Zaloguj się, aby obserwować  
Czarek-k

Layout na zamówienie

2930 postów w tym temacie

Mógłby ktoś mi wykonać jakiś fajny Layout z Prince of Persia .Ale nie z tego nowego,zapowiadanego tylko z tej trylogii.Z Tonym Howkiem też mogłoby być.W zamian oferuję wdzięczność i częste odwiedzanie twojego GS ;)Mi to niezadobrze wychodzi( tzn .wogóle).Z góry nie podzięuje bo to bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 17:30, Danio237 napisał:

Mógłby ktoś mi wykonać jakiś fajny Layout z Prince of Persia .Ale nie z tego nowego,zapowiadanego
tylko z tej trylogii.Z Tonym Howkiem też mogłoby być.W zamian oferuję wdzięczność i częste
odwiedzanie twojego GS ;)Mi to niezadobrze wychodzi( tzn .wogóle).Z góry nie podzięuje
bo to bez sensu...


To jest mój stary projekt, który chciałam zastosować na moim GS''ie, jeśli się przyda, to fajnie:-)
Jeżeli chciałbyś jakiś nagłówek, to również postaram sie pomóc.

20080726174203

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 18:33, ja33no napisał:

Naglowek dla Kubsona, jak sie Wam podoba? Co mozna zmienic?



Mnie się podoba i jak narazie nic nie zmieniaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 18:51, heaton 1992 bdg napisał:

wejdźcie na mojego gramsajta i zobaczcie czy mój layout dobrze się prezentuje ??


sory, ale straszny syf i daj to zdjęcie na fotka.pl jeśli chcesz żeby je oceniano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 18:51, heaton 1992 bdg napisał:

wejdźcie na mojego gramsajta i zobaczcie czy mój layout dobrze się prezentuje ??

Strasznie chaotyczny, poza tym urzyles naglowek ktory zrobilem ;p bez pytanka, ale spoko, mozesz go sobie urzywac, dla kubsona zrobilem ladniejszego juz, ten mi sie niepodobal jednak.
Trenuj w Photo Shopie dalej, moze ci sie uda kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 19:01, ja33no napisał:

> wejdźcie na mojego gramsajta i zobaczcie czy mój layout dobrze się prezentuje ??

Strasznie chaotyczny, poza tym urzyles naglowek ktory zrobilem ;p bez pytanka, ale spoko,
mozesz go sobie urzywac, dla kubsona zrobilem ladniejszego juz, ten mi sie niepodobal
jednak.
Trenuj w Photo Shopie dalej, moze ci sie uda kiedys.

Na Photoshopa nie mam nerwów , w takim razie jeśli uważasz że to taki badziew to daj mi jakąś wskazówkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 18:59, Vesania666 napisał:

> wejdźcie na mojego gramsajta i zobaczcie czy mój layout dobrze się prezentuje ??


sory, ale straszny syf i daj to zdjęcie na fotka.pl jeśli chcesz żeby je oceniano :)

Ty sam swojego nie zrobiłeś , ja przynajmniej sam , a ty ja33no masz akurat fajny layout ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 19:10, heaton 1992 bdg napisał:

> > wejdźcie na mojego gramsajta i zobaczcie czy mój layout dobrze się prezentuje
??
>
>
> sory, ale straszny syf i daj to zdjęcie na fotka.pl jeśli chcesz żeby je oceniano
:)
Ty sam swojego nie zrobiłeś , ja przynajmniej sam , a ty ja33no masz akurat fajny layout
..

właśnie dla tego poprosiłem kogoś innego, skoro sam nie potrafię to nawet się za to nie zabieram bo grafik ze mnie żaden :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę...mógłby ktoś zrobić layout wyglądem przypominający starą księgę lub zwój - aby klimatem przypominało że lubię grać w RPG-i...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 18:51, heaton 1992 bdg napisał:

wejdźcie na mojego gramsajta i zobaczcie czy mój layout dobrze się prezentuje ??


Na Twoim miejscu zrobiłabym nieco jaśniejsze tło pod środkową częścią GS''a ( tak gdzie są wpisy i boczne kolumny ) - wtedy będzie bardziej czytelny...
i jakiś nagłówek, który byłby bardziej zgrany z resztą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 17:43, Lillith napisał:

> Mógłby ktoś mi wykonać jakiś fajny Layout z Prince of Persia .Ale nie z tego nowego,zapowiadanego

> tylko z tej trylogii.Z Tonym Howkiem też mogłoby być.W zamian oferuję wdzięczność
i częste
> odwiedzanie twojego GS ;)Mi to niezadobrze wychodzi( tzn .wogóle).Z góry nie podzięuje

> bo to bez sensu...

To jest mój stary projekt, który chciałam zastosować na moim GS''ie, jeśli się przyda,
to fajnie:-)
Jeżeli chciałbyś jakiś nagłówek, to również postaram sie pomóc.

Jak zrobiłeś tak wspaniały Layout ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co niby w tym layoucie jest wspaniałego ? Dwa paski przezroczystości, oddzielają wpisy o szerokości 470 oraz 300, to wszystko, bo ja nie widzę nic wspaniałego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 19:33, Varo napisał:

Co niby w tym layoucie jest wspaniałego ? Dwa paski przezroczystości, oddzielają wpisy
o szerokości 470 oraz 300, to wszystko, bo ja nie widzę nic wspaniałego :)

Nie można powiedzieć że layout Lillith jest zły. Może to nie to co twój bo widzę że nad swoim layoutem dużo pracy włożyłeś ;]
A ja właśnie zrobiłem u siebie nowego laya, jeśli ktoś by mógł to proszę o zrobienie lepszych belek pasujących do tego tła bo nie umiem zbyt ładnych zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 19:33, Varo napisał:

Co niby w tym layoucie jest wspaniałego ? Dwa paski przezroczystości, oddzielają wpisy
o szerokości 470 oraz 300, to wszystko, bo ja nie widzę nic wspaniałego :)

Twój to jest po prostu świetny , trochę czasu na pewno włożyłeś aby go zrobić , gratuluję , jest czego gratulować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 22:33, Ajacu15 napisał:

Nie wiem czy to nie offtoup ,ale czy podoba się wam mój layout?Bo nie wiem czy go zmieniać
czy nie.

IMO jest świetny, widać że Madt go robił. Chłopak ma talent, i to wielki. ;) Ogólnie nie zmieniaj, i na przyszłość lepiej zapodaj screen''a, bo więcej ludzi wtedy obejrzę Twój layout. ^^ Niektórzy mogą teraz pomyśleć, że go reklamujesz. A layout''a, pod żadnym pozorem nie zmieniaj! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować