Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2010 o 10:08, Magok napisał:


Potezna moc z wirem w baku :)))
Pobor mocy z sieci jest ogromny.
Bardzo drogie zabawki.
Jak kupowac to tylko jedna karte.
Co za duzo to nie zdrowo.
Gdybym tylko mial pod reka 2 K, to od razu jestem w proline i zamawiam karte, ale jedna :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki, krótka i zwięzła wypowiedź wystarczyła. Tą kartę właśnie posiadam, ale w najbliższym czasie zmieniam procka i płytę główną, więc dowiedzieć się chciałem, czy GF9800 będzie pasować do towarzystwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 16:37, Wrukos napisał:

Ok, dzięki, krótka i zwięzła wypowiedź wystarczyła. Tą kartę właśnie posiadam, ale w
najbliższym czasie zmieniam procka i płytę główną, więc dowiedzieć się chciałem, czy
GF9800 będzie pasować do towarzystwa:)


Ja bym powiedział, że raczej na średnich, choć to też zależy od monitora (a dokładniej rozdzielczości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 16:48, GANGSTERR napisał:

(...) choć to też zależy od monitora (a dokładniej rozdzielczości)

no i czy chce grac z AF, AA czy bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem ze to nie ten temat ale nikt mi nie odpisuje wiec po wczytywaniu mapy w bad company 2 pojawia sie czarny ekran widac tylko HUD mapke i nazwy graczy gre mam orginalna a sterowniki zainstalowalem ze strony ktora jest podana wyzej moj sprzet
amd athlon 4000
asus EAH 5670
2GB ram
ktos pomoze plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9800 to taki 4850, a ja na swoim w rozdziałce 1280x1024 odpalam wszystkie gry w maxie, więc raczej nie będzie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 23:26, Pernia napisał:

9800 to taki 4850, a ja na swoim w rozdziałce 1280x1024 odpalam wszystkie gry w maxie,
więc raczej nie będzie problemu.


eeee, mowa jest o 9800 GT, a nie GTX. GT nie ma szans z HD 4850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Niedawno kupiłem laptopa i zastanawia mnie jedna sprawa: gdy gram w starsze gry, które muszą być uruchamiane w rozdzielczości mniejszej niż 800x600, karta zamiast powiększyć obraz - obcina wszystko dookoła a skala pozostaje taka sama. Tak samo jest w windowsie. czy to normalne w laptopach? czy można jakoś to zmienić?
Mój Laptop to MSI EX625e z karto ATI HD4670, system operacyjny windows 7
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Radegon HD5770 1GB DDR5 ma 128 bitową szynę i jest na złącze PCI Express (bez 2.0) ? Pytam z czystej ciekawości.

// Co, jeśli płyta główna ma złączę PCI Express bez 2.0? Karta będzie mniej wydajna, czy niemożliwy jest jej montaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 19:12, Hommicide napisał:

Dlaczego Radegon HD5770 1GB DDR5 ma 128 bitową szynę i jest na złącze PCI Express (bez
2.0) ? Pytam z czystej ciekawości.


Ma za to GDDR5, dzięki któremu nie ma potrzeby stosowania większej szyny (która mocno podnosi koszt karty), bo przepustowość pamięci i tak jest większa od tej jaką uzyskano by z połączenia GDDR3 + 256 bitowej szyny. A co do PCI-E 2.0 to nie masz racji, bo HD5770 je posiada (jak wszystkie inne produkowane od ok. 2 i pół roku karty), jednakże...

Dnia 07.05.2010 o 19:12, Hommicide napisał:

Co, jeśli płyta główna ma złączę PCI Express bez 2.0? Karta będzie mniej wydajna,
czy niemożliwy jest jej montaż?


... i tak nie daje to praktycznie żadnego wzrostu wydajności w stosunku do wcześniejszej wersji PCI-E. Karta będzie działać, 1.0 i 2.0 są ze sobą kompatybilne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować