Zaloguj się, aby obserwować  
Czarek-k

Layout na zamówienie

2930 postów w tym temacie

To jak ja to zrobiłem na moim GS ?;/ szczerze mówiąc sam nie wiem ;/ wziełem tylko wyśrodkuj i tak mi wyszło jak ktoś wie jak to zrobiłem i by napisał to bym był wdzięczny

K13
tak to ze SC tylko ja to na Google wziąłem i największe obrazy :]

Jak tego się nie da to prosiłbym o podobny ze SC i najbardziej chce żeby był marine na tym a jak nie to wtedyk jakaś jednostka od terran z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj, ja się znam na layoutach, a tą samą drogą idzie rozdzielczość. Wierz mi, że na pewno pomyliłeś się lub wstawiłeś nie ten obrazek, poszukaj dokładnie. Ale ja będę szlachetny i nie będę się kłócić, choć mam rację. Zrobię to w inny sposób, trochę chamski, ale skuteczny, po prostu "ukradnę" te tło z gramsajta, zrobię przezroczystość i git !
Proszę :)

20080729180611

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki i przyznaje ci racje (bo sam się na tym nie znam) aczkolwiek naprawdę wziąłem Google grafika wpisałem Starcraft następnie wziąłem tylko bardzo duże grafiki i zapisałem ten obrazek po czym weszłam na GS i w opcjach wziąłem załadowałem ten obrazek, zaznaczyłem wyśrodkuj i coś takiego mi wyszło i naprawde sam nie wiem jak i tez nie chce się kłucić ale naprawde wziąłem ten obraz a nie żaden inny. Za layouta wielki dzięki ;]
już chyba wiem jak to zrobiłem po prostu nacisnąłem ten obrazek i z tej strony która mi się wyświetliła go zapisałem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mógłby ktoś zrobić mi belki i inne tego typu rzeczy do tej tapetki?I gdyby się dało jeszcze zrobić ten pasek biały/i czarny (dwie wersje jeśli się da) na Subie(czyli tam gdzie standardowo są wpisy i tylko tam nie po boku gdzie inne rzeczy typu ulubione itp) czyli po lewej to był bym wdzięczny.

20080729230121

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 20:38, Menisk napisał:

Dobry wieczór(akurat piszę w takiej porze) , czy mógłby ktoś poświęcić swój cenny czas
na zrobienie mi Layouta w klimatach świata Tolkiena bądź Gothica? Z góry wam bardzo dziękuje.


Może również być w klimatach Bleacha jak ma to ułatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwe że dla kogoś nie byłoby problemem zrobienie dla mnie layout''a w klimatach gry "Stalker" ;)??

P.S: Jeżeli pomimo prób nie dało by rady ze stalkerem to layout może być również w motywach gry diablo ( ogólnie).
P.S 2 : Dziękuję z góry tym co przynajmniej będą się starać dla mnie to zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też bym miał taką prośbę jak powyżej sam próbowałem ale nie wyszło nic nie dało się wyczytać. i ja bym bardzo prosił o lay w klimatach speedwaya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 09:01, heaton 1992 bdg napisał:

No kurcze pisałem swoją prośbę już wcześniej , mógłby mi ktoś zrobić layout o tematy
żużla ?

widzę że też chcesz zmienić laya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 09:04, Młody miro napisał:

> No kurcze pisałem swoją prośbę już wcześniej , mógłby mi ktoś zrobić layout o tematy

> żużla ?
widzę że też chcesz zmienić laya

tak , o tej samej tematyce co ty , tyle że jak na razie nikt nie chce odpisać albo nie wiem co im nie pasuje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy jest możliwe że dla kogoś nie byłoby problemem zrobienie dla mnie layout''a w klimatach
> gry "Stalker" ;)??
>
> P.S: Jeżeli pomimo prób nie dało by rady ze stalkerem to layout może być również w motywach
> gry diablo ( ogólnie).
> P.S 2 : Dziękuję z góry tym co przynajmniej będą się starać dla mnie to zrobić ;)

tu masz laye mojej produkcji, tylko belek nie zrobiłam, bo mi się nie chciało , może pomyślę żeby jakieś zrobić jak komuś sie podoba ś
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=27757&pid=1333
http://forum.gram.pl/forum _post.asp?tid=27757&pid=1334
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=27757&pid=1335

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=27757&tpage=67

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 15:30, heaton 1992 bdg napisał:

tak , o tej samej tematyce co ty , tyle że jak na razie nikt nie chce odpisać albo nie
wiem co im nie pasuje ..


Co im nie pasuje? Nie no lol rozwaliłeś mnie tym tekstem... To że ty chcesz, nie znaczy że inni też chcą cie uszczęśliwić i podarować ci layout.
Trzymaj, żeby nie było że offtopa robie

20080730173102

20080730173126

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 17:31, DartiReviMaster napisał:

> tak , o tej samej tematyce co ty , tyle że jak na razie nikt nie chce odpisać albo
nie
> wiem co im nie pasuje ..
>

Co im nie pasuje? Nie no lol rozwaliłeś mnie tym tekstem... To że ty chcesz, nie znaczy
że inni też chcą cie uszczęśliwić i podarować ci layout.
Trzymaj, żeby nie było że offtopa robie

Hmm.. pomyliło się coś tobie , myślałem po prostu że ktoś napisze że mi jakoś niedługo zrobi layouta i tyle , ten layout co zrobiłeś to niestety nie żużel ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 18:04, heaton 1992 bdg napisał:

Hmm.. pomyliło się coś tobie , myślałem po prostu że ktoś napisze że mi jakoś niedługo
zrobi layouta i tyle , ten layout co zrobiłeś to niestety nie żużel ..


Jak to nie o0 ? Jest gościu na motorze, bez hamulców i skręca. I prosze nie wybrzydzaj, ciesz sie tym co masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 08:14, DartiReviMaster napisał:

> Hmm.. pomyliło się coś tobie , myślałem po prostu że ktoś napisze że mi jakoś niedługo

> zrobi layouta i tyle , ten layout co zrobiłeś to niestety nie żużel ..
>

Jak to nie o0 ? Jest gościu na motorze, bez hamulców i skręca. I prosze nie wybrzydzaj,
ciesz sie tym co masz.

No to chyba nie widziałeś motoru żużlowego , ehh ... samo sobie poradzę ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 17:31, DartiReviMaster napisał:

dobrze że akurat nic nie jadłem jak to czytałem i oglądałem albo bym sie zakrztusił albo monitor zapaćkał.

masz motor żużlowy i opis

20080802063324

20080802063347

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahhaha, i na jaką cholera mi to pokazujesz? Myślisz że nie wiem jak motor żużlowy wygląda? Z resztą, jak on nie chce layouty to w sumie mam go gdzieś. Wątpie żeby ktoś mu jeszcze jakiś zrobił. A lepszych obrazków pod tło w google nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 10:36, DartiReviMaster napisał:

Hahhaha, i na jaką cholera mi to pokazujesz? Myślisz że nie wiem jak motor żużlowy wygląda?
Z resztą, jak on nie chce layouty to w sumie mam go gdzieś. Wątpie żeby ktoś mu jeszcze
jakiś zrobił. A lepszych obrazków pod tło w google nie było

ta jak zgłosi zamuwienie na L and J company to mu stworzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować