Zaloguj się, aby obserwować  
Cubass

Prototype - Temat Ogólny

599 postów w tym temacie

Rozumiem, że w grze nie ma problemów z ustawieniem niestandardowej rozdzielczości (1440x900 ; 1650x1050), jakie możemy zaobserwować w innych ''wychodzących'' ostatnio grach na rynku, tak ? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 22:11, Qbasmok napisał:

Rozumiem, że w grze nie ma problemów z ustawieniem niestandardowej rozdzielczości (1440x900
; 1650x1050), jakie możemy zaobserwować w innych ''wychodzących'' ostatnio grach na rynku,
tak ? : )

Nie ma problemów. Kolega (Kraju) gra na 1650x1050 i nie ma problemów. Ja gram na 1440x900 i też nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8 godzin...Tyle wystarczyło mi na przejście Prototype. Szczerze powiedziawszy liczyłem na więcej, tym bardziej, że wcale nie próbowałem się śpieszyć. :P Na szczęście pozostało całkiem sporo zadań dodatkowych i różnych "znajdziek".

Sam gameplay jest całkiem przyzwoity. Wprawdzie spodziewałem się czegoś więcej niż połączenia Ultimate Spider-Man z Hulk''iem, ale i tak nie jest najgorzej. Mnóstwo akcji, świetne zdolności Alex''a, ciekawy sposób przemieszczania się po mieście i nieco chaotyczne walki (tak jak w wspomnianym Ultimate Spider-Man). Co do fabuły to nie jest zła, wprawdzie niekiedy jest bardzo przewidywalna, ale w każdym bądź razie nie psuje całości. Grafika? Piękna to ona nie jest, ale z drugiej strony brzydka też nie, a co najważniejsze bardzo dobrze zoptymalizowana. Na moim sprzęcie C2D E8400 (3GHz), GeForce 9800GTX+ i 2 GB RAM wszystko ustawiłem na max przy rozdzielczości 1680x1050.
Gdybym miał ocenić Prototype i mieć czyste sumienie, to dałbym 7+/10. Mimo wszystko spodziewałem się czegoś lepszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no no juz przeszedłeś :P
a podczas wł gry ma komunikat ze mam ustawione klawa + mycha i jak chce mogę to zmienić w ustawieniach chce zmienić bo mam pada... ale nie moge bo się nie przestawia... :(
Masz jakies pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 11:52, Bartex69 napisał:

Mam pytanie ,czy versja Prototype PC będzie po PL czy ANG?

Jakbyś sprawdził trochę wyżej, co napisano... TYLKO ANGIELSKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 11:54, mcQba napisał:

> Mam pytanie ,czy versja Prototype PC będzie po PL czy ANG?
Jakbyś sprawdził trochę wyżej, co napisano... TYLKO ANGIELSKA

Spox dzięki . Btw :Warto ,zagrać w tą grę? Przeczytałem ocenę innych graczy ,hmmm mówią ,że się spodziewali czegoś lepszego...Imo warto zamówić, czy poczekać na recenzję np. gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 22:29, Chester001 napisał:

A wie ktoś co mam zrobic aby grac na padzie ?

Włożyć płytę do konsoli i uruchomić grę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 11:57, Bartex69 napisał:

> > Mam pytanie ,czy versja Prototype PC będzie po PL czy ANG?
> Jakbyś sprawdził trochę wyżej, co napisano... TYLKO ANGIELSKA
Spox dzięki . Btw :Warto ,zagrać w tą grę? Przeczytałem ocenę innych graczy ,hmmm mówią
,że się spodziewali czegoś lepszego...Imo warto zamówić, czy poczekać na recenzję np.
gram.pl?

Poczytaj wyżej, wejdź na mojego gsa. Nie dowiesz się, jak nie sprawdzisz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 11:54, mcQba napisał:

> Mam pytanie ,czy versja Prototype PC będzie po PL czy ANG?
Jakbyś sprawdził trochę wyżej, co napisano... TYLKO ANGIELSKA


A jak ty byś sprawdził trochę wyżej[poprzednie strony] to byś zobaczył że 26 czerwca będzie po polsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 12:06, NecroVisioneR napisał:

> > Mam pytanie ,czy versja Prototype PC będzie po PL czy ANG?
> Jakbyś sprawdził trochę wyżej, co napisano... TYLKO ANGIELSKA

A jak ty byś sprawdził trochę wyżej[poprzednie strony] to byś zobaczył że 26 czerwca
będzie po polsku...

Grając w demo! ;o O ile macie na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.06.2009 o 12:06, NecroVisioneR napisał:

A jak ty byś sprawdził trochę wyżej[poprzednie strony] to byś zobaczył że 26 czerwca
będzie po polsku...


A czemu najpierw jest Angielska a potem Polska wersja? Nie lepiej od drazu po polsku wydacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.06.2009 o 12:09, mcQba napisał:

> będzie po polsku...
Grając w demo! ;o O ile macie na PC.


Nie rozumiem twojego posta-mniej "emotków" proszę....

SegaPL-a może temu zę trochę potrwa zlokalizowanie takiej gry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 12:12, NecroVisioneR napisał:


> > będzie po polsku...
> Grając w demo! ;o O ile macie na PC.

Nie rozumiem twojego posta-mniej "emotków" proszę....

SegaPL-a może temu zę trochę potrwa zlokalizowanie takiej gry??

Omg... Ty nie umiesz czytać? Grając w demo! (zdziwienie) O ile macie na PC. Jedna emota... Co za ludzie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 12:25, sevrond napisał:

Necro napisz w końcu czy dzwoniłeś do tych kropek i czy z tym PL to pewne!


Tak pewne...Ale jeszcze mam zadzwonić w nast. tyg. na 100% potwierdzenie.

mcQba-jaki ty nerwowy...nic powiedzieć nie można,i pisz wyraźniej posty bo zwrot "O ile macie na PC" w tym kontekście nic nie znaczy...koniec offtopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już za sobą pierwsze parę godzin gry. Powiem, że sam gameplay jest absolutnie FE-NO-ME-NAL-NY. To pierwsza gra, w której podczas rozrywki więcej czasu spędziłem na rozwałkach w mieście niż na robieniu misji(więc jestem dopiero na dziesiątej) :).

Jeśli chodzi o grafikę, to jest bardzo przeciętna (tj. w wersji na PC). Zauważyłem to np. na kombinezonie żołnierza na filmiku(gdzieś na początku gry), który niestety składał się z małej ilości pixeli. Niemniej jednak widoczki na Manhattanie są bardzo ładne.

Mam jednak pytanie dotyczące rozdzielczości. W paru grach(w tym Prototype) jest u mnie tak, że gdy włączę rozdzielczość 1600x1200, to boki po lewej lub prawej stronie się obcinają, a sam obraz posuwa nieco w drugą stronę. Efektem tego jakieś 1/4 obrazu ''ucieka'' za ekran monitora. Mój monitor to staruszek CRT, LG FLATRON F900B. Jeżeli ktoś zna rozwiązanie mojego problemu, proszę o odpowiedź :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... stary monitor?Może spróbuj zmniejszyć rozdzielczość? Wszak rozdz.1600x1200 jest bardzo wysoko...jak na twojego "staruszka" :)

Dnia 13.06.2009 o 12:33, sinir napisał:

Mam jednak pytanie dotyczące rozdzielczości. W paru grach(w tym Prototype) jest u mnie
tak, że gdy włączę rozdzielczość 1600x1200, to boki po lewej lub prawej stronie się obcinają,
a sam obraz posuwa nieco w drugą stronę. Efektem tego jakieś 1/4 obrazu ''ucieka'' za
ekran monitora. Mój monitor to staruszek CRT, LG FLATRON F900B. Jeżeli ktoś zna rozwiązanie
mojego problemu, proszę o odpowiedź :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować