Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie


Asusa nie bierz. Z tego co wiem, to Sapphire ma najlepsze wyposażenie (pendrive, 3Dmark06, oraz inne programy), a Gigabyte jest najtańszy (tańszy o ok. 50zł). Wybór należy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Tak, tylko jeśli za Saphira z pendrive mam zapłacić o 80PLN więcej niż za takiego samego Saphira bez pendrive - przepraszam ale ja wysiadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam biorę Gigabyte, takiego pendrive''a to można kupić taniej i z 2 razy większą pojemnością, więc to bez sensu. 3Dmarka można też ściągnąć za darmo, a programy... Są mi niepotrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 00:06, Adahn napisał:

Opłaca się kupić Readona 4850?


W tej cenie nie znajdziesz nic lepszego. Powiem więcej, - ta karta jest zauważalnie lepsza od kart z serii GF 8***

Zresztą, wystarczyło przeczytać ostatnie kilka stron by się przekonać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - kiedy będą dostępne w sklepach karty HD4870X2? Interesują mnie głównie modele ze zmienionym chłodzeniem, bo moja HD3870X2 ze standardowym parzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Witammam pytanie co jest wydajniejsze GF 9600gt czy radeon 3870
9600GT jest szybszy. Jednak niewiele droższy od niego (a znacznie, znacznie szybszy) jest Radeon HD4850. I to właśnie HD4850 można obecnie polecić - cena ok. 500 zł, a wydajność 9800GTX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej nieobecności

Otóż mam problem.
Niedawno z powodu awarii Radeon-a 2600PRO (AGP) przesiąść się musiałem na Radeon-a 9800-PRO ( karta stosowana jako ratunek) i coś mnie tknęło żeby go rozebrać i wyczyścić . No wiecie, usunąć kurz starą paste termoprzewodzącą ..no ogólnie doprowadzić go do stanu z przed momentu lądowania pudełku.
I się dziebko zdziwiłem gdy gdy po oczyszczeniu rdzenia z pasty odkryłem że mam nie R350 a R360 (foto obraz007) A każdy zorientowany w temacie wie że R360 to kilka bajerków i funkcji więcej. Jednak i sterowniki i system (czy to XP VISTA czy nawet Ubuntu(z najnowszymi sterami) ciągle widzą go jako R350.
I teraz moje pytanie. W jaki sposób zrobić z tego radka pełny liniowy R360.???

Poproszę o konkretne linki do nie wiem biosów czy czegoś co pozwoli mi go przerobić. BO to co na Goglu znalazłem to raczej dało mizerne wyniki.

20080629094045

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 23:47, ziptofaf napisał:

> Witammam pytanie co jest wydajniejsze GF 9600gt czy radeon 3870
9600GT jest szybszy. Jednak niewiele droższy od niego (a znacznie, znacznie szybszy)
jest Radeon HD4850. I to właśnie HD4850 można obecnie polecić - cena ok. 500 zł, a wydajność
9800GTX.


A niby skąd,3870 bez AA zjada 9600GT, za AA bywa różnie i zależy w jakiej grze, acha opieram sie na testach zarówno krajowych i zagranicznych, a nie wyłącznie pclab czy egiełda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tych którzy mają oprogramowanie nTune

Ustawiacie sobie Wentylator na 100% czy sobie darujecie , oraz czy na podstawowym chłodzeniu można podkręcić grafikę i czy będzie jakaś różnica w grach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym Cię w błąd wprowadzić i nie jestem pewien, czy teraz prawdę powiem :)
Możliwe, że pewne funkcje w karcie zostały zablokowane i producent sprzedaje ją jako słabszy model. Jednakże można kartę zmodować i odblokować parę potoków. Do tego służy programik Riva Tuner, a więcej info o modowaniu (jak to zrobić) znajdziesz na googlach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować