Zaloguj się, aby obserwować  
Czarek-k

Layout na zamówienie

2930 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2008 o 15:59, wdowiakm napisał:

> czym się interesujesz??

Ona interesuje się zwierzętami i lubi gry przygodowe ;)
Jeśli chcesz jej pomóc to wykorzystaj to co powiedziałem ;)
Może Judytka mnie nie zabije :P

prpozycje nie trzeba przyciemniać bo i tak będzie widać:
ps. nie mam żednego programu do przerabiania mistrzem w tym nie jestem ale chciałem pomuc

20080804161313

20080804161333

20080804161359

20080804161415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 16:15, Młody miro napisał:

ps. nie mam żednego programu do przerabiania mistrzem w tym nie jestem ale chciałem pomuc


Dobra dzięki Ci w imieniu bratowej ;)
Może wykorzystamy to co tutaj dałeś ;)

Chociaż jakby ktoś mógł zrobić nagłówek podobny do mojego ale inny motyw to byłbym wdzięczny a raczej Judytka byłaby wdzięczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 16:18, wdowiakm napisał:

> ps. nie mam żednego programu do przerabiania mistrzem w tym nie jestem ale chciałem
pomuc

Dobra dzięki Ci w imieniu bratowej ;)
Może wykorzystamy to co tutaj dałeś ;)

Chociaż jakby ktoś mógł zrobić nagłówek podobny do mojego ale inny motyw to byłbym wdzięczny
a raczej Judytka byłaby wdzięczna ;)

Oczywiście wiesz że to będzie trudne na drugim kompie mam gimpa mugłbym może coś zmodzić życzenia szczegulne co do zwierzęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 16:28, Młody miro napisał:

Oczywiście wiesz że to będzie trudne na drugim kompie mam gimpa mugłbym może coś zmodzić
życzenia szczegulne co do zwierzęcia?


Wiem, że będzie to trudne ale byłbym wdzięczny ;)
Może być koń albo jakiś kot ;)
Możesz zrobić z obojętne jakim zwierzęciem byle było to dość czytelne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 10:36, DartiReviMaster napisał:

Hahhaha, i na jaką cholera mi to pokazujesz? Myślisz że nie wiem jak motor żużlowy wygląda?
Z resztą, jak on nie chce layouty to w sumie mam go gdzieś. Wątpie żeby ktoś mu jeszcze
jakiś zrobił. A lepszych obrazków pod tło w google nie było

Layout wykonałeś fajny , dam ci linka i napisz czy możesz z tego zrobić tło do layouta :0
LINK : http://lh3.ggpht.com/_sV4lNNJDQPA/RxOrfuGtFGI/AAAAAAAABH4/w5oIUnre6pQ/DSC03857.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 17:10, DartiReviMaster napisał:

> Layout wykonałeś fajny , dam ci linka i napisz czy możesz z tego zrobić tło do layouta

> :0
> LINK : http://lh3.ggpht.com/_sV4lNNJDQPA/RxOrfuGtFGI/AAAAAAAABH4/w5oIUnre6pQ/DSC03857.JPG

>

1.Link nie trybi
2.Teraz to mi sie nie chce :(

No jak nie trybi , mi działa , no to jakby ci się zachciało to z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem robić własne layout''y, ale nie dysponuję zbyt dobrymi programami do edycji grafiki. Albo po prostu się do tego nie nadaję. I tu moja prośba: Czy byłby ktoś zainteresowany zrobieniem dla mnie lay''a. Chciałbym, żeby tematem była gra Kozacy lub American Conquest. Jako wyraz wdzięczności mógłbym zamieścić na moim GS reklamę twórcy layout''a. Więcej chyba nie mogę zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś zrobić "starwarsowy" lay?
Poniżej zamieszczam jakie ma być tło, proszę o lekką edycję, o belki( lightsabery- niebieski, czerwony bądź zielony), tak aby wszystko do siebie pasowało. Zrobi ktoś? Bo ja mam takie zdolnośći "edytorsko-twórcze", że lepiej nie mówić...

20080805141543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem Twój layout i bardzo mi się on podoba. Mam także pytanie: zrobiłeś go sam? Bo jeśli tak, to chciałbym Cię prosić o zrobienie podobnego dla mnie. Chyba, że nie masz czasu, chęci lub czegoś innego. Jeśli nie chcesz z jakiegoś powodu, to nie będę nalegał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 14:02, Kuboo PL napisał:

Zauważyłem Twój layout i bardzo mi się on podoba. Mam także pytanie: zrobiłeś go sam?
Bo jeśli tak, to chciałbym Cię prosić o zrobienie podobnego dla mnie. Chyba, że nie masz
czasu, chęci lub czegoś innego. Jeśli nie chcesz z jakiegoś powodu, to nie będę nalegał.

A chcesz ten? Teraz wyjeżdżam na miesiąc więc i tak GS nie będę prowadził. Przywrócę wygląd domyślny a ty sobie weźmiesz obecny lay pod opiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 14:07, Rozrobiony napisał:

A chcesz ten? Teraz wyjeżdżam na miesiąc więc i tak GS nie będę prowadził. Przywrócę
wygląd domyślny a ty sobie weźmiesz obecny lay pod opiekę.

A co będzie jak wrócisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 14:18, Rozrobiony napisał:

Zrobię sobie nowy ;-) Żaden problem for me.

W takim razie bardzo dziękuję. Ja nie dysponuję zbyt dobrymi programami, więc moje "dzieła" pozostawiają wiele do życzenia. Bardzo podoba mi się Twój layout, ponieważ grę American Conquest uważam za najlepszą (niestety obecnie mi nie działa, chyba nie obsługuje mojej karty graficznej :( ). i jeszcze pytanie. Chcesz abym umieścił reklamę Twojego GS na moim (taki wyraz wdzięczności. Pisałem już o tym wcześniej) na czas 2 tyg.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 14:31, Kuboo PL napisał:

W takim razie bardzo dziękuję.

Zaraz będziesz go miał na mailu.

Dnia 06.08.2008 o 14:31, Kuboo PL napisał:

Chcesz abym umieścił reklamę Twojego GS na moim
(taki wyraz wdzięczności. Pisałem już o tym wcześniej) na czas 2 tyg.?

To już wedle uznania. Banneru swojego nie mam, layoutu już też więc zbytnio nie ma co oglądać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 14:47, Rozrobiony napisał:

To już wedle uznania. Banneru swojego nie mam, layoutu już też więc zbytnio nie ma co
oglądać ;-)

Zrobię Ci takie coś: wstawię własny tekst przed ankietę i tam coś napiszę. Jakieś specjalne życzenia co do tekstu? I jeszcze raz wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 14:53, Kuboo PL napisał:

Zrobię Ci takie coś: wstawię własny tekst przed ankietę i tam coś napiszę. Jakieś specjalne
życzenia co do tekstu? I jeszcze raz wielkie dzięki.

Ok layout masz już na skrzynce a reklamę rób jeśli ci się chce. W każdym razie nie pogniewam się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 15:11, Rozrobiony napisał:

Ok layout masz już na skrzynce a reklamę rób jeśli ci się chce. W każdym razie nie pogniewam
się ;-)

Layout już ustawiłem, dodałem klimatyczną muzyczkę, podziękowanie napisałem (połączone z reklamą), ale jeszcze pomyślę co mogę tam dodać. O, przyda się czym się jeszcze interesujesz i jakie wpisy zamieszczasz na GS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ktoś mógł by mi zrobić tło pod avatara, nick, status oraz emiail?
Chciałbym coś ,,koloru" takiego jaki jest w xfire(opcja fantasy). I najlepiej by nie zasłaniał postaci z tła które zamieszczam. Moja prośba jest spowodowana tym ,że kolega co miał mi zrobić to jest ostatnio niedostępny.

Dziękuję z góry i pozdrawiam.

20080806235958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować