Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 11.09.2008 o 17:29, Pernia napisał:

To nie miało być do ciebie, zedytowałem posta, może nie zauważyłeś ;P... Ale może ty
wiesz czy można zainstalować te sterowniki na 9550?


Można. Jak dobrze kojarzę, to wszystkie oficjalne i nieoficjalne wersje sterowników współpracują z kartami od Radeona 9550 włącznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 17:33, ziptofaf napisał:

> To nie miało być do ciebie, zedytowałem posta, może nie zauważyłeś ;P... Ale może
ty
> wiesz czy można zainstalować te sterowniki na 9550?

Można. Jak dobrze kojarzę, to wszystkie oficjalne i nieoficjalne wersje sterowników współpracują
z kartami od Radeona 9550 włącznie :)


ok, dzięki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie są obecnie najlepsze sterowniki do Radka 4870? Właśnie ściągam oficjalne, te z 20 sierpnia wraz z najnowszym CCC. Czy warto? I czy odczuję jakiś wzrost wydajności względem tych poprzednich? Czy może ściągnąć jakieś inne, nieoficjalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nigdzie niemoge znaleźć ściągnąć 3D marka to testów przy podkręcaniu karty graficznej moze ktoś pomoże? ? (I niepodawajcie mi tu strony producenta)
Kiedys 3D mark był w KŚ ale na zadnej z płytek z tego roku nieznalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MROSI !!!....do ilu dojechales na karcie jesli chodzi o temperature ??.
Ja sie zdziwilem bo karta osiagnela az 76 st C i to nie w crysisie tylko w grze Jericho :))).
Kurcze musze w koncu kupic tego swietnego antca tree hundret bo ten moj zlommowaty blaszak jest niewystarczajacy do takich podzespolow. Co sie dziwic....byl amd 3500 i 6600 gt a teraz ?. Ty wiesz :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem bo nie mogę zainstalować najnowszych sterowników 177.83 bo w połowie instalacji się zacina tak na 5 min a potem się pojawia że komputer nie został zaktualizowany ;( .Można temu jakoś zaradzić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu szukałem porady co do karty graficznej i postanowiłem się znowu poradzić ;) Szukam karty za cenę nie wyższą niż 200zł (najlepiej coś w okolicach 150zł) złącze PCI-Ex16. Zastanawiałem się teraz nad Radeon''em 3450 lub Radeon'em 2600XT. Tylko szczerze bym chciał by cena karty nie przekraczała 150zł, ewentualnie trochę, ale 200zł to max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 21:46, grasz napisał:

A ja mam problem bo nie mogę zainstalować najnowszych sterowników 177.83 bo w połowie
instalacji się zacina tak na 5 min a potem się pojawia że komputer nie został zaktualizowany
;( .Można temu jakoś zaradzić???



Sprobuj te sterowniki zainstalowac:

http://www.nvidia.pl/object/winxp_175.19_whql_pl.html

Maja numerek nizej, ale sa sprawdzone wiec powinny zoskoczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 22:39, Wolus1 napisał:

Jakiś czas temu szukałem porady co do karty graficznej i postanowiłem się znowu poradzić
;) Szukam karty za cenę nie wyższą niż 200zł (najlepiej coś w okolicach 150zł) złącze
PCI-Ex16. Zastanawiałem się teraz nad Radeon''em 3450 lub Radeon''em 2600XT. Tylko szczerze
bym chciał by cena karty nie przekraczała 150zł, ewentualnie trochę, ale 200zł to max



Moze jakiegos 8600 gt ?:

http://www.allegro.pl/item428612748_palit_geforce_8600gt_256mb_ddr3_sklep_krak ow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 21:07, Misquamaqus napisał:

MROSI !!!....do ilu dojechales na karcie jesli chodzi o temperature ??.
Ja sie zdziwilem bo karta osiagnela az 76 st C i to nie w crysisie tylko w grze Jericho :))).



Wczoraj grałem blisko 3 godziny w Crysisa. Najlepsze jest to, że grafa wydawała tylko lekki szum (FANTASTYCZNE) :-DD. Po zakończeniu grania i powrocie do pulpitu znów przestała być słyszalna.
Temperatury? Hmmm... Przełączyłem się po dwóch godzinach grania do GPU-z i pokazało 73*C.

Dnia 11.09.2008 o 21:07, Misquamaqus napisał:

Kurcze musze w koncu kupic tego swietnego antca tree hundret bo ten moj zlommowaty blaszak jest
niewystarczajacy do takich podzespolow. Co sie dziwic....byl amd 3500 i 6600 gt a teraz ?. Ty wiesz :)).


Weź Cooler Master Centurion 590. Mam też taką - Bombastyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry że pytam tutaj ale...

Jak oceniasz (inni tez jak oceniają) multi w Crysisie (bardziej bliskie Quake czy Battlefieldowi) oraz jak to działa na mocnych kartach - jak 4850/4870/gtx260 - gdy gra wielu graczy, nadal jest płynnie jak w single?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc.
Jesli chodzi o Multi to mi sie naprawde bardzo podoba i jest to pomiedzy Quake a Batllefieldem. Najlepszym dla mnie tryebm jest PowerStruggle czyli przejmowanie strategicznych obiektow i bunkrow. Co s rewelacyjnego. Ja w Multi na Crysis gralem na detalach High w 1680x1050 na EVGA 8800GTX KO ACS3 i bylo super. Wiec z nowymi kartami bedzie jeszcze lepiej. Plynnosc jak najbardzije nawet jak graczy jest 32.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Mam zamiar kupic karte na agp x8 ale mam malo kasy dlatego mysle o karcie na ktorej nowe gry bedą chodzic na nisko-srednich detalach, zastanawiam sie nad geforce 6600 albo 6800 albo 7300 albo 7600. znalazlem mocną karte na agp czly radeona 3850 hd ale nie mam tyle kasy. doradzcie cos w granicach 100-200 zl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 09:00, mikus97 napisał:

Siemka. Mam zamiar kupic karte na agp x8 ale mam malo kasy dlatego mysle o karcie na
ktorej nowe gry bedą chodzic na nisko-srednich detalach, zastanawiam sie nad geforce
6600 albo 6800 albo 7300 albo 7600. znalazlem mocną karte na agp czly radeona 3850 hd
ale nie mam tyle kasy. doradzcie cos w granicach 100-200 zl ;)


A podaj resztę części. Bo jeżeli masz np. Athlona XP 2000+, to nie warto brać nic szybszego niż 6600GT - i tak nie wykorzystasz mocy lepszej karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że raczej nie siedziałem w tym przedziale cenowym zapytam jaką kartę wybrać do zestawu kuzyna.
Kasa - ~250PLN
Wybór pomiędzy 8600GTS, 9500GT lub coś z Radków: HD2600XT lub HD3850.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 10:41, mrosi napisał:

W związku z tym, że raczej nie siedziałem w tym przedziale cenowym zapytam jaką kartę
wybrać do zestawu kuzyna.
Kasa - ~250PLN
Wybór pomiędzy 8600GTS, 9500GT lub coś z Radków: HD2600XT lub HD3850.


To chyba oczywisty wybór - HD3850. Zmiata wszystkie pozostałe o jakieś 50-70% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 10:41, mrosi napisał:

W związku z tym, że raczej nie siedziałem w tym przedziale cenowym zapytam jaką kartę
wybrać do zestawu kuzyna.
Kasa - ~250PLN
Wybór pomiędzy 8600GTS, 9500GT lub coś z Radków: HD2600XT lub HD3850.


Jeśli znajdziesz HD 3850 w cenie 250zł to na pewno będzie to wersja wyposażona w 256 MB pamięci albo w DDR2 (albo to i to razem), ale mimo tego będzie to najwydajniejsza karta z wyżej wymienionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupić Sapphire Radeon HD 4850 Toxic? Jaka jest róznica w wydajności do podstawowj wersji? Wiem że jest chłodniejsza, jest to plus ale, płacić prawie 100zł. więcej za lepsze chłodzenie, no cóz raczej się nie opaca, a jak jest duza róznica w wydajności czemu nie? Więc co o niej sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować