Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World in Conflict - wizualizacje Edycji Kolekcjonerskich

154 postów w tym temacie

jakby CDP sprężył się z tą wizualizacją, to może bym się skusił na wersję USSR, a tak to zdążyłem już kupić pre-order zwykłej i nawet wygrać drugi egzemplarz w konkursie na Kotaku :D


A GDZIE WERSJA NATO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast słuchawek można było dać coś innego, bo one jakoś do tego zestawu nie pasują. Albo po prostu nie dawać zamiast nich nic, ale zejść trochę w dół z ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo jest dosyc ciezkie i jest tylko jedna mapa ale po zagraniu powiem tak: przesliczne i bardzo miodne.
Wybuchy i dymek piekne; zrzut napalmu zwala z krzesla a przywalenie jakas wieksza bombka jest cudownym przezyciem dla duszy i ciala ;)
Jednostki ladnie dopracowane. W maksymalnym przyblizeniu widac sporo szczegolow i bardzo ladne tekstury.

Niestety wszystko za spora cene...
Na moim radku (juz nie pierwszej swiezosci) jak ruscy przyatakowali wieksza iloscia tankow to sie momentami robil slideshow. O opcji benchmarku nie mowie bo tam sie jakas masakra wyczynia (przy atomowce 5-6 fps, w ujeciu z bombowcami do 20-kilku).

No i troche sie zawiodlem formula.
Myslalem ze w singlu bedzie tak ze sie dostaje wesolutka bande i trzeba nimi przezyc.
Ale niestety projektanci poszli bardziej w kierunku CoH.
Jedyna roznica taka ze sie nie stawia budynkow. Na szczescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są dwie mapki w demku, do_seaside i do_ruins, z tym małym wyjątkiem, że druga tylko i wyłącznie dla posiadaczy pre-orderów :)
Ja pre-ordera dostałem w prezencie do EK Medievala, więc miałem przyjemność zagrać na ruins i przyznam, że ta mapka właśnie, jest dynamiczniejsza i zdecydowanie szybsza, od poprzedniczki, co za tym idzie, grywalniejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do słuchawek: normalnie kosztują one około 30PLN. To między innymi dla tych co to dźwięku 5.1 sie po nich spodziewali... Tak naprawdę ważne jest by miały znośny mikrofon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 14:47, piter80257 napisał:

Mam pytanie do bardziej zorientowanych:
Czy WiC pójdzie mi płynnie (choćby na niskich detalach) na sprzęcie:
Athlon 3000+ 1,8GHz
GeForce 6600GT 256MB
1024MB RAM
WIN XP

Ba! Na mediumie będzie śmigać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 16:43, dark raziel napisał:

> Mam pytanie do bardziej zorientowanych:
> Czy WiC pójdzie mi płynnie (choćby na niskich detalach) na sprzęcie:
> Athlon 3000+ 1,8GHz
> GeForce 6600GT 256MB
> 1024MB RAM
> WIN XP
Ba! Na mediumie będzie śmigać.


to dziwne.. :/ u mnie na p4 2,4Ghz 1,25Gb ram i radeon x1650 256mb ddr 3 na medium mi niezbyt płynnie chodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP!
Błagam, zapakujcie jakoś po ludzku ten plakat, czyli w tubie, rulonie, jakiejkolwiek zwiniętej formie. Żal patrzeć, jak wszystkie plakaty są szpetnie pozaginane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, przyłączam sie do chóru malkontentów. Jeśli w grze jest ZSRR, Chiny Mao Tse Tunga, Boski Che, piękne czerwone gwiazdy, sierp i młot, to wszystko gra. Ale jak by się pojawił Hitler, Himmler, swastyka i runy SS, to by się podniosło larum. Hipokryzja nie zna granic, zwłaszcza że flaga ZSRR jest farbowana krwią dziesiątków milionów istnień ludzkich. Szlag mnie trafia, jak widzę gloryfikację najbardziej zbrodniczego totalitaryzmu w historii świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jeśli w grze jest ZSRR, Chiny Mao Tse Tunga,

Dnia 14.09.2007 o 02:38, Vojtas napisał:

Boski Che, piękne czerwone gwiazdy, sierp i młot, to wszystko gra. Ale jak by się pojawił Hitler,
Himmler, swastyka i runy SS, to by się podniosło larum.

Eee? Call of Duty, Medal of Honor, RTCW... w tych grach BYŁY symbole SS, swastyki, itp... i nikt nie robił z tego powodu jakiegoś protestu...no, może prócz Niemców, ale to z wiadomych powodów.
>Szlag mnie trafia,

Dnia 14.09.2007 o 02:38, Vojtas napisał:

jak widzę gloryfikację najbardziej zbrodniczego totalitaryzmu w historii świata.

Miło mi wiedzieć że sam fakt dania flagi ZSRR i możliwość grania Rosjanami w grze już oznacza gloryfikację zbrodniczego totalitaryzmu. Jakoś do grania Niemcami w Company of Heroes, i wielu innych grach strategicznych mających akcję w 2 wojnie światowej nikt nie ma pretensji.
Wyślij się na lepsze argumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 14:53, Darkstar181 napisał:

>Jeśli w grze jest ZSRR, Chiny Mao Tse Tunga,
> Boski Che, piękne czerwone gwiazdy, sierp i młot, to wszystko gra. Ale jak by się pojawił
Hitler,
> Himmler, swastyka i runy SS, to by się podniosło larum.
Eee? Call of Duty, Medal of Honor, RTCW... w tych grach BYŁY symbole SS, swastyki, itp... i
nikt nie robił z tego powodu jakiegoś protestu...no, może prócz Niemców, ale to z wiadomych
powodów.


To dwie różne rzeczy - piszesz o dokładnym odwzorowaniu świata gry. Flaga w pudełku nie jest potrzebna do jego odwzorowania.

Dnia 14.09.2007 o 14:53, Darkstar181 napisał:

>Szlag mnie trafia,
> jak widzę gloryfikację najbardziej zbrodniczego totalitaryzmu w historii świata.
Miło mi wiedzieć że sam fakt dania flagi ZSRR


A jak myślisz, co można zrobić z taką flagą - schować do szuflady? Owszem, można. Ale niektórzy zrobią to co zazwyczaj sie z flagą robi - powieszą ją choćby na ścianie. Ale przede wszystkim będą ją traktować jako normalną flagę, jako coś zwykłego, zupełnie niegroźnego.

Dnia 14.09.2007 o 14:53, Darkstar181 napisał:

i możliwość grania Rosjanami w grze już oznacza


Nie biorę gry pod uwagę, a zawartość pudełka. Choć co do samych gier należałoby też rozważyć jakąkolwiek wzmiankę na temat "dokonań" stron choćby w instrukcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2007 o 15:27, Vojtas napisał:

A jak myślisz, co można zrobić z taką flagą - schować do szuflady?

Nie tylko. Można ją spalić, podetrzeć nią swój tyłek, albo powiesić na ścianie jak plakat.
Samo posiadanie flagi nie oznacza że posiadam takie albo inne poglądy. Ja osobiście będę ją traktował tylko jako dodatek do gry i basta. A pierwsza osoba która nazwie mnie z tego powodu komunistą ma ode mnie ...a, nieważne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 15:33, Darkstar181 napisał:

> A jak myślisz, co można zrobić z taką flagą - schować do szuflady?
Nie tylko. Można ją spalić, podetrzeć nią swój tyłek, albo powiesić na ścianie jak plakat.
Samo posiadanie flagi nie oznacza że posiadam takie albo inne poglądy. Ja osobiście będę ją
traktował tylko jako dodatek do gry i basta.


Nie pisałem o Tobie ani nikim, kto się tym interesuje i wie, o co chodzi. Pisałem o ludziach kompletnie zielonych w historii, dla których Mao jest miłym panem dobrotliwie uśmiechającym się z Cywilizacji. Zauważ, że chodzenie z wielka czerwoną gwiazdą na koszulce albo z koszulką w stylu flagi ZSRR nie zwróciłyby takiej uwagi jak koszulka z Hitlerem albo swastyką. Kto jak kto, ale Polacy po wsze czasy powinni symbole obu totalitaryzmów traktować tak samo - Amerykanom od biedy można wybaczyć głupotę, bo ostatnia wojna jaka ich dotknęła skończyła się w 1865 i nie była tak katastrofalna w skutkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować