Zaloguj się, aby obserwować  
Czarek-k

Layout na zamówienie

2930 postów w tym temacie

Mam problem. Nie dałoby się jakoś pomniejszyć tego LayOuta??. Kiedy próbuję go wrzucić, to wyskakuje błąd " za duży rozmiar pliku". Obok gotowca ( przyciemniony LayOut) jest oryginał. Proszę jakoś zmniejszyć rozmiar pliku.

20080818173428

20080818173702

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 17:37, piotr.kwazi napisał:

Mam problem. Nie dałoby się jakoś pomniejszyć tego LayOuta??. Kiedy próbuję go wrzucić,
to wyskakuje błąd " za duży rozmiar pliku". Obok gotowca ( przyciemniony LayOut) jest
oryginał. Proszę jakoś zmniejszyć rozmiar pliku.

Proszę bardzo:

20080818174609

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już bodajże 3 mój post związany z najnowszym LayOutem. Wszystkie były za duże, więc tu daję małą wersję. Mam nadzieję, że nie okaże się, że jest za mała...

20080819103938

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 10:40, piotr.kwazi napisał:

To już bodajże 3 mój post związany z najnowszym LayOutem. Wszystkie były za duże, więc
tu daję małą wersję. Mam nadzieję, że nie okaże się, że jest za mała...

nie są ''za duże'', tylko dopasowane do ekranu większości userów ;]
większosć ludzi tu ma dużą rozdzielczosć, to daje się zwykle takie laye ,a jak ty masz mniejszy ekran czy mniejszą rozdzielczość wydaje się ze wychodzi na boki i jest "za duży", ale jak dasz mniejszy , inni będa widzieć duże białe pasy po bokach. Np ja tereaz takie paski widzę u ciebie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 10:52, seles napisał:

> To już bodajże 3 mój post związany z najnowszym LayOutem. Wszystkie były za duże,
więc
> tu daję małą wersję. Mam nadzieję, że nie okaże się, że jest za mała...
nie są ''za duże'', tylko dopasowane do ekranu większości userów ;]
większosć ludzi tu ma dużą rozdzielczosć, to daje się zwykle takie laye ,a jak ty masz
mniejszy ekran czy mniejszą rozdzielczość wydaje się ze wychodzi na boki i jest "za duży",
ale jak dasz mniejszy , inni będa widzieć duże białe pasy po bokach. Np ja tereaz takie
paski widzę u ciebie ;]

Co mam w takim razie zrobić, aby wszystko było ok?? Ten obrazek mi się podoba, ale wersja, która miała być, zajmowała 0,92MB, więc nie można jej było wsadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę mi zrobić LayOuta, którego będę mógł wrzucić na GS-a bez żadnych problemów. Powyżej są moje wcześniejsze propozycje, ale wszystkie są zbyt duże i nie mogę ich wrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lay z PoP-a ciągle przysparzał problemów, więc mam innego kandydata. Fajnie by było, gdyby udało się zrobić laye z obydwóch obrazków. Nic nie trzeba zmieniać.

20080819183847

20080819184018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taką prośbę mógłby mi ktoś powiedzieć dlaczego na gs nie zatrzymuje obrazka a powtarza jak biorę wyśrodkuj jest na środku ale duł jest bez obrazka za odp. dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 07:04, Młody miro napisał:

Mam taką prośbę mógłby mi ktoś powiedzieć dlaczego na gs nie zatrzymuje obrazka a powtarza
jak biorę wyśrodkuj jest na środku ale dół jest bez obrazka za odp. dziękuję!

Masz po prostu za mały obrazek. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 13:03, BoloMaster napisał:

czy jest ktoś chętny do zrobienie laya o tematyce związanej z Warcraftem?
:)

Będzie ci ciężko ze znalezieniem kogoś kto robi laye (wakacje?). Cóż brak takich osób którzy chcą robić laye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GSP to nowa inicjatywa na gram.pl. Będzie się koncentrować wyłącznie na prezentowaniu twórczości (dowolnej) uzytkowników tego serwisu. W pierwszym mini-konkursie, chciałbym wytypować layout dla GSP. Coś prostego i przejrzystego. Zapraszam do wzięcia udziału w zabawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 14:33, GSProduktywnych napisał:

GSP to nowa inicjatywa na gram.pl. Będzie się koncentrować wyłącznie na prezentowaniu
twórczości (dowolnej) uzytkowników tego serwisu. W pierwszym mini-konkursie, chciałbym
wytypować layout dla GSP. Coś prostego i przejrzystego. Zapraszam do wzięcia udziału
w zabawie!

Hej nie reklamuj się tutaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 13:46, Młody miro napisał:

Będzie ci ciężko ze znalezieniem kogoś kto robi laye (wakacje?). Cóż brak takich osób
którzy chcą robić laye.

Nie bądź za bystry. Dziwisz się, że mało takich osób ? Jeśli nie, to ściągnij i zainstaluj jakiś program graficzny (gimp lub photoshop), a następnie poczytaj parę instrukcji i zrób layouta. Myślisz, że to aż takie łatwe. Popatrz ile zamówień, zrobienie layouta to nie jakieś tak 10 minut, ale parę lub paręnaście godzin, więc teraz wiesz dlaczego brakuje grafików, za dużo tu zamówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj robiłeś laye. Wiem że to trudne dlatego ja nie robię. Nie dziwię się tylko mówię że po prostu mało osób chętnych żeby zrobić komuś laya-stwierdzam fakty i rozumiem was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować