Zaloguj się, aby obserwować  
Cubass

Prototype - Temat Ogólny

599 postów w tym temacie

Ta gra robi się monotonna? bo korci mnie ją kupić ale nie wiem czy to nie będzie :facepalm:. Jak np Pop 2008, zawsze jedno i to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 16:18, Plomyq napisał:



W żadnym momencie nie była monotonna. Nie jest monotonna nawet po ukończeniu głównego wątku (można jak w GTA biegać po mieście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w CDA przeczytałem że HPeki można pobierać z przechodniów. Jak to robić ? Biorę przechodnia E i prawym przyciskiem myszy a HP mi nie wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 18:26, sevrond napisał:

w CDA przeczytałem że HPeki można pobierać z przechodniów. Jak to robić ? Biorę przechodnia
E i prawym przyciskiem myszy a HP mi nie wraca.

o ile mnie pamiec nie myli to trzerba wykupic ulepszenie do tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w misji gdzie

Spoiler

muszę wyłączyć te takie 4 detektory,aby wylądował McMullen swoim helikopterem, wierząc ze miejsce jest nieskażone. Zaraz po tym, dostaje wiadomość "Evade the Military"

wiem ,że musze im uciec ale poprostu się nie da,jest tylu żołnierzy, że biegając sprintem strzalają we mnie rakietami i karabinami, często łapie w sprincie ludzi i zabieram im HP aby się leczyc ale to prawie nic nie daje, jak zaraz po tym walne we mnie rakieta ;/
jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 08:46, WhiteMamba napisał:

Jestem w misji gdzie

Spoiler

muszę wyłączyć te takie 4 detektory,aby wylądował McMullen swoim
helikopterem, wierząc ze miejsce jest nieskażone. Zaraz po tym, dostaje wiadomość "Evade
the Military"

wiem ,że musze im uciec ale poprostu się nie da,jest tylu żołnierzy,
że biegając sprintem strzalają we mnie rakietami i karabinami, często łapie w sprincie
ludzi i zabieram im HP aby się leczyc ale to prawie nic nie daje, jak zaraz po tym walne
we mnie rakieta ;/
jakies rady?


Ja sobie coś takiego wykupiłem, że jak cie walnie rakieta to musisz scisnąć spacje i rakieta zabiera mniej hp, a Mercer odrazy może biec lub kontratakować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 08:46, WhiteMamba napisał:

Jestem w misji gdzie

Spoiler

muszę wyłączyć te takie 4 detektory,aby wylądował McMullen swoim
helikopterem, wierząc ze miejsce jest nieskażone. Zaraz po tym, dostaje wiadomość "Evade
the Military"

wiem ,że musze im uciec ale poprostu się nie da,jest tylu żołnierzy,
że biegając sprintem strzalają we mnie rakietami i karabinami, często łapie w sprincie
ludzi i zabieram im HP aby się leczyc ale to prawie nic nie daje, jak zaraz po tym walne
we mnie rakieta ;/
jakies rady?


z tego co pamiętam to ta baza jest blisko mostu... uciekaj pod most i szybko znikniesz
ja ukończyłem Prototype w 32 godziny na norma''u, dla mnie najtrudniejsza była misja

Spoiler

w której trzeba było pokonać zmutowaną Green wielką na całe skrzyżowanie... 5 razy powtarzałem to ;Dl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 21:31, Miniu napisał:

Wersja od Wirtusa tez jest z Activision UK . Mi cos takiego bardzo odpowiada .

w takim wypadku mogłeś grę mieć już daaaaaaaaawno jak ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 11:03, Arachnos napisał:

> Wersja od Wirtusa tez jest z Activision UK . Mi cos takiego bardzo odpowiada .
w takim wypadku mogłeś grę mieć już daaaaaaaaawno jak ja :D

No jak pisalem w tym watku juz duzo wczesniej moglem zamowic w UK mialbym duzo wczesniej i niewiele drozej od ceny oficjalnej . Skusilem sie na wirtusowe 99zl to przyszlo mi czekac .
Sadze ze taka wersja bedzie ogolnie dostepna w Polsce - Lem nie dal nawet naklejki od siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 19:15, NecroVisioneR napisał:

No i zacząłem grać w Prototype,jak narazie rewelacja,gra chodzi bez problemów na najwyższych
ustawieniach :)

Jak do mnie doszła to grałem do 2:30 w nocy xD. Wciąga na maxa! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 20:04, Quinti napisał:

> No i zacząłem grać w Prototype,jak narazie rewelacja,gra chodzi bez problemów na
najwyższych
> ustawieniach :)
Jak do mnie doszła to grałem do 2:30 w nocy xD. Wciąga na maxa! :D


Nie da się ukryć że tak jest:D aha byłbym zapomniał,jak się wykonuje super-długi skok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 20:14, NecroVisioneR napisał:

A i jeszcze jedno gdzie kupuje się zdolności?A gdzie przedłuża sie sobie pasek życia?


Gdy masz menu mapy, to tam masz upgrade. Ja grałem na padzie od X360, więc nie wiem, jak jest na klawierce menu mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 20:28, RazorBMW napisał:

> A i jeszcze jedno gdzie kupuje się zdolności?A gdzie przedłuża sie sobie pasek życia?


Gdy masz menu mapy, to tam masz upgrade. Ja grałem na padzie od X360, więc nie wiem,
jak jest na klawierce menu mapy.


Ok dzięki,po prostu wystarczy wcisnąć ESC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No gra miażdzy. Nie jest tak łatwa, jak się spodziewałem, więc zaliczam sporo deadów.
"Evade"
to znaczy że trzeba rozwalić ? Bo w słowniku miałem "wymijać się" ale nie da rady od tych 10 helikopterów uciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 20:31, sevrond napisał:

No gra miażdzy. Nie jest tak łatwa, jak się spodziewałem, więc zaliczam sporo deadów.
"Evade"
to znaczy że trzeba rozwalić ? Bo w słowniku miałem "wymijać się" ale nie da rady od
tych 10 helikopterów uciec.

Wymijać, to bardziej pościg, masz uciec po prostu(najlepiej chowasz się za jakiś budynek i się zmieniasz w kogoś innego). 10 helikopterów? Co za problem, skaczesz do jednego i robisz łubudu z resztą, ew. jak cię rozwalą to wyskakujesz i lecisz do drugiego. : D
Skończyłem Prototype i powiem, że dawno nie miałem uczucia takiej potęgi, jaką dysponuje Alex. Pewnie przejdę ją jeszcze raz, na HARD(ze wszystkimi zdolnościami na start ^^).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować