Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Sonic Platinum od Palita też nie jest złą kartą ... mam ją w kompie i bardzo ładnie się kręci do bardzo wysokich taktowań a temperatury są naprawdę ładne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 12:33, Net_com napisał:

A ja mam takie pytanie czy Radeon 6970 jest wydajniejszy od 5850 czy 5870 ?


HD6970 jest ok 25-30% szybszy niż HD5870.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko dotyczące technologii SLI/CF
Czy jeśli posiadamy taki tandem kart, i występują nam mikroprzycięcia, jest możliwość "wyłączenia" jednej karty z systemu gdy wystarcza nam wydajność 1 akceleratora, czy trzeba było by rozłączać mostek i wyjmować kartę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jestem tylko ciekawe czy to wszystko działa NAPRAWDĘ stabilnie, biorąc pod uwagę fakt że HD 6970 do zasilania wymaga złącz 8- i 6-wtykowych, a HD 6950 posiada dwa złącza 6-wtykowe

@TBKPredator, dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 14:31, Mafioso_PL napisał:


Jestem tylko ciekawe czy to wszystko działa NAPRAWDĘ stabilnie, biorąc pod uwagę fakt
że HD 6970 do zasilania wymaga złącz 8- i 6-wtykowych, a HD 6950 posiada dwa złącza 6-wtykowe


Z testów wynika, że tak - ale dalsze OC raczej nie wchodzi w grę. Otrzymujesz po prostu stockowe 6970. Sam się zastanawiam czy nie sprzedać 6870 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 16:09, Jan3d napisał:

W tym segmencie 6850 jest mniej więcej w porównaniu do 1gb gtx 460
Co brać ?


HD6850 jest wydajniejszy niż GTX460.
Bierz radka HD6850.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze myślałem żęby brać tego 6850 teraz tylko jaki model z wyglądu bardziej pasuje mi gigabyte bo ma 2x80mm wetylatory z recenzji czytałem że ma problem z cichym chodzeniem ale po upgradzie biosu dobrze chodził i wyszła wersja rev2 można ją już dostać w sklepach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wiele, wiele i jeszcze więcej kart GeForce GTX 460, roznia sie glownie pamiecia, a to 768, to 1024, to nawet 2048. Cena zaczyna sie od 555zł do 810zł (ceny sklepu gram.pl) Ktora z nich jest najlepsza? Czy warto doplacic te kilkaset złotych na drozszy model, czy moze ta najtansza jest w 100% okej? Czy też może jest inna karta graficzna w porownywalnej cenie o takich osiagach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką kartę graficzną GeForce byście polecali? Cena najlepiej nie więcej niż 700-800 zł. Potrzebna głównie do gier i byleby się nie grzała za bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 20:29, Buchomodozor napisał:

Widziałem wiele, wiele i jeszcze więcej kart GeForce GTX 460, roznia sie glownie pamiecia,
a to 768, to 1024, to nawet 2048. Cena zaczyna sie od 555zł do 810zł (ceny sklepu gram.pl)
Ktora z nich jest najlepsza? Czy warto doplacic te kilkaset złotych na drozszy model,
czy moze ta najtansza jest w 100% okej? Czy też może jest inna karta graficzna w porownywalnej
cenie o takich osiagach?


Bierz wersję 1 GB lub (pewnie nie czytaleś dwóch postów nad tobą) HD6850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 20:34, Szynkars napisał:

Jaką kartę graficzną GeForce byście polecali? Cena najlepiej nie więcej niż 700-800 zł.
Potrzebna głównie do gier i byleby się nie grzała za bardzo :)


GTX 460 1 GB lub HD 6850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 14:04, Mafioso_PL napisał:

Mam takie pytanko dotyczące technologii SLI/CF
Czy jeśli posiadamy taki tandem kart, i występują nam mikroprzycięcia, jest możliwość
"wyłączenia" jednej karty z systemu gdy wystarcza nam wydajność 1 akceleratora, czy trzeba
było by rozłączać mostek i wyjmować kartę ?


Nie wiem jak to wyglada u nvidii, ale w przypadku ATI wchodzisz w sterowniki i wyłączasz CF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 20:47, GANGSTERR napisał:

Bierz wersję 1 GB lub (pewnie nie czytaleś dwóch postów nad tobą) HD6850



Ta od Gainwarda, lub Palita jest jakos gorsza od Gigabyte? Roznica w cenie jest, jakby nie patrzec przy ''liczbach'' tych samych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować