Zaloguj się, aby obserwować  
Cubass

Prototype - Temat Ogólny

599 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2009 o 16:50, miodus napisał:

z tego co zauważyłem to nie zawsze sie odnawiaja....

No, ale chyba coś powinno się pojawić jaakbym wszystko zlikwidował, albo chociaż te widoki wojny, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 17:03, zajacisko napisał:

> z tego co zauważyłem to nie zawsze sie odnawiaja....
No, ale chyba coś powinno się pojawić jaakbym wszystko zlikwidował, albo chociaż te widoki
wojny, nie?

no jak widac nie ;p po prostu gdy likidujesz zarazony budynek lub wojskowy wtedy nie sa na tym terenie przez jakis czas i tyle a ty masz spokoj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 18:41, Szw3dzik napisał:

Witam mam pytanie jak wyjść z czołgu bo nie umiem

Tym samym przyciskiem, którym wszedłeś. Ew. poczekaj aż cię rozwalą, to Mercer sam wyskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 18:41, Szw3dzik napisał:

Witam mam pytanie jak wyjść z czołgu bo nie umiem


Jeśli grasz na PC, to musisz przytrzymać klawisz E. Nie wcisnąć, a przytrzymać właśnie. Trochę czasu zajęło mi odkrycie tego... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem/wymianą tej gry na x360 :) Opłaca się? Fajnie byłoby ,gdyby ktoś po części wytłumaczył o co w tej grze chodzi i czy jest warta uwagi.
A właśnie. Czy po skończeniu tej gry można swobodnie odkrywać światy gry ,mordować ludziki itp? Jest to dla mnie ważne ,gdyż na takim czymś spędzam bardzo wiele czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 18:57, zajacisko napisał:

A mama mówiła - czytać wskazówki...:D


Nie przypominam sobie żeby było tam gdzieś napisane o przytrzymaniu E... Co najwyżej o wciśnięciu :) W opcjach również jest tylko ''E'' wymienione, a nie na przykład ''hold E'' :) Wiem, czepiam się, ale lekko mnie dziwi to czemu tak dziwnie zaprojektowali wysiadanie z pojazdów. Samo wciśnięcie klawisza jest już nie modne? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 18:48, Kreeg napisał:

> Witam mam pytanie jak wyjść z czołgu bo nie umiem

Jeśli grasz na PC, to musisz przytrzymać klawisz E. Nie wcisnąć, a przytrzymać właśnie.
Trochę czasu zajęło mi odkrycie tego... :)


Ok dzięki za pomoc ale teraz mam inny problem tym razem z misją wszedłem w misje to jest u jakiegoś doktora a (Alexowi wyrósł już guz na plecach) wyszłem z misji i nie mam żadnego zaznaczonego punktu wiecie może o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 19:07, Szw3dzik napisał:



Jeśli to ta misja o której myślę, to musisz w tym momencie zdobyć czołg. Z tego co pamiętam, sporo ich się kręci w tamtej okolicy. "Pożycz" sobie jeden i wróć z nim do doktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 18:59, Zabujca_Smokuf napisał:

Zastanawiam się nad kupnem/wymianą tej gry na x360 :) Opłaca się?

oplaca;)

>Fajnie byłoby ,gdyby ktoś po części wytłumaczył o co w tej grze chodzi
trudno bedzie bez spojlerowa ale sie postaram wcielasz sie w postac alexa mercera prawownika firmy gentec(chyba czy jakos tak juz dobrze nie pamietam) budzisz sie w kostnicy , 2 naukowcow zamierzalo zrobic na tobbie sekcje zwlok uciekasz... nic nie pamietasz... powoli alex zaczyna odkrywac swoje nowe moce chce sie dowiedziec kto zorobił mu to cos kto obdarzyl go takimi mocami (ewentualnie przeklenstwem jak kto woli)w międzyczasie w nowy Yorku zaczyna szalec wirus ktory zamienia ludzi w zoooombie ( móóóóóóózg ;] )przyjezdza wojko cale miasto zostaje odizolowane... Powiem ci tylko tyle jesli chodzi o fabule nie cche spojlerowac

Dnia 01.07.2009 o 18:59, Zabujca_Smokuf napisał:

czy jest warta uwagi.

tak jest rozpieducha na maxa ;D

Dnia 01.07.2009 o 18:59, Zabujca_Smokuf napisał:

A właśnie. Czy po skończeniu tej gry można swobodnie odkrywać światy gry ,mordować ludziki
itp? Jest to dla mnie ważne ,gdyż na takim czymś spędzam bardzo wiele czasu.

po ost bosie mozna robic wszystko co sie chce mordowac niszczyc, ulepszac swoja postac. Mozna tez dodatkowo zbierac porozrzucane po miescie Hinty i takie niebieskie kule (wyleciala mi z glowy nazwa a nie chce mi sie konsoli odpalac zeby sprawdzic... ) Mozna trez polowac na ludzi dzieki ktorym dowiem sie troche wiecej o fabule ( zabijajac tak postac Alex pochlania jego ciało i jego wspomnienia) no aa i sa jescze eventy(roznego rodzaju zawody w niszczeniu zabijaniu, skakaniu, bieganiu itd... ) jakbys mial jeszcze jakies pytania to wal smiało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 19:53, Szw3dzik napisał:

A mógłby mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z tą misją z Heli bo wchodzę do niego i nie wiem
co mam zrobić latam latam i nic


ok z tym sobie poradziłem ale mógłby mi ktoś powiedzieć jak rozwalić helikopterem te 3 budki na dachu b strzelam w nie i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 20:04, miodus napisał:

to wal smiało ;)

Dzięki wielkie. W tej chwili tyle informacji mi wystarczy.
Swoją drogą - może ktoś chce się wymienić za Resident Evil 5? :) Oczywiście obie gry na x360 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem do wirtusa i uslyszalem ze gre wysla najwczesniej w pon-wtorek . Czyzby skep teraz w dodatku nawalil czy ta premiera dzisiejsza byla wirtualna i zwyczajnie gier nie dostali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 14:52, Miniu napisał:

Dzwonilem do wirtusa i uslyszalem ze gre wysla najwczesniej w pon-wtorek . Czyzby skep
teraz w dodatku nawalil czy ta premiera dzisiejsza byla wirtualna i zwyczajnie gier nie
dostali ?


Gra miała premierę w piątek,więc wirtus nawalił :) tTemu właśnie skończyeł mz kupowaniem prez internet...nie wiarto,radze ci anuluj zamówienie i idź do MM.taniej wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie dosc ze ja za nie juz zaplacilem to jeszcze zamowilem razem z Blood Bowl .
Chyba wole juz poczekac do tego wtorku niz walczyc z nimi o kase niewiadomo jak dlugo . Ten sklep nawalil juz nie pierwszy raz wiec calkowocie z niego juz zrezygnuje .
Tak z ciekawosci ile Prototype kosztuje w MM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 18:10, Miniu napisał:

Tylko nie dosc ze ja za nie juz zaplacilem to jeszcze zamowilem razem z Blood Bowl .

Dlatego lepiej brać za pobraniem :)
Blood Bowl? Co to?

Dnia 04.07.2009 o 18:10, Miniu napisał:


Chyba wole juz poczekac do tego wtorku niz walczyc z nimi o kase niewiadomo jak dlugo
. Ten sklep nawalil juz nie pierwszy raz wiec calkowocie z niego juz zrezygnuje .


Jakby ci we wtorek nie przysłali to jest jeszcze jedno rozwiązanie, zacznij im dzwonić co kilka godzin z pretensjami, to od razu ci to wyślą. Raz ich tak męczyłem to się później okazało (przy ostatnim połączeniu), że oni zapomnieli o moim zamówieniu, nie wiem w jaki sposób...

PS Prototyp na pieca kosztuje 99zł (tak na jakiejs stronie wyczytałem), a na konsole nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 20:50, miodus napisał:

Ma ktos link do mapek gdzie sa zaznaczone te wszystki hinty ludzie do zabicia itd ??


http://www.msxbox-world.com/features/Prototype/index.php
Najlepsza z najlepszych ( poważnie) masz tam wszystko, po kliknięciu na point of interest msz screenshota i dokładny opis lokalizacji nawet
Uprzedzam Twoje ewentualne pytanie : zarówno w wersji pc jak i x-kloca lokalizacje są te same :P
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować