Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

OGame - temat ogólny [M]

2848 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2007 o 14:43, mtobi napisał:

na uni 18. Ja tam gram mam prawie 20k pkt. i załatwię ci miejsce w naprawdę fajnym sojuszu.

Dobra ja się skusiłem , mam nadzieję że mnie wspomożesz bo ja w to pierwszy raz gram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm gra ktoś na jakimś starszym Uni ?
bo może na jakieś wrócę bo te nowe to mnie już dobijają .. Chociaż te top ~350 na 53 trzymam to jakoś nie czuję tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 21:59, Łukasz.G napisał:

Hmm gra ktoś na jakimś starszym Uni ?
bo może na jakieś wrócę bo te nowe to mnie już dobijają .. Chociaż te top ~350 na 53 trzymam
to jakoś nie czuję tego :P


polecam uni 32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, stało się. Wróciłem do Ogame, na czas bliżej nieokreślony. Brakuje mi lamentu ludzi błagających o nie farmienie, no i ostatnio za dobrze śpię, trza noc zarwać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o to niefarminie to zwykle na nowych uni to jest :D

Btw nie wiem czy mi się chce zaczynać od początku ;/ Bo na starym uni bez pomocy kogoś z Zewnątrz to trochę cięzko jest .. zwłaszcza jak w 1 gali na początku się wyląduje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A duży on chociaż? :P
Oprócz księżyca masz nauczkę na przyszłość: posiadanie dużej floty na początku gry jest wyjątkowo nieopłacalne. Nie lepiej w eko zainwestować? ja mam 200k pkt, z czego 35k to statki. Że dużo? Mam gościa w sojuszu, który z 150k pkt ma 89k za flotę. I jak go pojechali...
Morał: za dobrym eko nikt Cię nie zezłomuje i do top 100 nie wleziesz i musisz uważać żeby nie stać się czyjąś farmą. (Ewentualnie budujesz bunkier - odradzam, raz zrobili wjazd na 1500 Rakiet Międzyplanetarnych to po gościu nic nie zostało. Nie ma niezniszczalnych bunkrów). Ale masz tak wypasione planety, że w każdym momencie możesz stawiać se flotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 17:51, FALLOUT 3 napisał:

mnie ostatnio rozwalili mam 6k punktów miałem 6 razy tyle i rozwalili mi flote MAM MOOOOOOOOOOOOONA


A ile % szans było? No i oczywiście jaka średnica księżyca? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem tez gram eko .. ale to się później szybko nudzi .. niby mam 500k pkt z eko i badań ale ..
Btw później i tak musisz zabunkrować planety tak żeby ze 200 ow się nie przebiło .. ale najpierw polecam moona żeby fsy z surką robić .. chyba ze masz bunkier podobny do tego
20k ldl
10k wr
2k cdl
1k jon
500 gausow
50 plazmy
to możesz trzymać trochę surki i się nie bać ;]
ale nie polecam floty w takim czymś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 18:41, Jakub Wędrowycz napisał:

> mnie ostatnio rozwalili mam 6k punktów miałem 6 razy tyle i rozwalili mi flote MAM MOOOOOOOOOOOOONA


A ile % szans było? No i oczywiście jaka średnica księżyca? :-)

6% szansa na moooona była a powstał średnica koło 6000km średnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 18:52, Łukasz.G napisał:

/.../


A ja na planetach nie mam kompletnie żadnej obrony - jak ktoś na mnie leci, robie szybkiego FSa na drugą planetę. A na noc i rano zawsze leci FS obliczony tak, by wracał jakieś 15 minut po moim przyjściu do domu - wiadomo, zawsze jakiś autobus może wypaść czy coś. Aktualnie mam około 120k pkt, z czego 21k to punkty za flotę. Generalnie na u50 jestem górnikiem i odkrywcą. No i w sumie wychodzi mi to na zdrowie, bo mimo, że flotkę mam skromną (są to głównie transportery ;-) z domieszką owiec), nikt z okolicy mnie nie rusza. A poza tym to bardzo fajne uczucie być w TOP badań wyżej niż osoby z TOP 300 w klasyfikacji ogólnej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh właśnie .. na ogame trzeba mieć ZAWSZE czas .. im więcej tym masz więcej pkt :D

Btw właśnie odkryłem że na u 53 ( top 350 ;/) jestem top 25 w badaniach oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 19:16, Łukasz.G napisał:

Btw właśnie odkryłem że na u 53 ( top 350 ;/) jestem top 25 w badaniach oO


A ile już badań zrobionych masz? Bo chcę porównać z u50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2007 o 19:53, Jakub Wędrowycz napisał:

A ile już badań zrobionych masz? Bo chcę porównać z u50.


hmm 74 :D3 czy tam 4 tydzień gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja sie nie zgodze jak ma sięwielkąflotę to przecieżnie lata sie całą i nie trzyma na jednej planecie poza tym od czego są fs
a mając 80% pkt to eco to gratulacje rachu ciachu i jesteś farmą jeżeli trafisz na dobrego gracza
narazie zrezygnowałem z ogame na rzecz plemion (nie trzeba byc 24h/24h żeby być w top :P bo tam opłaca się bronić :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy bendźe nastempne Uni. Wieće jakom mam podniete jak o tym pisze ? Ogame to moja czasem ulubiona i czasem ólubiona, ale ogulnie ulóbiona i jom lubie. A wy tesz jom lubicie ? Ja jestem na 20 456 miejscu i to chyba najleprze miejsce. gram na Uni 53 i nikt mnie nie pokona bo mam 6 lekkich myśiliwcuf i 10 wyżutni rakiet.

Ale ogólnie to rzyczę wam powodzenia i nie rubcie takich błendóf bo nie umiem was rozczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 22:32, Silveren napisał:

Kiedy bendźe nastempne Uni. Wieće jakom mam podniete jak o tym pisze ? Ogame to moja czasem
ulubiona i czasem ólubiona, ale ogulnie ulóbiona i jom lubie. A wy tesz jom lubicie ? Ja jestem
na 20 456 miejscu i to chyba najleprze miejsce. gram na Uni 53 i nikt mnie nie pokona bo mam
6 lekkich myśiliwcuf i 10 wyżutni rakiet.

Ale ogólnie to rzyczę wam powodzenia i nie rubcie takich błendóf bo nie umiem was rozczytać.


ee haha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować