Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Powiem Ci tak. Lepsza jest 9800 GT 512 Mb ale przy aktualnym kursie cenowym... Polecam Ci GeForce 250 GTS 512MB albo 1GB. Są droższe chyba o 100zł a o ile wydajniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 10:49, matui1996 napisał:

Ok dzieki za porady :D Bo po prostu to 1gb a 512 mb mnie zmylilo :p


9500 gt z 1 gb pamieci na pokladzie, to jest nieporozumienie.
Gpu i szyna pamieci jest zbyt wolna, zeby obslozyc taka ilosc pamieci.

Gts 250 z 1gb pamieci bedzie sympatycznym wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja siostra ma dziwną kartę asus a9250. I nigdzie nie możemy znałeśc nowych sterowników do tej karty bo siostra ma stery z 2005 roku. Proszę o pomoc. System operacyjny:XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wątku o upgradzie kompa trafiam tutaj. :P

Do wyboru dwie karty GF9600: http://www.allegro.pl/item816766351_zotac_gf_9600gt_512mb_ddr3_256bit_hdtv_dvi_box.html i http://www.allegro.pl/item807449596_asus_en9600gt_gf9600gt_512mb_ddr3_256bit_dvi_box.html
Różnica między nimi to 10zł. W sumie wielkich różnic między nimi nie widzę, poza tym, że Asus ma wejście hdmi, d-sub oraz dvi, no i gwarancja trzy lata.

Warto dopłacić czy lepiej nie przepłacać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wezmiesz asusa i masz oryginalnego producenta nvidia.
Pelny bios.
To samo dotyczy gigabyte..

Tylko nie kupuj niereferencyjnych kart...sa pieknie chlodzone, tylko jak z biosem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 17:46, Misquamaqus napisał:

Tylko nie kupuj niereferencyjnych kart...sa pieknie chlodzone, tylko jak z biosem ?

Zakładając, że żaden burak z wiejskiego sklepiku komputerowego w nim nie grzebał - jest ok. Niereferenty od fabrycznych producentów są w porządku. Sam mam nieref HD3870 i wszystko śmiga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 21:07, blacklio2 napisał:

Jak już w tej cenie to brać HD4730, zbliża się minimalnie do 9800GT

Wiem, ale obawiam się, że Radek nie będzie poprawnie działał w grach. Jeden znajomy ma 4870 i np. w TDU oraz w Burnout Paradise gdy włączy AA, to ma prześwitujące samochody. No i jak patrzyłem w testach, jest jeszcze pobór mocy oraz temperatura jaką osiąga. Prawdę mówiąc jestem w kropce. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 21:34, vinnere napisał:

mam małe pytanko czy karty ddr5 są dobre takie za 500zł i czym są lepsze (jeśli tak)
od DDR3 bo chcę sobie kupić

Radeony z serii 4000 mają DDR5 i są bardzo wydajne, lecz maja jedną wadę - ATI nie zdołało na czas opracować zasilania w trybie idle dla tych pamięci, dlatego średnie zużycie prądu jest mocno podwyższone, wydaje mi się (bardzo subiektywnie), że zmniejsza to ich trwałość. Znajomy miał założone Accelero i ok. 45 stopni Celsjusza na karcie, a mimo to po roku padła zupełnie bez żadnych wcześniejszych symptomów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 21:30, Michal_Raven napisał:

Wiem, ale obawiam się, że Radek nie będzie poprawnie działał w grach. Jeden znajomy ma
4870 i np. w TDU oraz w Burnout Paradise gdy włączy AA, to ma prześwitujące samochody.
No i jak patrzyłem w testach, jest jeszcze pobór mocy oraz temperatura jaką osiąga. Prawdę
mówiąc jestem w kropce. :P


Heh, a na GeForce''ach Devil May Cry 4 wyglądał tak, że jak go znajomy włączył, to pomyślał, że mu się karta graficzna spaliła...Przenikające tekstury, brak cieni itd...
http://www.techfanatyk.net/problematyczny-problem-z-problemem/ - przeczytaj sobie, dowiesz się co nieco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać czy ktoś może wie kiedy będą te radki hd 5850 w Polsce bo były się sprzedały a ja mam już kompa tylko karty brak i stoi w kartonie biedny... bo mam tam silenta n vidia 7300...... wypożyczoną miałą być 9600gtx chyba wypożyczona ale nie mieli :( dzisiaj dzwoni tata do gościa ze sklepu ale może ktoś jużcoś więcej wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 15:47, wilqu94 napisał:

Chciałem zapytać czy ktoś może wie kiedy będą te radki hd 5850 w Polsce bo były się sprzedały
a ja mam już kompa tylko karty brak i stoi w kartonie biedny... bo mam tam silenta n
vidia 7300...... wypożyczoną miałą być 9600gtx chyba wypożyczona ale nie mieli :( dzisiaj
dzwoni tata do gościa ze sklepu ale może ktoś jużcoś więcej wie


Na allegro sa w sprzedazy. Normalne sklepy sie reklamuja:

http://www.allegro.pl/item821647113_od_reki_power_color_hd5850_1024mb_ddr5_wawa_sklep.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować