Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

Mam to samo, oczekuję, że po jakimś czasie przejdzie, bo nie można wogóle grać, jak wejdę na chwilę na serw, to wyskakuje błąd i mnie wywala :[
I tak z każdym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 22:46, darkwind21 napisał:

Mam problem w TF2, na jaki serwer bym nie wszedł to wyskakuje mi komunikat w ekwipunku
że serwer stracił połączenie ze Steam i nie będę mógł używać swoich przedmiotów.Czy to
wina update''a czy chwilowe trudności?

Najprawdopodobniej "chwilowe" trudności serwerów Steama. Wcześniej wszystko było w porządku, od 1900 naszego czasu cosik się zaczęło sypać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 22:46, darkwind21 napisał:

Mam problem w TF2, na jaki serwer bym nie wszedł to wyskakuje mi komunikat w ekwipunku
że serwer stracił połączenie ze Steam i nie będę mógł używać swoich przedmiotów.Czy to
wina update''a czy chwilowe trudności?


Serwery są przeciążone, każdy tak ma. Myślę ze już jutro wszystko powinno być w porządku, i się z tym uporają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 22:46, darkwind21 napisał:

Mam problem w TF2, na jaki serwer bym nie wszedł to wyskakuje mi komunikat w ekwipunku
że serwer stracił połączenie ze Steam i nie będę mógł używać swoich przedmiotów.Czy to
wina update''a czy chwilowe trudności?

w wiekszosci przypadków to wina serwera jutro już powinny działać normalnie, a co do nowych zabawek najlepszy jest taunt kilofem kamikadze XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie odpowiedzi, jakby nie patrzeć to przeciążenie bardzo to denerwuje szczególnie gdy widzi się, że inni latają z nowymi przedmiotami bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dostałem tarczę dla Demosa za milestone''a jednego ;] I The Direct Hit oraz kilof za dwa milestone''y. 3 milestone dla solda może jutro uda się wbić ;]

EDIT- Poprzedni mój post z błędem jest nieaktualny. Działa mi TF2 już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiłem sobie osiągnięcia, i powinienem dostać wyrzutnie - lecz jej nie dostałem. Myślałem że dzisiaj ją dostane, jak tylko wejdę na serwer - ale nie dostałem, i co mam teraz zrobić żeby ją w końcu dostać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo, bo 22 grudnia stanę się posiadaczem Team Fortress 2 przez doskonały Orange Box. Zamierzam grać Heavym, bo lubię Gunnerów w BF : H. Jakieś porady ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2009 o 09:22, konio1073 napisał:

/.../


Tak. Jedna. Nie porównuj BF:H do TFa 2. Sam tak kiedyś robiłem i dziś wiem, że to był poważny błąd. Feam Fortress 2 to trudna gra. W porównaniu do BFa. Nie narzucaj sobie ulubionej klasy od razu, bo zazwyczaj dobrze gra się każdą z nich. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2009 o 10:22, Jackaloppe napisał:

> /.../

Tak. Jedna. Nie porównuj BF:H do TFa 2. Sam tak kiedyś robiłem i dziś wiem, że to był
poważny błąd. Feam Fortress 2 to trudna gra. W porównaniu do BFa. Nie narzucaj sobie
ulubionej klasy od razu, bo zazwyczaj dobrze gra się każdą z nich. :)

Nie narzucam sobie ulubionej klasy, bo myślę (teraz już wiem), że wszystkimi gra się dobrze. Oprócz medyka, bo nie lubię takich "alternatywnych artylerii" :). A i dobrze, że gra jest trudna. BF : H stało się zbyt łatwe ( kiedyś Commandem miałem 3 kills i 4-6 deds, a teraz mam po 10-12 kills i 4-5 deds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2009 o 10:50, konio1073 napisał:

/.../


Ta gra zawsze była łatwa. Pewnie nabrałeś trochę skilla. Nic więcej. Ale to nie temat do rozmów o tej grze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2009 o 12:35, luzac napisał:

Dziesięć razy musisz wylądować w top 3 danej rundy.

A czy na tego achievka ma wpływ zmiana postaci podczas rundy np. połowę rundy grasz jako jedna klasa potem zmieniasz na solda i wtedy konczysz w top 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2009 o 15:07, xadras95 napisał:

Też macie takie lagi że się nie da grać? Czy tylko ja tak mam?


Zależy jaki serwer. Ja unikam tych, gdzie są wysokie pingi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z tym Team Fortress 2 na Steamie za darmo? Czy jeśli go pobiorę w ciągu weekendu będę go miał na zawsze czy tylko będę mógł grać do końca weekendu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować