Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World in Conflict - wizualizacje Edycji Kolekcjonerskich

154 postów w tym temacie

:(
Niech się ostanie ZSRR jedna do grudnia! :(
Nie każcie mi wybierać między EK Wiedźmina, a tym, bo chcę oba ;D
Wydanie ZSRR jest boskie, śliczne, kapitalne. Równie wspaniałe jak EK Medievala II, którego jestem szczęśliwym posiadaczem ;)
Wydanie USA - też bardzo dobre, ale szczerze powiedziawszy to ładniejsze jest to ZSRR. Flaga USA nie ma takiego klimatu. Tak samo jak oprawa na pudełko z grą - ZSRR lepsza ;]

Darkstar181 - chmmm... czyżby soundtrack?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę fajne wydanie, bym zamówił, ale nie mam hajsu, NAJLEPSZA CCCP!!1, myśłałem, że wiekszość osób będzie brała USA a tu proszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Gdyby przynajmniej dodali do EK wiedźmina jakiś mieczyk Geralta(rzecz jasna, jedynie kopia, nieprawdziwy :P), lub zrobili tak ,że można by się przynajmniej dla przyszłych posiadaczy EK, go zamówić :P

A EK WiC jakaś wypaśna jest i "jedynie" 60zł tańsza ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi ile będzie egzemplarzy tej rzadszej wersji. Chyba nic nie przebije pod tym względem edycji kolekcjonerskiej Silent Hunter 4 - w Polsce 10 sztuk, a na świecie podajże 3000, czyli na cały świat tyle, co na Polskę Wiedźmin EK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 20:06, Oskar24 napisał:

:(
Niech się ostanie ZSRR jedna do grudnia! :(
Nie każcie mi wybierać między EK Wiedźmina, a tym, bo chcę oba ;D
Wydanie ZSRR jest boskie, śliczne, kapitalne. Równie wspaniałe jak EK Medievala II, którego
jestem szczęśliwym posiadaczem ;)
Wydanie USA - też bardzo dobre, ale szczerze powiedziawszy to ładniejsze jest to ZSRR. Flaga
USA nie ma takiego klimatu. Tak samo jak oprawa na pudełko z grą - ZSRR lepsza ;]

Darkstar181 - chmmm... czyżby soundtrack?;>


Mamy taki sam problem, mam kasę na Wiedźmina Ek, ale na WIC EK tylko 50 zł. ;(
Po tygodniu nic nie zostanie tylko link do zakupienia WIC Ek ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne kolekcjonerki :). Szkoda tylko ze nie lubie RTS''ow :P. Ale i tak i tak chetnie bym kupil dla samego pudla i flagi :D.

Ktos kto bedzie mial flage ZSRR...Niech lepiej nie pokazuje sie z nia Skinhead''om :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 uwagi do CDP - co jest na trzeciej płycie i na przyszłość podawajcie wymiary plakatów i wymiary flagi. Teraz też warto byłoby zaktualizować o wymiary tych produktów w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 20:29, Yobel napisał:

2 uwagi do CDP - co jest na trzeciej płycie i na przyszłość podawajcie wymiary plakatów i wymiary
flagi. Teraz też warto byłoby zaktualizować o wymiary tych produktów w tej grze.



ładna edycja i nie jakoś strasznie droga. ale cóż, nie kupię bo EK wiedźmina czeka... No i dodatkowy GB RAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaista bardzo ładnie wykonane EK''a ;) Kolorystycznie stawiam na zestaw ZSRR tyle że w koszulce raczej bym nie chodził ;] Skrzyneczka wygląda ekstra ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 20:22, Zmija Z lasu napisał:

Po tygodniu nic nie zostanie tylko link do zakupienia WIC Ek ;(

Niekoniecznie - EK Medievala II do dziś zostało...
Chyba temu, że CDP zrobiło za dużo, ale cóż ;P
Wiele osób ma taki problem -zamówiło EK Wiedźmina.
Więc zamawiajcie sobie USA śmiało, ZSRR zostawcie (mi) ;D
Jeśli sztuk jest około 300 z każdego - spokojnie zostanie.
Jeśli po 200 - chyba też.
Ale mniej - to już gorzej ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować