Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kobiece postacie tylko dla kobiet

141 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Gracze w chińskiego MMORPG-a King of the World, aby prowadzić kobiecą postać, muszą sami być płci żeńskiej i udowodnić ten fakt przy pomocy kamery internetowej - inaczej czeka ich ban. Grający mężczyznami nie mają już takiego obowiązku...

Przeczytaj cały tekst "Kobiece postacie tylko dla kobiet" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawsze grałem męskimi postaciami, bo jestem facet, ale zapominają sie chyba twórcy tego tytułu.. w grach ( zwłaszcza w MMO liczy sie wolność i swoboda!! zapominają o tym w tej Azji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 15:02, Meykan napisał:

Od razu ban?

No to trochę przesada.
Ale po co w ogóle taki coś?

A czemu przesada ? Pewnie jest za darmo typowy wschodni gridfest. Tak czy inaczej wiele graczy nie mają. Takich popłuczyn po diablo to na wschodzie wychodzi w setkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko jedno na myśli.... HAHAHAHHAHAHAHAHHAHAH xD.

Bezsensy..... jednym sposobem na to ( granie kobietą ) jest pokazanie swojej dziewczyny siostry ciotki, albo matki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał wybierać zdecydowanie zagrałbym postacią płci przeciwnej, w końcu, gdy mamy grę z dobrą grafiką, czasami jest na co popatrzeć... ^^, a nie :P. Paranoja ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam w to nie gral bym ale jak cos to ten co gra mame może poprosic...a to jest jak i to cale halo dla mnie jedno wielkie gówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech to jest kolejna próba twórców gry,którzy chcą jak najmocniej wypromować swoją grę. Specjalnie takie rzeczy robią, może i jest to żałosne,ale niestety skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, niezłe. Ja zawsze gram żeńskimi postaciami, bo nie znoszę przez kilkadziesiąt godzin gapić się na d**ę faceta :P
Swoją drogą ciekawe co mają zrobić ludzie bez kamerek internetowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować