Zaloguj się, aby obserwować  
Czarek-k

Layout na zamówienie

2930 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2008 o 10:42, Młody miro napisał:

/.../

O ile się orientuję J and L Company jest już rozwiązane. Nie istnieje. :P Nikt już prawie layoutów nie robi, jest to mało opłacalne, ba nie jest wcale opłacalne (chyba, że liczymy na wdzięczność i taki tam). Sam robiłem laye, ale też chcę mieć wakacje. ~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, w tej firmie wszyscy są zapracowani jak nic, to tylko żart, odszedłem z firmy jakieś 3 tygodnie temu, potem burczyn, ty, następny i następni i tak dalej ... Aż firma poszła na dno. No cóż, nie wiem dokładnie ilu zostało, bo loytar jest taki zapracowany, że jeszcze nie zdjął mnie i innych grafików z listy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 10:47, Varo napisał:

/.../

Loytar tez już nie jest szefem firmy. Tam już nikt nie pracuję. :P Delfo przejął "interes", ale już go rozwiązał, bo robota nie szła. Ogólnie nikomu nic się nie chciało. Gdy firma została otwarta (już dosyć dawno temu) to zamówień było chyba z 10 na tydzień. :P Wtedy nie było lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 10:45, Chaotizz napisał:

> /.../
O ile się orientuję J and L Company jest już rozwiązane. Nie istnieje. :P Nikt już prawie
layoutów nie robi, jest to mało opłacalne, ba nie jest wcale opłacalne (chyba, że liczymy
na wdzięczność i taki tam). Sam robiłem laye, ale też chcę mieć wakacje. ~~

nie mają jeszcze gs nowy zarząd i przyjmują zamówienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc można powiedzieć, że firma rozpadła się na dobre. No cóż, nie wiedziałem, że jak ja odejdę, to wszyscy za mną ^^. Nic poradzić, przez to więcej zamówień, których i tak nikt nie zrobi będzie tutaj, no prawie nikt nie zrobi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No czyli niech nikt nie liczy że ktoś bedzie jeszcze robił jakiekolwiek laye. Wszyscy najlepsi grafica na wakacje uciekli. No może wam tam Matix lub pr000000vnik zmontuje jakieś ,,dzieło" . Ale na to też nie liczcie ;p

btw: Varo, nie za dużo gw w tym tygodniu? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem :(
Chciałam zmienić wygląd mojego gramsajta ale nie potrafię i nie mogę znaleźć fajnego tła i czegoś na nagłówek oraz belek ;/ Miałabym prośbę czy ktoś zrobiłby mi nowy wygląd mojej stronki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 09:45, dambialko napisał:

> Proszę o laya z tego poniżej.

tło już masz. Tu masz czarne tło jak nie wiesz jak ustawic masz tu http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16845&pid=10800
i nagłówek. Nie wiem czy nagłówek dobry, ale zobacz.

Nie o to mi chodziło. Chciałem przezroczysty pasek na środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym zamowic Layout o tematyce Team Fortress 2. Po prawej niech stal bedzie Heavy, po lewej spy, a calosc niech ma ciekawe tlo.
Z gory dzieki za wykonanie LayOutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 13:30, swietlik94 napisał:

> Trochę mały obrazek, ale jednak dało się zrobić, proszę, biała wersja ;)
Dzięki :).


Też to bym zrobił, ale nie miałem tego przezroczystego tła. Usunąłem. Sory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ten nagłówek, który podałeś, to takie pytanko, co to miało być ??? O.o
Wiesz dlaczego o to pytam ? Ponieważ czarne tło do nagłówka, to coś na skalę grafików z Layout Makers. Nie dość, że praca "w ich stylu" to jeszcze złe wymiary nagłówka. Ten obrazek miał 850x150, a nagłówek ma 850x183. Czy ty próbujesz bawić się w grafikę 2D ??? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 13:58, Varo napisał:

Jeśli chodzi o ten nagłówek, który podałeś, to takie pytanko, co to miało być ??? O.o

Wiesz dlaczego o to pytam ? Ponieważ czarne tło do nagłówka, to coś na skalę grafików
z Layout Makers. Nie dość, że praca "w ich stylu" to jeszcze złe wymiary nagłówka. Ten
obrazek miał 850x150, a nagłówek ma 850x183. Czy ty próbujesz bawić się w grafikę 2D
??? ;D


Fakt nie wyszło mi. Ja tylko chciałem pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 11:15, Judytka napisał:

Mam problem :(


Nikt Tobie nie chce pomóc?
Kurcze gdybym miał czas i umiejętności to bym Ci zrobił fajny wygląd gramsajta ale niestety.
Nawet nie wiem kiedy do mnie przyjedziesz bo byśmy razem coś zrobili może by się udało. Zresztą nie mam dostępu do Twojego konta a szkoda, chociaż kolorystykę bym Ci zmienił bo masz zbyt ciemną chyba, że akie kolory lubisz?

@ Do wszystkich

Mam prośbę mógłby ktoś mojej bratowej pomóc?
Sama sobie nie poradzi ;/
A ja jej pomóc nie umiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 11:15, Judytka napisał:

Mam problem :(
Chciałam zmienić wygląd mojego gramsajta ale nie potrafię i nie mogę znaleźć fajnego
tła i czegoś na nagłówek oraz belek ;/ Miałabym prośbę czy ktoś zrobiłby mi nowy wygląd
mojej stronki?

czym się interesujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 15:52, Młody miro napisał:

czym się interesujesz??


Ona interesuje się zwierzętami i lubi gry przygodowe ;)
Jeśli chcesz jej pomóc to wykorzystaj to co powiedziałem ;)
Może Judytka mnie nie zabije :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować