Zaloguj się, aby obserwować  
Czarek-k

Layout na zamówienie

2930 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2008 o 20:33, SaraterWarrior napisał:

Minęło 30 i nie ma

Spox (niewdzięczny naród ;p ).

Lay niezbyt skomplikowany, ale myślę, że fajny. Zawsze robię lay''e w konkretnej tonacji, więc mam nadzieję, że taka brązowo - czerwonawa będzie pasować.

20080812204012

20080812204038

20080812204058

20080812204114

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 20:42, MKRaven napisał:

> Minęło 30 i nie ma
Spox (niewdzięczny naród ;p ).

Lay niezbyt skomplikowany, ale myślę, że fajny. Zawsze robię lay''e w konkretnej tonacji,
więc mam nadzieję, że taka brązowo - czerwonawa będzie pasować.


Zaraz wbijam i sprawdzam jak wygląda.

A może byś zrobił inne tło? ten obrazek mi nie leży.

Jora na nim niefajnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 22:19, St0ck napisał:

mkraven, poczytaj tutoriale na layouty.... bo nie wychodzą ci najlepiej. Taka mała rada.

pozdrawiam
''St0ck


Szału ni ma, ale nie przesadzaj... Chłopak ma dobre chęci, laye wychodzą mu całkiem nieźle w porównaniu do innych prezentowanych tutaj prac (a z pewnością lepiej od Twojego obecnego laya), więc nie wiem po co narzekasz... Równie dobrze mogę to samo napisać Tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam próbę sprzed paru stron:

Witam! Ktoś mógł by mi zrobić tło pod avatara, nick, status oraz emiail?
Chciałbym coś ,,koloru" takiego jaki jest w xfire(opcja fantasy).Taki pergamin jakby. I najlepiej by nie zasłaniał postaci z tła które zamieszczam. Moja prośba jest spowodowana tym ,że kolega co miał mi zrobić to jest ostatnio niedostępny.

Dziękuję z góry i pozdrawiam.

20080813001120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 22:19, St0ck napisał:

mkraven, poczytaj tutoriale na layouty.... bo nie wychodzą ci najlepiej. Taka mała rada.

pozdrawiam
''St0ck


Ja tez bym ci napisał że ma lepszy od twojego :P a chęci dobre są zawsze. W photoshopie toto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógł by być ktoś tak dobry i cały ten obrazek przysłonić białą mgiełką(tak żeby dało się czytać) i powiększyć jeśli trzeba.Jeśli można jeszcze to prosił bym jeszcze o jakiś obrazek pasujący do tła,na belkę i na nagłówek.

20080813143757

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 20:24, swietlik94 napisał:

Ponownie proszę o przezroczysty pasek na środku :).

Uno:Nie wiem czy dobrze to zrobiłem bo na robieniu lay''ów zna się jak nasz prezydent na śpiewaniu hymnu.
Poza tym nie wiem czy o to Ci chodziło.
Duo:Trzeci obrazek się Imo do rozjaśniania nie nadaje.

A teraz bardzo ważny komunikat do wszystkich którzy Lay''e potrafią robić:
Proszę o poradę:w jakich rozmiarach robić:tło,nagłówek i belkę.Wiem,jestem noobkiem ale taki już jestem.:P

20080813205849

20080813205937

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o przezroczysty pasek do Gramsajta. Chociaż nie wiem czy to coś zmieni. ;)

PS. W jakim programie wykonujecie przezroczyste paski? Microsoft Office Picture Manager? Jeżeli tak, to gdzie jest dostępna ta opcja.

20080813210954

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 21:12, Iqor napisał:

Proszę o przezroczysty pasek do Gramsajta. Chociaż nie wiem czy to coś zmieni. ;)

Mnie prosisz...hmm...to w pewien sposób zaszczyt ale poczekajmy na opinie swietlika,który powie czy GS wyszedł dobrze.

Dnia 13.08.2008 o 21:12, Iqor napisał:

PS. W jakim programie wykonujecie przezroczyste paski? Microsoft Office Picture Manager?
Jeżeli tak, to gdzie jest dostępna ta opcja.

Chyba w Gimpie albo w Photoshoopie.Chociaż może istnieją jakieś alternatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 22:19, St0ck napisał:

mkraven, poczytaj tutoriale na layouty.... bo nie wychodzą ci najlepiej. Taka mała rada.

Hmmmm no wiesz gdyby twój lay był jakiś super to pewnie przyznałbym Ci racje, ale z drugiej strony po co mi jakieś tutoriale czytać, skoro mój lay mi się podoba i nic bym w nim nie zmienił?
Po drugie: efekt końcowy zależy od ilości poświęconego czasu. Ja uważam, że na stronę którą może kilkanaście osób dziennie ogląda to nie opłaca się poświęcić więcej niż 20 min. Szczególnie, że nikt nie narzeka. Na lay SaraterWarriora czasu miałem jeszcze mniej (sorry ;) ) i taki też jest efekt, który i tak uważam za lepszy, niż wiele innych stron, a jeśli mu się podobać nie będzie to przecież brać nie musi. Ja rozumiem, że dla kogoś to wygląd gramsajta jest najbardziej priorytetowym osiągnięciem graficznym, ale dla mnie jest nim obecnie powstający mo Aston Martin DBR1 w Blenderze i jemu też się poświęcam :) .

Piwomaniak>> Macromedia Fireworks 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować