Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2007 o 22:29, Zebius napisał:

Nie przejmuj się wskazaniami tego programu, to jeszcze wczesna beta. A z pamięciami DDR2/DDR3
już tak jest, że efektywna częstotliwość jest dwa razy wyższa, u mnie ten program pokazuje
450MHz, a mam 900.


To jeszcze jutro przetestuje go z włączonym w tle Wiedźminem. Tak pozatym wyskakuje mi błąd Akceleratora graficznego ATI (info, że przestał odpowiadać) i jeszcze jakiś błąd pliku od ATI (nie było tego błędu przed naprawą i jest nawet po reinstalacji sterowników).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 21:26, hallas napisał:

w serwisie zamiast wymienić pamięć na DDR3 wstawili przez pomyłkę DDR2.


Powatpiewalbym czy cos takiego jest w ogole mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówicie, że ta zmniejszona częstotliwość to norma. W taki razie ok, ale mam niestety kolejne problemy :/

Wkurzające, bo co włącze gre która zjada chodź troche więcej grafiki (Wiedźmin, BF 2142, TQ) to pogram z 10-15 minut i błąd. Sterowniki wgrywałem przed oddanie karty do serwisu za pierwszym razem. Baa nawet robiłem format, wgrywałem windowsa i wszystkie sterowniki najnowsze z netu, aby sprawdzić czy to nie wina software''u, a tu taki kwiatek :/

20071107140820

20071107140829

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Moglibyście doradzić kartę graficzną do 340zł agp mile widziany jakiś geforce z 512mb może być też jakiś radek ale nigdy nie miałem radka i się na nich nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 14:10, MINIONQ napisał:

Wkurzające, bo co włącze gre która zjada chodź troche więcej grafiki (Wiedźmin, BF 2142, TQ)
to pogram z 10-15 minut i błąd. Sterowniki wgrywałem przed oddanie karty do serwisu za pierwszym
razem. Baa nawet robiłem format, wgrywałem windowsa i wszystkie sterowniki najnowsze z netu,
aby sprawdzić czy to nie wina software''u, a tu taki kwiatek :/

Wpisz w google VPU recover i poczytaj, bo ten problem występuje dość często. Choćby tu:
http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=95959
http://www.searchengines.pl/lofiversion/index.php/t89636.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, zasilacz 400W nie pamiętam firmy, a nie chce mi się rozkręcać kompa do którego i tak nie usiąde, bo nie mam już karty (serwis z dokumentacją od Rzecznika Praw Konsumenta).

Lecz odpowiem szybko. Ten sam zasilacz co osiem miesięcy temu i ta sama karta co osiem miesięcy temu, a problem nastąpił dopiero po "naprawie" z serwisu. W sumie od znajomych informatyków dowiedziałem się, że karta z tym błędem co wysłałem jest bardzo trudna do naprawienia, bądź nienaprawialna, a serwis, aby ułatwić sobie życie, przysłał mi inną uszkodzoną kartę, z nadzieją, że będzie u mnie działać -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm w sumie to chyba nie jest dobry pomysł. Gry DX10 i tak wymagają potężnej mocy na procku i monstrualnych ilości RAM (najlepiej DDR2), a socket A nie da nam dwóch rdzeni i więcej niż +3200 MHz. Co za tym idzie nie żałuę zakupu tego Saphire X1950 pro :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 16:14, hans olo napisał:

Hmm w sumie to chyba nie jest dobry pomysł. Gry DX10 i tak wymagają potężnej mocy na procku
i monstrualnych ilości RAM (najlepiej DDR2), a socket A nie da nam dwóch rdzeni i więcej niż
+3200 MHz. Co za tym idzie nie żałuę zakupu tego Saphire X1950 pro :D.


Socket A to już epoka kamienia łupanego. :)
Płytki z AGP są dla s.939, AM2 i dla LGA775 - a jak ktoś ma dobry procek i mobo, to nie będzie zmieniał na PCI-E, tylko kupi coś na AGP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 16:25, KrzysztofT napisał:

Socket A to już epoka kamienia łupanego. :)
Płytki z AGP są dla s.939, AM2 i dla LGA775 - a jak ktoś ma dobry procek i mobo, to nie będzie
zmieniał na PCI-E, tylko kupi coś na AGP.

Powiedz to posiadaczom A mądralo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować