Zaloguj się, aby obserwować  
Cubass

Prototype - Temat Ogólny

599 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2009 o 13:44, Pariah napisał:

Dzięki za podpowiedz :) robię podobnie (jadąc na czołgu) jednak:

Spoiler

przy drugim hive
nalatuje na mnie fala hunterów, gdy ją pokonam wyskakuje ten prime hunter z kilkoma zwykłymi.
Tu muszę sie trzymać daleko od czołgu gdyż ten prime hunter uderzając w ziemię tworzy
falę która uszkadza również czołg. Pomimo, ze jest to twardy zawodnik, to daję z nim
radę. Niestety nie umiem kontrolować tych 5- 6 hunterów naokoło i zawsze jakiś jeden
lub dwa zajmują sie tankiem, podczas gdy ja jestem zajęty walką z prime prime i tymi
kilkoma zwykłymi jeszcze. Nawet gdy podbiegnę i odciągnę ich uwage to dwa kolejne zaczynają
walczyć z tankiem i sytuacja się powtarza


Pozdrawiam

coz ja pomagalem sobie w tym misja jadac czolgiem i atakowalem huntery wystarczy jeden strzal zeby zwrocic ich uwage na siebie wtedy zosatwia czolg i poleca za toba... z ta misja nie mialem az takich problemow chociaz na hard juz tak łatwo nie bylo...

Mam do Ciebie pytanie jak znalazles te wszystkie postacie do zabicia (wspomnienia) ,hinty i landmarki korzystałeś z jakiegoś poradnika czy sam szukałeś ? jesli z poradnika to podaj linka ;) aa i jeszcze zdradz mi jakis dobry sposob na wejscie od bazy przeciwnika bo ost mam z tym problem albo nie wyłączę alarmu a jesli juz go zdezaktywuje to łapią mnie te poweitrze radary... ;/ wez pomóż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2009 o 18:06, miodus napisał:

Mam do Ciebie pytanie jak znalazles te wszystkie postacie do zabicia (wspomnienia) ,hinty
i landmarki korzystałeś z jakiegoś poradnika czy sam szukałeś ? jesli z poradnika to
podaj linka ;) aa i jeszcze zdradz mi jakis dobry sposob na wejscie od bazy przeciwnika
bo ost mam z tym problem albo nie wyłączę alarmu a jesli juz go zdezaktywuje to łapią
mnie te poweitrze radary... ;/ wez pomóż ;)


A wiec korzystałem z poradnika, z mapką ( ale taki drukowany na papierze i mapka w formie plakatu więc za bardzo nie pomogę, no chyba że hi res foty zrobię i tu wrzucę ;))
Co do baz to nigdy żadnego problemu z tym przynajmniej nie miałem: Wpierw szybki skok na dach i skok koło sensora i sabotaż i sensor rozbrojony. To samo z dwoma na dole ( ważne by skakać z góry na nie bo sprint jest za wolny i nim rozbroimy zdążą się aktywować. Potem stealth consume komendanta i wchodzimy do bazy ( w razie alarmu uciekamy za jakiś róg, zmiana formy cooldown i wracamy :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 18:33, Ecko09 napisał:

Zna ktoś zalecane wymagania sprzętowe? Bo minimalne znalazłem.


* Procesor Core 2 Duo E6700 2.66GHz lub Athlon 64 X2 Dual Core 3800+ ;
* Geforce 7800 GS lub Radeon X1800 Series 256MB;
* 2GB pamięci RAM;
* Minimum 8GB wolnego miejsca na dysku twardym;
* DirectX 9;

Ale to jest z onetu, więc nie mam pewności, ze to są wymagania na pewno zalecane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 18:33, Ecko09 napisał:

Zna ktoś zalecane wymagania sprzętowe? Bo minimalne znalazłem.

Core duo 1.86 Ghz
athlon 64x2 4000+
gforce 780 GT 256 MB
ati x1800 256 MB
1 GB ram - xp / 2GB ram - Vista
to z pudełka ;) to chyba minimalne ( nie pisze ani minimal ani recomended) patrząc na twój komp w podpisie ruszy na maxa w 1024x768 możne i 1280x1024 ( bez AA lub max x2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2009 o 20:05, Pariah napisał:

A wiec korzystałem z poradnika, z mapką ( ale taki drukowany na papierze i mapka w formie
plakatu więc za bardzo nie pomogę, no chyba że hi res foty zrobię i tu wrzucę ;))


byłbym wdzięczny ;)

Dnia 22.06.2009 o 20:05, Pariah napisał:

Co do baz to nigdy żadnego problemu z tym przynajmniej nie miałem: Wpierw szybki skok
na dach i skok koło sensora i sabotaż i sensor rozbrojony. To samo z dwoma na dole (
ważne by skakać z góry na nie bo sprint jest za wolny i nim rozbroimy zdążą się aktywować.
Potem stealth consume komendanta i wchodzimy do bazy ( w razie alarmu uciekamy za jakiś
róg, zmiana formy cooldown i wracamy :)
Pozdrawiam

a co z tymi latajacymi radarami ? oni tez strasznie szybko wykrywaja... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 18:33, Ecko09 napisał:

Zna ktoś zalecane wymagania sprzętowe? Bo minimalne znalazłem.

spokojnie, nie masz się czym martwić. Ja gram na takim sprzęcie:
- Athlon X2 4200+ (2,2 GHz),
- GF 9600GT 512MB,
- 4GB ramu 800MHz
Ustawienia na max i rozdziałka 1280x1024 (bez AA) lub 1024x768 (4x AA). Na moim 17" monitorze więcej mi nie trzeba. Spadków animacji nie odczułem choć nie sprawdzałem FPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 17:48, NecroVisioneR napisał:

Mam pytanie ile zajmuje ukończenie Prototype??Chodzi mi i o główny watek i o zadania
poboczne

sam glowny watek i pare zadan pobocznych ukonczylem w 12 godz i 38 min wiec tak na maxa to pewnie jakies 15 godz tak na moje oko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 12:14, Ecko09 napisał:

Można po ukończeniu głównego wątku dalej chodzić po mieście i wykonywać zadania poboczne
albo robić rozróby?


Tak, Necro jak dostaniesz odrazu pisz o tym langu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu po około 16-20h (zależy czy wierzyć statystykom w grze, czy Xfire...) gry udało mi się ukończyć Prototype. Tak podsumowując: było fajnie, ale raczej nie jest to jedna z tych gier do których można wracać latami. Cała formuła gry pod koniec mnie już bardzo nużyła, a poziom trudności i ten cały chaos (konkretnie to to, że wszyscy wokół nas "nie lubią". wzbudziło u mnie to złe wspomnienia z Far Cry 2...:D) mocno frustrował. Do tego dochodzą jeszcze te całe eventy, które tak w 3/4 gry już odechciało mi się w ogóle robić... Zdecydowanie mi się one nie podobają. Zakończenie również mnie trochę rozczarowało. Na pewno dało by się tą historię zakończyć w jakiś bardziej oryginalny/ciekawszy sposób... No ale nie ma co tak gdybać, gra i tak bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła (może dlatego, że wcześniej była mi prawie całkiem obojętna?), a że nie wykorzystuje w pełni swojego potencjału... Cóż, chyba żadna gra nie jest idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
bez problemu, tylko na savie masz napisane, że story mode ukończony, a tak to dalej możesz szaleć. Poza tym możesz rozpocząć nową grę z wszystkimi odblokowanymi umiejętnościami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 13:34, Arachnos napisał:

>
bez problemu, tylko na savie masz napisane, że story mode ukończony, a tak to dalej możesz
szaleć.


To świetna wiadomość.

Poza tym możesz rozpocząć nową grę z wszystkimi odblokowanymi umiejętnościami

Dnia 24.06.2009 o 13:34, Arachnos napisał:

:D


A to jeszcze lepsza wiadomość ;] na jednokrotnym przejściu gry nie skończy się więc ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety,Prototype będzie w całości po ang. pisze niestety ale dla mnie nie jest to aż tak straszne,ale wiedzcie że i ultima i 3kropki.pl podaja błędną informacji odnośnie wersji językowej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 14:10, miodus napisał:

>


No właśnie była zniszczona, a nadal miałem zadanie to zniszczyć...jakiś bug. Na szczęściu po ponownym uruchomieniu było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Lema wydanie na PC wskoczylo w blizej nieokreslona date 07.09. Czyni to pewnie wirtusowe 30 czerwca nierealne. . Ciekawe chociaz czy 03.07 sie spelni . Zle zrobilem laczac preorder Prototype z zakupem innej gry . Moglem zamowic w UK jak ostatnio robilem z wiekszoscia gier a nie meczyc sie z polskimi wydawcami . Zaplacil bym moze 10-20 zl wiecej ale cieszyl bym sie gra juz od miesiaca a tak musze czekac nie wiadomo do kiedy .
Maly offtopic Stacrafta 2 w Polsce z wzgledu na cene kupia chyba tylko osoby bojace sie zakupow w sieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować