Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

OGame - temat ogólny [M]

2848 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2009 o 21:18, Pacojana napisał:

Eko są to kopalnie. To fakt, że tak na 20-23 się przydają ale i tak grunt to mieć dobra flotę

To bym nie skojarzył. Myślałem raczej, że to coś nawiązuje do ekologii. :-D
Ale kopalni ja świadomie nie rozbudowuję, bo by mi tak trzepały produkcję, że musiał bym tam bez przerwy zaglądać. Przecież gdyby mi tam narosło surowca, to bym się nie opędził od delikwentów.
A tak, to sobie mogę zajrzeć kiedy mi się przypomni, tak 3 - 4 razy w tygodniu i spokój. :-)
Ja twierdzę, że nie gram, tylko kibicuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eko od ekonomia :D Zależy na jakim uni (universum) grasz. Ja jak jeszcze kiedyś dawno (przed wakacjami) grałem na 22 to spokojnie z kopalniami na 24-27 zaglądałem raz na tydzień. Wtedy w końcu gra mi się znudziła, jakoś zapomniałem i bum konto skasowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się znudziła już gra w OGame jednak natrafiłem kiedyś dawno na przyspieszone OGame tzw. UGamele.
Postanowiłem więc spróbować swoich sił. Gram 3 tyg. mam 20.000.000pkt :]]

Polecam wszystkim, którym właśne znudził się prawdziwy OGame. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 01:55, Pacojana napisał:

Zależy na jakim uni (universum) grasz. Ja jak jeszcze kiedyś dawno (przed wakacjami) grałem na 22
to spokojnie z kopalniami na 24-27 zaglądałem raz na tydzień.

Na pewno nic nie pomyliłeś? Kopalnia metalu na 24 poziomie daje ponad 170 t na dobę. Na tydzień ponad tysiąc. Nawet nie próbuję liczyć ile dają te z poziomu 27 :-)
Z takimi ilościami zostawiali Cię w spokoju?!
U mnie (gram na 31 Uni) już ilości ponad 100 t budzą duże zainteresowanie. Ten gostek, który mnie ostatnio ostrzeliwał zaczął całą akcję gdy miałem na liczniku po ok. 50 - 70 t metalu i kryształu i ok. 30 t deuteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 14:19, A-cis napisał:

Na pewno nic nie pomyliłeś? Kopalnia metalu na 24 poziomie daje ponad 170 t na dobę.
Na tydzień ponad tysiąc. Nawet nie próbuję liczyć ile dają te z poziomu 27 :-)


10.619 plus 20 jednostek wydobycia podstawowego, czyli razem 10.639 jednostek na ddobę i 255.336 na tydzień;)

Dnia 28.01.2009 o 14:19, A-cis napisał:

Z takimi ilościami zostawiali Cię w spokoju?!


Wystarczy odpowiednia obrona i po kłopocie. No chyba, że grasz na uni, gdzie jest złom z obrony (ale to chyba nie u31). Tam, bunkier to rzecz dość ryzykowna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 14:48, Dux napisał:

10.619 plus 20 jednostek wydobycia podstawowego, czyli razem 10.639 jednostek na ddobę i 255.336 na tydzień;)

Ej, wprawdzie u siebie w tabeli nie sięgam do 27 levelu ale coś mi się widzi, że to jest 10.639 jednostek na godzinę. Czyli 255.336 na dobę i 1.787.352 na tydzień. :-)
I dla takich ilości nikt nie chce atakować?!!

Dnia 28.01.2009 o 14:48, Dux napisał:

Wystarczy odpowiednia obrona i po kłopocie.

To już trzeba mieć b. silną obronę. Ale mimo to myślę, że gdyby się skrzyknęło kilku, to i rozwalą każdą obronę. Skoro właściciel nie zagląda przez kilka dni ...

Dnia 28.01.2009 o 14:48, Dux napisał:

No chyba, że grasz na uni, gdzie jest złom z obrony (ale to chyba nie u31). Tam, bunkier to rzecz dość ryzykowna;)

Nie. Na Uni 31 nie ma złomu z obrony naziemnej. Nawet nie wiedziałem, że takie rozwiązanie gdzieś istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie chce? Wszyscy chcą ale nie każdy może. Duża obrona to nie rozwiązanie ale coś trzeba było robić z tymi surowcami. Poza tym straszyły jeszcze GSy (gwiazdy śmierci) lecące gdzieś na ostatniego wielkiego FSa za kosmiczną ilość deuteru trwającego 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 14:48, Dux napisał:

Wystarczy odpowiednia obrona i po kłopocie. No chyba, że grasz na uni, gdzie jest złom
z obrony (ale to chyba nie u31). Tam, bunkier to rzecz dość ryzykowna;)

Wszędzie gdzie jest ACS bunkier to rzecz ryzykowna. Na u36 nasz sojusz zajmował się masowym przetapianiem bunkrów na highlvlowe farmy i wcale nie byliśmy na tym stratni. :)

Co do obrony surowców... Ja do 500k pkt robiłem samo eko i DT, wchodziłem 3-4 razy dziennie i tylko wysyłałem DT z surówka z planety na planetę, albo lokowałem w badaniach. Na obronie miałem 50wr żeby mnie nikt samymi DT nie farmił. Flotę zacząłem robić dopiero kiedy miałem ustabilizowane eko i wysoko rozbudowane nanity. I nie narzekałem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 04:16, Kryhuu napisał:

Wszędzie gdzie jest ACS bunkier to rzecz ryzykowna. Na u36 nasz sojusz zajmował się masowym
przetapianiem bunkrów na highlvlowe farmy i wcale nie byliśmy na tym stratni. :)


Wszystko zależy od bunkra. Wystarczy by był taki, że w porównaniu z ilością zużytego deuteru na lot, ilość zrabowanych surowców nie była zadowalająca. Druga rzecz, to taka, że jak naokolo sporo jest graczy, co mają na planetach podobne ilości surowca, a mniejszą obronę, to w pierwszej kolejności leci sie do tego drugiego;)
Oczywiście trzeba też pilnować, by co jakiś czas przy naszych planetach nie pojawiała się literka "i". Obibika, to napewno sie zjedzie:)

Dnia 29.01.2009 o 04:16, Kryhuu napisał:

Co do obrony surowców... Ja do 500k pkt robiłem samo eko i DT, wchodziłem 3-4 razy dziennie
i tylko wysyłałem DT z surówka z planety na planetę, albo lokowałem w badaniach. Na obronie
miałem 50wr żeby mnie nikt samymi DT nie farmił. Flotę zacząłem robić dopiero kiedy miałem
ustabilizowane eko i wysoko rozbudowane nanity. I nie narzekałem :P.


Ja miałem dużo wcześniej. Też przez wojny. Ale głównie służyła mi flota (i nadal służy) do czego innego. Mianowicie sporo surowca na planecie i słaba obrona to niezła pokusa na farming. A wtedy tylko podstaweczka i mamy darmową próbę księżycową;)
Oczywiście na takie coś flota relatywnie nie jest wielka. Stanowi jakieś 18% wartości konta. I też aż tyle przez jedną niedawną wojnę. Gdyby nie to byłaby co najmniej o 1/3 mniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 07:48, Dux napisał:

Wszystko zależy od bunkra. Wystarczy by był taki, że w porównaniu z ilością zużytego
deuteru na lot, ilość zrabowanych surowców nie była zadowalająca.

Hm, a jak ktoś siedzi dwa układy od Ciebie? ;) Tak czy inaczej, jeżeli już robi się duży bunkier, to generalnie ma się skądś na to surkę, o ile się nie pushuje.

Dnia 29.01.2009 o 07:48, Dux napisał:

Druga rzecz, to taka,
że jak naokolo sporo jest graczy, co mają na planetach podobne ilości surowca, a mniejszą
obronę, to w pierwszej kolejności leci sie do tego drugiego;)

Niby tak. Ale na moim uni było pełno skur... którzy po prostu nie lubili dużych flot i bunkrów, więc dla samej satysfakcji rozbijali ludzi, co mieli po parę k ldl na planecie. Też się do nich zaliczałem, bo dla mnie bunkrowanie w OG, jest tak samo noobowe jak bunkrowanie się w sieciowych RTSach. Imo cała gra opiera się na umiejętnym korzystaniu z floty i FSów z kapustą. :)

Dnia 29.01.2009 o 07:48, Dux napisał:

Oczywiście trzeba też pilnować, by co jakiś czas przy naszych planetach nie pojawiała
się literka "i". Obibika, to napewno sie zjedzie:)

Cóż, jeżeli już przy kimś pojawia się "i" (tydzień nieaktywny), to dla mnie człowiek już skończył z grą i można z niego zrobić farmę.

Dnia 29.01.2009 o 07:48, Dux napisał:

Ja miałem dużo wcześniej. Też przez wojny. Ale głównie służyła mi flota (i nadal służy)
do czego innego. Mianowicie sporo surowca na planecie i słaba obrona to niezła pokusa
na farming. A wtedy tylko podstaweczka i mamy darmową próbę księżycową;)
Oczywiście na takie coś flota relatywnie nie jest wielka. Stanowi jakieś 18% wartości
konta. I też aż tyle przez jedną niedawną wojnę. Gdyby nie to byłaby co najmniej o 1/3
mniejsza:)

I tutaj się zgadzam, ja sam miałem dwie kolonie przeznaczone specjalnie na podstawki i rozbijanie flot. Tzn kopalnie na wysokim poziomie i marna obrona. My generalnie mało wojen prowadziliśmy, bo Waaaagh nikt na u36 nie chciał ruszać, pewnie dlatego, że mieliśmy 8 osób w top10 flotach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hihi, zaliczył topowy sojusz i pewnie sam miał niezły topik i potem się dziwi, że nikt nie mógł mu naskoczyć. Nawet z bunkrem:PPP
Dla mnie każdy sposób gry jest dobry. To tylko zależy od preferencji gracza. Ja nie przepadam za lataniem. Flota głownie sie kisi na FS-ach i moonie. Wolę EKO. Solidną obronę jednak chcę mieć. Tylko tak jakoś dziwnie to odkładam. Cel był taki, że po zrobieniu moona, od razu rośnie tam dobra w miarę obrona. Jednak gdy przyszło co do czego, to ciągle obiecuję sobie, że bunkrował się będę po podniesiniu EKO o kolejny poziom. I tak w kółko:D
A tak jeszcze do niebezpieczeństw posiadania "kuszącej" wielkości obrony.
Piszesz wszystko w czasie przeszłym. Tak jakbyś już nie grał. Jeśli tak, to chciałbym nieśmiało zwrócić uwagę, że stare uni powoli wymierają. Zazwyczaj mają (moje 42 też) po ok 2k graczy. Już nawet ekonomom robi się nudno;) I zaczyna brakować zgranych paczek, które konsekwentnie realizowały by swoje cele. Teraz bunkier jest znacznie bezpieczniejszą inswetycją niż kiedyś;)

I jesze raz przy okazji:
Skan z jednej z planet TOP 2 u42:

Floty
Mały transporter 1.200 Duży transporter 944
Ciężki myśliwiec 30 Krążownik 10
Okręt wojenny 717 Recykler 1.902
Sonda szpiegowska 115 Satelita słoneczny 7.688
Gwiazda Śmierci 222
Obrona
Wyrzutnia rakiet 430.606 Lekkie działo laserowe 75.762
Ciężkie działo laserowe 71.074 Działo Gaussa 1.290
Działo jonowe 389 Wyrzutnia plazmy 821
Mała powłoka ochronna 1 Duża powłoka ochronna 1
Przeciwrakieta 80

Przy takim czymś nie wiem, czy udałoby się zebrać paczkę na lot;)
Choć jak dla mnie zbyt mało plazm:P Aczkolwiek nawet tyle to ja jeszcze dłuugo nie będę miał. Co prawda jest to jak najbardziej do wykonania w całkiem niedługim okresie (plazmy, nie cały bunkier, zresztą są goście na unii co ich mają znacznie więcej), ale moim zdaniem przy takim EK co mam nie opłaca się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 15:29, Dux napisał:

Dla mnie każdy sposób gry jest dobry. To tylko zależy od preferencji gracza. Ja nie przepadam
za lataniem. Flota głownie sie kisi na FS-ach i moonie. Wolę EKO. Solidną obronę jednak
chcę mieć. Tylko tak jakoś dziwnie to odkładam. Cel był taki, że po zrobieniu moona,
od razu rośnie tam dobra w miarę obrona. Jednak gdy przyszło co do czego, to ciągle obiecuję
sobie, że bunkrował się będę po podniesiniu EKO o kolejny poziom. I tak w kółko:D
A tak jeszcze do niebezpieczeństw posiadania "kuszącej" wielkości obrony.

Cóż, mój największy bunkier to było bodaj 500ldl i powłoki, więc się na ten temat w sumie nie powinien wypowiadać, ale ja po prostu nie rozumiem takiego rodzaju gry. Dla mnie gra na eko to nie jest pakowanie 9/10 przychodu w obronę, tylko latanie z sałatą na FSach i wkładanie jej w badania i budynki.

Dnia 29.01.2009 o 15:29, Dux napisał:

Piszesz wszystko w czasie przeszłym. Tak jakbyś już nie grał. Jeśli tak, to chciałbym
nieśmiało zwrócić uwagę, że stare uni powoli wymierają. Zazwyczaj mają (moje 42 też)
po ok 2k graczy. Już nawet ekonomom robi się nudno;) I zaczyna brakować zgranych paczek,
które konsekwentnie realizowały by swoje cele. Teraz bunkier jest znacznie bezpieczniejszą
inswetycją niż kiedyś;)

Oh, na oficjalnych serwerach to ja już dłuugo nie grałem. Kiedy kończyłem, najnowsze uni to było 45, albo coś koło tego, więc trochę czasu już minęło. Jakoś pół roku temu przypomniałem sobię tę gre na m-heroes.net i rzeczywiście rozgrywka trochę różniła się od tego co było kiedyś, ale myślałem, że to kwestia serwera i pewnych zmian tam wprowadzonych. Co do zgranych paczek... na u2 (Amnezja) i u36 (Waaagh!) nigdy nie narzekałem na brak ludzi do złomu. Każdy miał swój numer telefonu i nikogo nie dziwiło, że dostajesz nagle o 3 w nocy smsa, że kumpel złapał X na falangę i, że zbiera ekipę. :)

Dnia 29.01.2009 o 15:29, Dux napisał:

I jesze raz przy okazji:
Skan z jednej z planet TOP 2 u42:

1. Nie ogarniam jak można opierać flotę na GSach, no chyba, że to część bunkra. :)
2. Tbh, nigdy nie widziałem większego bunkra. Tam gdzie grałem to jak ktoś miał 100k wr to był uznawany za jednego z największych żółwi na uni :P.

Dnia 29.01.2009 o 15:29, Dux napisał:

Przy takim czymś nie wiem, czy udałoby się zebrać paczkę na lot;)

Też powątpiewam. Ale też nikt nie powinien doprowadzić do tego, że gość sobie zrobil pół miliona wr i 200+Gsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 17:03, Kryhuu napisał:

Cóż, mój największy bunkier to było bodaj 500ldl i powłoki, więc się na ten temat w sumie
nie powinien wypowiadać, ale ja po prostu nie rozumiem takiego rodzaju gry. Dla mnie
gra na eko to nie jest pakowanie 9/10 przychodu w obronę, tylko latanie z sałatą na FSach
i wkładanie jej w badania i budynki.


Fakt faktem jednej legalnej definicji EKO nie ma:) Ale jak większość wartości konta stanowi obrona, to ja też nie nazwałbym tego konta "ekowym". Raczej bunkrownik pełną gębą. Taki trzeci rodzaj gracza;)
Dla mnie obrona jest istotne, winna być solidna, ale nie przesadnie. Jeśli konto ma sie jako tako rozwijać to bez sensu jest ładować taki bunkier, gdzie w razie nalotu trzeba go odbudowywać potem miesiąc czy dwa. Szczególnie, że obrona, to nie flota i nie ucieknie;)

Dnia 29.01.2009 o 17:03, Kryhuu napisał:

1. Nie ogarniam jak można opierać flotę na GSach, no chyba, że to część bunkra. :)


Chyba jednak jego część, bo do zdejmowania moonów taka ilość jest zdecydowanie za duża. Z kolei robienie z tego floty ofensywnej to najlepszy sposób na zaistnienie w rekordach OGame pod pozycją "najwięcej strąconych GS-ów w jednym starciu":D

Dnia 29.01.2009 o 17:03, Kryhuu napisał:

2. Tbh, nigdy nie widziałem większego bunkra. Tam gdzie grałem to jak ktoś miał 100k
wr to był uznawany za jednego z największych żółwi na uni :P.


Pewnie tylko dlatego, że uni bylo relatywnie mlode. Teraz chyba i tam by sie taki znalazł;)

Tak przy okazji jeszcze, skoro dawno nie grałeś. jakbyś nie wiedział, to wchodzi nowy interfejs. Gra w wygladzie calkiem zmieniona ma być. Bardziej kolorkowata. Wygląda świetnie, ale jeśli chodzi o funkcjonalność wydaje mi się, że sporo jej do dotychczasowej gry brakuje. Do tego fatalnie dziala pod operą:(
Można podejżeć jak to ma wyglądać na u42 na www.ogame.org lub u6 www.ogame.de. Jest tam postawiona wersja beta tego. Chyba jeszcze są miejsca na uniwersach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 18:05, Dux napisał:

Fakt faktem jednej legalnej definicji EKO nie ma:) Ale jak większość wartości konta stanowi
obrona, to ja też nie nazwałbym tego konta "ekowym". Raczej bunkrownik pełną gębą. Taki
trzeci rodzaj gracza;)

EKO imo to jest pakowanie w kopalnie i badania. Czyli dwie rzeczy, na których nigdy źle nie wyjdziesz, nie można Ci ich zabrać i jak już są, to ni chu nic się z nimi nie stanie. To one tak naprawdę stanowią o realnej wartości konta, bo po prostu nie przemijają :).

Dnia 29.01.2009 o 18:05, Dux napisał:

Chyba jednak jego część, bo do zdejmowania moonów taka ilość jest zdecydowanie za duża.
Z kolei robienie z tego floty ofensywnej to najlepszy sposób na zaistnienie w rekordach
OGame pod pozycją "najwięcej strąconych GS-ów w jednym starciu":D

Ja nie zrobiłem w życiu żadnego GSa. Jak mam lecieć na złom 2 miesiące to dziękuje. Teraz ponoć jeszcze lepiej się gra, bo są pancerniki, które ponoć są mocne i szybkie, takie power-krążki.

Dnia 29.01.2009 o 18:05, Dux napisał:

Pewnie tylko dlatego, że uni bylo relatywnie mlode. Teraz chyba i tam by sie taki znalazł;)

u2? Kiedy u2 było relatywnie młode? :d

Dnia 29.01.2009 o 18:05, Dux napisał:

Można podejżeć jak to ma wyglądać na u42 na www.ogame.org lub u6 www.ogame.de. Jest tam
postawiona wersja beta tego. Chyba jeszcze są miejsca na uniwersach;)

Nie proszę Cię, nie mam już czasu na OG. O właśnie, jakbyś kiedyś miał za mało czasu na polskie, graj na ogame.us, tam kiedy u nas jest dzień to u nich jest noc i można tak farmić i złomować, że to się w pale nie mieści :P. Tylko trzeba robić całonocne FSy i rano je odbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 21:31, Kryhuu napisał:

Ja nie zrobiłem w życiu żadnego GSa. Jak mam lecieć na złom 2 miesiące to dziękuje.


jak postawię grawitony (a nie mam, co przy tych punktach co mam zaczyna być ewenementem), to sobie jedną gęś postawię. Tak dla zasady. Dla zasady juz dwóch nie potrzeba:D

>Teraz ponoć jeszcze lepiej się gra, bo są pancerniki, które ponoć są mocne i szybkie, takie

Dnia 29.01.2009 o 21:31, Kryhuu napisał:

power-krążki.


Jak zawitałem do tej gry (koniec lipca 2007) to już były). Niezła rzecz. Szybkie, mocne (m.in. szybkie dziala przeciw OW - 7), malo palą. Praktyczne teraz to trzon floty każdego zlomiarza. Jeśli do czegoś sie przyczepić, to tylko, że kiepskie sa na farming (nie łoją obrony tak jak niszczarka, nie wspominając o bombkach, łatwiej je nieco zniszczyć przez obronę), no i potrzebują do budowy też deuteru (15 tys.).

Dnia 29.01.2009 o 21:31, Kryhuu napisał:

O właśnie, jakbyś kiedyś miał za mało czasu
na polskie, graj na ogame.us, tam kiedy u nas jest dzień to u nich jest noc i można tak
farmić i złomować, że to się w pale nie mieści :P. Tylko trzeba robić całonocne FSy i
rano je odbierać.


Mam tam konto na speed uni (uni5) :D
Ale samo EKO plun mini bunkierek. Aż tyle czasu nie mam aby porządnie przykladać sie do dwóch kont (u42 na ogame.pl było pierwsze, więc ma priorytet;).

Poza tym sporo tam Niemców, Ruskich, Portugali i Bałkanów. Nie tak łatwo tam o Amerykańca, co ma noc wtedy co my dzień:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 21:51, Dux napisał:

jak postawię grawitony (a nie mam, co przy tych punktach co mam zaczyna być ewenementem),
to sobie jedną gęś postawię. Tak dla zasady. Dla zasady juz dwóch nie potrzeba:D

Milion tu, milion tam... dla zasady ;>.

Dnia 29.01.2009 o 21:51, Dux napisał:

Jak zawitałem do tej gry (koniec lipca 2007) to już były). Niezła rzecz. Szybkie, mocne
(m.in. szybkie dziala przeciw OW - 7), malo palą. Praktyczne teraz to trzon floty każdego
zlomiarza. Jeśli do czegoś sie przyczepić, to tylko, że kiepskie sa na farming (nie łoją
obrony tak jak niszczarka, nie wspominając o bombkach, łatwiej je nieco zniszczyć przez
obronę), no i potrzebują do budowy też deuteru (15 tys.).

Eh. To znaczy, że strasznie długo na officjalu nie grałem. Ja to właściwie tylko Niszczyciele i Krążki robiłem, raz na jakiś czas parę bombowców, żeby z kumplami bunkier rozbić. A szkoda, że nie mam już tyle czasu, bo bym sprawdził jak się pancerniki sprawują. :)

Dnia 29.01.2009 o 21:51, Dux napisał:

Mam tam konto na speed uni (uni5) :D
Ale samo EKO plun mini bunkierek. Aż tyle czasu nie mam aby porządnie przykladać sie
do dwóch kont (u42 na ogame.pl było pierwsze, więc ma priorytet;).

Ja się zawsze starałem tylko na jednym grać, najpierw u2, jak tam mnie zezłomili bo zapomniałem FSa wysłać, to się na u36 przeniosłem i tam z kolei poświęciłem całą swoją uwagę.

Dnia 29.01.2009 o 21:51, Dux napisał:

Poza tym sporo tam Niemców, Ruskich, Portugali i Bałkanów. Nie tak łatwo tam o Amerykańca,
co ma noc wtedy co my dzień:D

Ja tam chwilę grałem, mój kuzyn gra do dziś i z tego co mówi, to ma z 3-4 złomy dziennie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem Firefoxa żeby móc korzystac z Foxgame ale tu zgrzyt bo nie moge się przy użyciu tej przeglądarki zalogować na konto pod kilkoma pretekstami typu nieodpowiednia przeglądarka itp. No i co ja mam z tym począć?


Wystąpił błąd

Twoja sesja jest nieważna.

Istnieje kilka przyczyn:
- Zalogowałeś się na to samo konto kilka razy jednocześnie.
- Twój adres IP zmienił się od momentu zalogowania.
- Korzystasz z proxy lub AOL.

Proszę spróbować kolejno:
- Zalogować się ponownie.
- Wyczyścić ciasteczka i pamięć podręczną przeglądarki.
- Upewnić się, że przeglądarka jest poprawnie skonfigurowana.
- Zalogować się na konto używając innej przeglądarki.
- Sprawdzić czy problem nie wynika z ograniczeń narzuconych przez dostawcę usług internetowych.

Error-ID: 1066994268

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem ta gra tak ma. Mi to zdarzało sie pod operą (i nie tylko mi). Problem najpóźniej następnego dnia znikał.
Przez ten czas możesz korzystać z innej przegladarki. Jak chcesz juz wtyczke to korzystaj właśnie z opery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 10:50, Don Zorro napisał:

http://www.flickr.com/photos/perceval_tl/3019913479/ Wyjaśni mi ktoś? To druga część
jakaś czy co?


To jest Ogame Redesign. Jest ono w fazie beta, dostępne tylko na 1 serwerze, w wersji angielskiej (ogame.org) i niemieckiej (ogame.de). Na angielskim jest on całkowicie zapełniony, na niemieckim jest jeszcze miejsce. Serwer 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować