Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2010 o 20:41, GANGSTERR napisał:

Wszystko masz napisane w pierwszym poście, tutaj nie trzeba nic dodawać

F8 wciskasz po załadowaniu się BIOS''u, przed wczytywaniem się windows''a


Niestety,po mimo tego że udało mi się wejść w opcje wyboru to nie udało mi się uruchomić kompa w trybie awaryjnym / nie działała opcja wyboru,strzałki w górę i w dół,tylko opcja " uruchom komputer normalnie " /
odinstalowałem sterownika / ATI CCC /,uruchomiłem ponownie kompa,po kilku próbach uruchomienia go w trybie awaryjnym uruchomiłem go normalnie,przeczyściłem CClenerem i odkurzaczem,wywaliłem wszystko z katalogu ATI na dysku C,uruchomiłem ponownie,zainstalowałem ATI CCC 10.10 i uruchomiłem kompa ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2010 o 20:52, lis_23 napisał:

Niestety,po mimo tego że udało mi się wejść w opcje wyboru to nie udało mi się uruchomić
kompa w trybie awaryjnym / nie działała opcja wyboru,strzałki w górę i w dół,tylko opcja
" uruchom komputer normalnie " /
odinstalowałem sterownika / ATI CCC /,uruchomiłem ponownie kompa,po kilku próbach uruchomienia
go w trybie awaryjnym uruchomiłem go normalnie,przeczyściłem CClenerem i odkurzaczem,wywaliłem
wszystko z katalogu ATI na dysku C,uruchomiłem ponownie,zainstalowałem ATI CCC 10.10
i uruchomiłem kompa ponownie.


Klawe pewnie masz na USB, niektóre tak mają, że nie chcą działać przed załadowaniem windowsa

I jak, działa już, czy dalej kicha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 22:18, GANGSTERR napisał:


>

Klawe pewnie masz na USB, niektóre tak mają, że nie chcą działać przed załadowaniem windowsa

I jak, działa już, czy dalej kicha?


Tak,na USB - Razer Tarantula
dopiero sprawdzę,jak tam z grami - potem zdam relację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 23:08, lis_23 napisał:

Niestety,znowu to samo - ten sam komunikat miałem wcześniej podczas gry w " Necrovision
" a teraz podczas gry w " Star Wars TFU II ":


Ja ci już dzisiaj nie pomogę, bo na to najprawdopodobniej potrzeba większej rozkminy, a ja ide spać (jutro z rana wyjeżdżam) i bede mógł pomóc gdzieś wieczorem.

Ewentualnie sam możesz poszukać rozwiązania (google i hasło R6034) lub uaktualnić NET Framework/Microsoft Visual C++

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 23:59, GANGSTERR napisał:


Ja ci już dzisiaj nie pomogę, bo na to najprawdopodobniej potrzeba większej rozkminy,
a ja ide spać (jutro z rana wyjeżdżam) i bede mógł pomóc gdzieś wieczorem.

Ewentualnie sam możesz poszukać rozwiązania (google i hasło R6034) lub uaktualnić NET
Framework/Microsoft Visual C++


A skąd to ściągnąć? - przecież to się zainstalowało / dzisiaj / razem z ATI CCC 10.10 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech,niestety ... tym razem,po troszeczkę dłuższej grze,tylko czarny ekran,bez dźwięku,brak jakiegokolwiek komunikatu - restart kompa ...
już nie wiem,co zrobić ... może to te najnowsze sterowniki 10.10? - czy ktoś ich też używa i czy ma podobne problemy?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś pomysły?
teraz już nie wyskakuje mi żaden komunikat / odinstalowałem pakiet office,który ponoć wadzi temu C++ ) ale po jakimś czasie gry po prostu znika mi obraz,pojawia się prawie czarny ekran ( widoczne są tylko pewne elementy ekranu wczytywania gry - zdjęcie ) i znika mi tapeta z pulpitu ...

20101101180733

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj sterów w wersji 10.9

Poszperałem też trochę w necie, niestety, przeważnie wszystko co znalazłem dotyczyło windows XP (btw, posiadasz viste czy siodemke?) i rozwiązaniem było dodanie jakiegoś manifestu, niestety ja sprawy systemowe kiepsko ogarniam i nie chce ci narobić burdelu w systemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 22:36, GANGSTERR napisał:

Spróbuj sterów w wersji 10.9

Poszperałem też trochę w necie, niestety, przeważnie wszystko co znalazłem dotyczyło
windows XP (btw, posiadasz viste czy siodemke?) i rozwiązaniem było dodanie jakiegoś
manifestu, niestety ja sprawy systemowe kiepsko ogarniam i nie chce ci narobić burdelu
w systemie.


Mam vistę ultimate 64 bit
na razie komunikat nie wyskakuje,dziś pojawiał się tylko czarny ekran
kolega przedmuchał mi grafikę sprężonym powietrzem,trochę pograłem ale tym razem wyczerpały się akumulatorki do pada ;) - grafika nie zdążyła paść
potem zagram jeszcze w cos innego,nie wymagającego pada i zdam relację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo słabsza jest karta GeForce 9500 od 9600? Miałem 9600 i została odesłana na serwis... miałem dostać nową karę i jest, ale 9500... ja się tak bardzo na tym nie znam, ale czy to będzie wpływało mocno na gry? Taki nowy CoD odpali tak samo jak na 9600? I może wie ktoś dlaczego dostałem 9500 a nie 9600? Jak serwis dostaje zwrot kasy za kartę i ma za nią kupić mi nową to MUSI oddać taką samą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecieli w bambuko na całej linii, domagaj się identycznej karty lub zwrot pieniędzy 9500 jest zapewne na DDR2 a 9600 była na DDR3, w grach różnica jest ogromna, zasuwaj do sklepu i walcz

Dnia 02.11.2010 o 16:36, Radekl2 napisał:

I może wie ktoś dlaczego dostałem 9500 a nie 9600?

Masz obowiązek dostać identyczną kartę lub zwrot kaski

Serwis decyduje czy karta nadaje się do naprawy, wymiany na nową lub zwrot kasy, zwrot pieniędzy dokonuje dystrybutor sklepowi ( czyli de fakto następuje korekta faktury ), następnie sklep konsumentowi ( czyli Tobie ) i właśnie największe wałki są na linii sklep konsument, dlatego najlepiej w przypadku awarii urządzenia powoływać się na niezgodność towaru z umową a nie na gwarancję producenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 16:59, blacklio2 napisał:

Masz obowiązek dostać identyczną kartę lub zwrot kaski


Jeśli odebrał kartę, to po ptokach :)
Odbierając nowy sprzęt, automatycznie zgadzamy się na warunki jakie oferuje sklep, i żadne reklamacje raczej nie pomogą - teraz to zależy od dobrej woli sprzedawcy :)


Sam kiedyś miałem taką sytuację, tylko z innym podzespołem do PC, i to nie ja odbierałem towar po gwarancji tylko ktoś z rodziny (ja nie byłem w stanie - praca).
Poszedłem potem do rzecznika spraw konsumenta, który mnie uprzejmie poinformował że - jak już wspomniałem - nic już się zrobić nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 16:59, blacklio2 napisał:

/.../


Dokładnie to było tak, że przez dłuższy czas był problem z kompem... w końcu poszła karta graficzna na serwis zewnętrzny (do producenta czy gdzieś), długo czekałem na nową (miała, albo przyjść karta, albo kasa), a w zastępstwie miałem jakąś słabą z płyty głównej (? kiedyś tu pisałem, a nazwy już nie pamiętam). W końcu serwis chyba dostał kasę i zamówili 9500... teraz sprawa wygląda tak, że gwarancji jako takiej już nie mam, a z racji nowej karty tylko na nią są 2 lata.
Kurcze różnice rzeczywiście widać... w samym obrazie ;/ Ale zastanawia mnie dlaczego tak zrobili... może dostali tyle pieniędzy, że tylko na 9500 starczyło... Eh... od końca wakacji z komputerem były jakieś problemy, teraz niby koniec, no niby...

EDIT:
No odebrałem, bo odstawiłem kompa, a oni włożyli jaką mieli...
Jeszcze jak może mi ktoś powiedzieć czy nowy CoD uruchomi, czy nie będzie jakiś wielkich przycięć. Trochę brzydszy obraz wytrzymam. Ogólnie kłopot wielki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 17:29, Radekl2 napisał:

Kurcze różnice rzeczywiście widać... w samym obrazie ;/ Ale zastanawia mnie dlaczego
tak zrobili... może dostali tyle pieniędzy, że tylko na 9500 starczyło... Eh... od końca
wakacji z komputerem były jakieś problemy, teraz niby koniec, no niby...

Nie, po prostu dałeś się zrobić w jelenia. Mieli prawo zmienić ci albo na identycznego 9600GT albo oddać tyle ile za niego zapłaciłeś w momencie zakupu albo dać ci produkt o wartości tego 9600GT w momencie zakupu. Zamiast tego dostałeś 2x wolniejszą kartę...

Dnia 02.11.2010 o 17:29, Radekl2 napisał:

EDIT:
No odebrałem, bo odstawiłem kompa, a oni włożyli jaką mieli...
Jeszcze jak może mi ktoś powiedzieć czy nowy CoD uruchomi, czy nie będzie jakiś wielkich
przycięć. Trochę brzydszy obraz wytrzymam. Ogólnie kłopot wielki...

Ledwo co ruszy na minimalnych. Na 9600GT byłoby płynnie na średnich zapewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 19:07, ziptofaf napisał:

/.../


No dałem się zrobić, ale jak się na tym nie znam i zostałem postawiony przed faktem dokonanym? Zaniosłem komputer i powiedzieli, że za jakąś godzinkę będzie do odbioru. Przychodzę później, "do widzenia, do widzenia" i tyle... dostałem co prawda pudełko z "nowej" karty graficznej i zauważyłem, że jest numerek o 100 niżej, a że się nie znam i to tylko stówka to co się będę wracał. Postanowiłem tu zapytać i wychodzi teraz niezły bigos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować