Zaloguj się, aby obserwować  
Masiol

Psy czy koty?

225 postów w tym temacie

Ja mam psa(Fox Terriera) i jeśli mogę coś doradzic to powiem, żę kupno Terriera to najgorsza decyzja w życiu:D Jak ktoś chce miec pas to niech kupi byle co byle nie terierka:D A przynajmniej nie takiego jak mój bo to piesek myśliwski:/ Nie bardzo się słucha, o ile wogóle się słucha, atakuje każdego pas jakiego widzi( no z wyjątkiem suczek i szczeniąt) a przy okazji strasznie szczekliwy jest;/ I jak ja się zdołałem dowiedziec o tej rasie to psy są bardzo nieusłuchane i taka już ich natura, chcą byc same sobie panami;/ Czasami się coś posłucha albo jak coś chce to umie wszystkie sztuczki:D Ale jak zwyczajnie chciałbym komuś pokazac co mój piesek umie to się nie da, dopiero jak pokażę ciastko;/

PS. Mam pas od 7 lat i wydaje mi się, że wolałbym miłego kotka bo mój pies albo szczeka albo śpi a jak chce się z nim pobawic to po kilku rzutach piłką kładzie się:D Jego ulubiona zabawa to przeciąganie sznurka i tyle:) Czasami lubi też jak się przepychamy albo jak gryziemy(dokładnie tak jak gryziemy, padam na kolanka podpieram się rękami i udaje psa a on atakuje mnie, no i wtedy się gryziemy jak uda mi się go złapac to go uchlam w łapę a tak to on mnie) z tym, że wie, że to zabawa więc nie gryzie mnie mocno bo jak czasami się zerwie ze smyczy, a zerwał ich naprawdę dużo, tak, że musiałem kupowac nowe, to jak rzuci się na jakiegoś pas to po oderwaniu go od ofiary ma pysk we krwi;/ Zawsze pogryzie biedne pieski. Raz tylko się przeliczył jak w polach mi uciekł i rzucił się na bydlackiego owczarka to został troszkę pogryziony, tak, że był zszywany, dokładnie brzuszek miał rozcięty. Ale niestety to go niczego nie nauczyło;/ Dlatego uważam, że jak już mojego pieska nie będzie to pewnie kupie kotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w domu zawsze były koty więc je polubiłem, jak się je wychowa to nie brudzą i chcą wyjść gdy muszą, są miłe, ciepłe, mruczą u mnie wygrywają z psami które do mnie ukazują dziwny awers. Jedyny pies jaki miałem to Frodo, głupi, zabawny, podobny do Reksia z kreskówki.
Był tak głupi że wpadł pod samochód na moich oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli mialbym wybierac wolalbym kota, czystsze niz psy, mniej halasliwe i miej trzeba przy nich robic. No ale coz, chyba bede mial wlasnego dopiero jak bede mial wlasne mieszkanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie koty. Są małe, puszyste, niewymagające choć czasem skur...(pazurki...), ale i tak są fajne. Sam mam jednego, nazywa się Pchlak (no co...?) i za nic w życiu bym go nie zamienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym wolał pieska małego ratlerka albo jorka śmieszne są....
Ale ktoki też fajne szczegulnie te małe..
Fajne się bawi z dużymi owczarkami niemieckimi albo labradorami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie koty zdecydowanie rządzą. Mają w sobie ten charakter, a psów raczej nie znoszę. Szczekają bez powodu, robią niepotrzebnie dużo hałasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę psy niż koty ... Z kotami mam przykre doświadczenia bo jak nie obsikał mi jakiś plecaka, to nasrał na łóżko jak spałem ... heh :P Psy, poza tym, są mądrzejsze ;) Ale jak czasami kot mojego grata przyszedł i położył mi się na kolana to nie miałem nigdy nic przeciwko ;P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wole koty. Nienawidzę psów, mam niestety jakiś uraz do nich, a dawniej panicznie się ich bałem. Teraz już się nie boję ;), ale nadal ich nie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze będzie tak, że jak ktoś ma długo psa albo kota i się do niego przywiązał to będzie mówił, że woli psy albo koty (w zależności co ma). Ja osobiście mam pięknego kundelka (podobno to york ze sznaucerem ale do yorka to to raczej niepodobne :P ). Jest kochany zawsze przy mnie jest (często to nieco uciążliwe, bo on serio zawsze wszędzie za mną idzie). Nie mam zdania co jest najlepsze. Chociaż mam psa i nie zamieniłbym go na żadnego kota :)
a oto i mój kundelek:

20070226100414

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować