Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2006 o 21:07, BlackBomb napisał:

Coś się tam znam. Po prostu za głośny jest. Jestem tak przyzwyczajony do mojego kompa że jak
poszedłem do kumpla i zobaczyłem że włączył kompa to się zapytałem czemu nie włącza bo był
taki cichy..... A kompa sam składałem w domu dla zabawy (tego) i działa bez zarzutu, ale strasznie
głośny jest.....


jestes pewien ze to karta? Moze procesor ? A moze zasilacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na Twoim miejscu uskladal bym troszke wiecej potrzebujesz okolo max 600 zlotych i kupil bym GeForce 6600GT naprawde karta jest świetna bo sam ja mam i na dzisiejsze gry bardzo dobra wiadomo ze czasem nie wydala na full detalach ale jest bardzo dobra i swietnie sie na niej gra. A jesli juz mam Ci polecic z tych dwch kart wybral bym Rad 9500...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 22:21, Widek napisał:

jedno pytanie: Mozesz wydać maks 200zł ?


No niestety funduszy nie zawiele mam... Chyba, że bym poczekał dłuuuużższyyyy czaas i bym kupil coś trochę lepszego. Teraz mam GF FX 5200 i by było dobrze, lecz poprzedni właściciel ją modował i teraz nie chodzi za ciekawie, a czasami starsze gry się mogą przyciąć. Reszta kompa jakby co to: Celeron D 2,66 Ghz; 512 MB Ram; Dysk SAMSUNG 80 GB; Nagrywarka CD; CD-Rom; Stacja dyskietek x) ; płytka głowna to jakiś Gigabyte, nie pamiętam dokładnej nazwy ale zaczyna się na GA-8 i coś tam dalej..;] i do tego zasilacz Ultra-Media 300W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 11:08, czapla56 napisał:

No chyba jeszcze kilka miesięcy będę musiał pozbierać i kupić jakąś lepszą karte za więcej
niż te "marne" 200 zł


To chyba naprawdę najlepsze wyjscie, bo w tej chwili zakup karty graficznej za 200zł nie ma sensu ;/ Dlatego uzbieraj te 400 -500 o wiele lepiej na tym wyjdziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 12:45, Widek napisał:

To chyba naprawdę najlepsze wyjscie, bo w tej chwili zakup karty graficznej za 200zł nie ma
sensu ;/ Dlatego uzbieraj te 400 -500 o wiele lepiej na tym wyjdziesz ;)

A zanim uzbieram to bedą po 300-400 ;D Jakoś to będzie.. ;P Szczerze mówiąc to narazie mam 80 zł ale liczyłem na pomoc finansową ze strony taty ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 14:21, BlackBomb napisał:

Mam pytanie. Czy jest jakaś odpowiedź od ATI na karte GeForce 7950 GX2? I czy lepiej poczekać
na ATI czy ta jest dobra??

Cokolwiek zrobisz, będziesz żałował.
Odpowiedzią ATI będzie wydajniejsza karta, na co nVidia odpowie wydajniejszą, po czym ATI jeszcze wydajniejszą.
Kup taką, którą da się grać a nie kosztuje majątku bo wpędzisz się w koszty, które będą niewspółmierne do rezultatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 14:21, BlackBomb napisał:

Mam pytanie. Czy jest jakaś odpowiedź od ATI na karte GeForce 7950 GX2? I czy lepiej poczekać
na ATI czy ta jest dobra??


oczywiscie zakup karty graficznej za 2500zł w ogole sie nie opłaca ;) Osobiscie te 800zł maks moglbym wydac ale nie wiecej bo w tej chwili nie ma sensu :) Tak więc jak mowil KrzysztofMarek rywalizacja jest zawzięta i zawsze producenci bedą starać się prześcigać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem se GeForca 6600GT i byłem bardzo zadowolony, aż gdy weszłem na gram.pl i w nowościach piszą o DirectX 10! Kompletnie się załamałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 17:28, speedraid napisał:

Ja kupiłem se GeForca 6600GT i byłem bardzo zadowolony, aż gdy weszłem na gram.pl i w nowościach
piszą o DirectX 10! Kompletnie się załamałem!


bez obaw:) Widzisz jakieś gierki co DX 10 potrzebują? Jak będzie Windows Vista to dopiero DX 10 wejdzie w życie, a nie wspomne o gierkach! Spokojnie jeszcze dużo czasu minie zanim to nastapi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 18:05, Stwór napisał:

> Ja kupiłem se GeForca 6600GT i byłem bardzo zadowolony, aż gdy weszłem na gram.pl i w
nowościach
> piszą o DirectX 10! Kompletnie się załamałem!

bez obaw:) Widzisz jakieś gierki co DX 10 potrzebują? Jak będzie Windows Vista to dopiero DX
10 wejdzie w życie, a nie wspomne o gierkach! Spokojnie jeszcze dużo czasu minie zanim to nastapi:)


oczywiscie gra Crysis :) Ponoc ma wyjsc za rok o ile sie nie myle, w ogole to da sie w nią pograc na XP i DX9 ?:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 19:08, Widek napisał:

oczywiscie gra Crysis :) Ponoc ma wyjsc za rok o ile sie nie myle, w ogole to da sie w nią
pograc na XP i DX9 ?:]

Podobno na takiej karcie jak ty masz to spoko, bo producenci nadmienili iż Crysis będzie chodził na większości
pecetów tego roku. Nie sądze, że by mieli na myśli same kombajny z górnej półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 18:05, Stwór napisał:

> Ja kupiłem se GeForca 6600GT i byłem bardzo zadowolony, aż gdy weszłem na gram.pl i w
nowościach
> piszą o DirectX 10! Kompletnie się załamałem!

bez obaw:) Widzisz jakieś gierki co DX 10 potrzebują? Jak będzie Windows Vista to dopiero DX
10 wejdzie w życie, a nie wspomne o gierkach! Spokojnie jeszcze dużo czasu minie zanim to nastapi:)

Dzięki za pocieszenie, ale ja czekam na Colina McRAe rally 07, a on prawdopodobnie wyjdzie na Windows Vista i DirectX 10! Może pójdzie , ale nie będzie deformowania tras w czasie rzeczywistym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować