Zaloguj się, aby obserwować  
Czarek-k

Layout na zamówienie

2930 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2008 o 15:25, Młody miro napisał:

> GSP to nowa inicjatywa na gram.pl. Będzie się koncentrować wyłącznie na prezentowaniu

> twórczości (dowolnej) uzytkowników tego serwisu. W pierwszym mini-konkursie, chciałbym

> wytypować layout dla GSP. Coś prostego i przejrzystego. Zapraszam do wzięcia udziału

> w zabawie!
Hej nie reklamuj się tutaj!!!


Potrzebny jest layout, tak? Tak. To temat o layoutach, tak? Tak. Chcialem nakreslic do czego bedzie sluzyl layout. To normalne jak sie kogos prosi o jego wykonanie, tak? Tak. A jesli przy okazji kilka osob zainteresuje sie tematem, to co w tym zlego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra spoko. Rozumiem już cię co chcesz zrobić tylko mało jest ludzi co robią laye bo to trudne życzę powodzenia i aby ci się udało. Wiesz był już taki gs gdzie robili laye ale się rozpadł! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 15:46, Młody miro napisał:

Dobra spoko. Rozumiem już cię co chcesz zrobić tylko mało jest ludzi co robią laye bo
to trudne życzę powodzenia i aby ci się udało. Wiesz był już taki gs gdzie robili laye
ale się rozpadł! :(


Wiem, ale sa tu zdolni ludzie, ktorzy byc moze sie podejma takiego czegos, zwlaszcza, ze wymogi nie sa duze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się chciałbym zapytać, czy ktoś ma może coś, co mogłoby się przydać do Laya o tematyce Apokaliptyczno mrocznej?
Akurat szykuję zmianę i szukam takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 22:27, Judytka napisał:

> czym się interesujesz??

Zwierzętami a czemu pytasz?

A z tym lejem!!! Cóż mogę wyłącznie się kogoś zapytać bo to co ja bym zrobił to byś nie chciała. POPYTAM SIĘ!! OKI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym aby ktoś napisał na GG lub xfire(na gramsjacie u mnie jest podane) ponieważ nie chce mi się rozpisywać jak chce. Mam tło jednakże chciałbym ramki jakieś dodatki takie bajery :) Będę wdzięczny. [ gg : 7789227 ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 14:07, 19Tsunami92 napisał:

Zrobił by mi ktoś bardzo Fajnego Laya z tej tapetki?

Będę bardzo wdzięczny

wejdź na gsa varo ściągnij gimpa i zrób sam. bym ci przyciemnił ale nie mam gimpa na tym kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 14:13, Młody miro napisał:

> Zrobił by mi ktoś bardzo Fajnego Laya z tej tapetki?
>
> Będę bardzo wdzięczny
wejdź na gsa varo ściągnij gimpa i zrób sam. bym ci przyciemnił ale nie mam gimpa na
tym kompie


Ok zrobie przez photoshopa ale jak mam zrobic zeby to przyciemnienie było idealnie równo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 14:29, Młody miro napisał:

o nad tym też długo myślałem bo nie ma kwadratu nad tym trzeba pokminić aż się uda spróbuj
w gimpie

i jak teraz jest ok? Weźdź na mój GS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 14:55, 19Tsunami92 napisał:

> o nad tym też długo myślałem bo nie ma kwadratu nad tym trzeba pokminić aż się uda
spróbuj
> w gimpie
>
i jak teraz jest ok? Weźdź na mój GS

well done. Dobrze przynajmniej jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 14:13, Młody miro napisał:

wejdź na gsa varo ściągnij gimpa i zrób sam. bym ci przyciemnił ale nie mam gimpa na
tym kompie

1. Nie reklamuj GS''ów kumpli, GIMP''a równie dobrze można poszukać poprzez Google.
2. Ten temat jest po to, żeby pomagać innym robić lay''e (albo chociaż przyciemniać tapety). Może nie każdy potrafi posługiwać się gimpem, może nie każdy umie to zrobić dokładnie. Jak widać Ty też do tych ludzi należysz, więc jeśli nie możesz tego rozjaśnienia zrobić to przynajmniej nie komentuj w ten sposób i nie szukaj jakiś słabych wymówek. Przecież mógłbyś sobie ściągnąć GIMP''a z GS''a Varo, nie??
3 A tak na przyszłość Panie pro-grafiku - wystarczy tylko utworzyć nowy dokument w gimpie o szerokości 850 pikseli i długości naszej tapety, pokolorować, skopiować, wkleić na tapetę i ustawić przezroczystość. Nie trzeba nic więcej kombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tobie to przeszkodziło ile ofiar śmiertelnych? Kurde jaka reklama że powiedziałem gdzie jest gimp! Nie zrozumiałbyś tego dlaczego sam nie mogę (Limit transferu danych każde 50mb jest cenne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 15:54, Młody miro napisał:

Ale tobie to przeszkodziło ile ofiar śmiertelnych?

Hahah, ok, czyli od teraz jak nie ma "ofiar śmiertelnych" to nie ma problemu?? To tak, jakbyś poszedł do sklepu i musiałbyś wszystko sobie sam wziąć, włożyć pieniądze do kasy i wydać sobie resztę, bo pani kasjerce się nie chce. Albo poszedłbyś na policję ws. kradzieży i powiedzieliby Ci, że sam masz sobie złodzieja szukać, bo przecież jesteś człowiekiem tak samo jak policjant. Jakieś różnice??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 13:00, TheThorus napisał:

Proszę o zrobienie laya z gry Guild Wars.


Layout wygląda tak, przesyłam Ci go na pocztę.

20080825204005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 15:46, Młody miro napisał:

Dobra spoko. Rozumiem już cię co chcesz zrobić tylko mało jest ludzi co robią laye bo
to trudne życzę powodzenia i aby ci się udało. Wiesz był już taki gs gdzie robili laye
ale się rozpadł! :(

Robienie layoutów nie jest trudne wystarczy trochę chęci i wiedzy co i jak.Każdy może je tworzyć ja np.zacząłem od białego paska na początku a teraz :) jest cudnie ja tak uważam.A jest taki zespół co robi layouty LM.Ale po co się zwracać do ,,firm" można się wysilić ciup albo u ,,normalnego" gramowicza zamówić np.u mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą twój lay o ty świadczy jest bardzo dobry podobny jka kiedyś zrobił chaotizz :).
Jak ktoś chce to moge komuś laya zrobić jak ktoś chce nie jestem najlepszy w to ale zdolności mam xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować