paradował z flagą po bloku XD


Pamiętaj, by zrobić to w jakąś fajną datę jak 17 września lub 5 marca, to tylko spotęguje super efekt, wierz mi.

Dobra, już się nie wypowiadam więcej, ale niektóre komentarze naprawdę dobijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować