Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

OGame - temat ogólny [M]

2848 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2007 o 22:39, rozkosz napisał:

> Kiedy bendźe nastempne Uni. Wieće jakom mam podniete jak o tym pisze ? Ogame to moja czasem

> ulubiona i czasem ólubiona, ale ogulnie ulóbiona i jom lubie. A wy tesz jom lubicie ?
Ja jestem
> na 20 456 miejscu i to chyba najleprze miejsce. gram na Uni 53 i nikt mnie nie pokona
bo mam
> 6 lekkich myśiliwcuf i 10 wyżutni rakiet.
>
> Ale ogólnie to rzyczę wam powodzenia i nie rubcie takich błendóf bo nie umiem was rozczytać.


ee haha?



Co "haha" ? Ja pżecież muszę być najlepszy bo 20 456 top jest lepsze od 1. Pżecież to jest wieksza liczba i chyba już nikt mnie nie przebije. Aha, pewnie to ty jesteś tym noobem co ma top 1 bo mi zazdrościsz rze jestem tak wysoko !!! A teraz ja sie pośmieje: HAHAHAHA BUHEHEHE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 22:32, Silveren napisał:

Kiedy bendźe nastempne Uni.


Wtedy kiedy nauczysz się pisać bez błędów i używać do myślenia mózgu a nie zawartości jelita grubego.

Dnia 27.05.2007 o 22:32, Silveren napisał:

Ale ogólnie to rzyczę wam powodzenia i nie rubcie takich błendóf bo nie umiem was rozczytać.


Marna prowokacja. Wracaj do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 08:16, venpl napisał:

> Kiedy bendźe nastempne Uni.

Wtedy kiedy nauczysz się pisać bez błędów i używać do myślenia mózgu a nie zawartości jelita
grubego.

> Ale ogólnie to rzyczę wam powodzenia i nie rubcie takich błendóf bo nie umiem was rozczytać.


Marna prowokacja. Wracaj do przedszkola.


A teras jeśli pozwolicie idę wysłać moje lekkie myśliwce na działa jonowe których jest z 50. Pewnie wygram bo z 6 lekkimi myśliwcami se poradzem. W końcó jestem najleprzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 22:23, Iroks1 napisał:

a mając 80% pkt to eco to gratulacje rachu ciachu i jesteś farmą jeżeli trafisz na dobrego gracza


Czyżby? Mając dobrze rozwinięte eko i badania, jestem w stanie w szybkim czasie wyprodukować odpowiednią liczbę statków. Więc bycie farmą mi nie grozi. Jasne, od czasu do czasu zdarzają się jakieś "odwiedziny", ale od czego jest wspomniany przez Ciebie FS? Po prostu zatrzymujemy wydobycie, zwijamy całą surówkę na stateczki i odlatujemy na inną planetę. No chyba, że ktoś nie ma ani jednego statku, a surowce na noc zostawia na planecie... Wtedy owszem, ma spore szanse by stać się czyjąś faremką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaaa weź sie naucz pisać a dopiero później się wypowiadaj. Jesteś na 20.300 miejscu czy dalej i najlepszy jesteś????? Ja gram na 51 uni i jestem na 8.300 miejscu i co??

A teraz o grze: podoba mi się ale to pożeracz czasu, nie gram długo bo od około 7 dni może mniej ale nawet w miarę mi idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie .... Czy ma ktoś jakieś konto na starszym uni (10+ najlepiej) lub może chce się wymienić za konto z nowszego ( np 49/52) Mam jakieś tam doświadczenia i nie dobiję konta do dna ;]
Chyba że ktoś ma jakieś lepsze konto i pomoże mi się od 0 rozwijać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 16:09, Kiler853 napisał:

Taaaaaaa weź sie naucz pisać a dopiero później się wypowiadaj. Jesteś na 20.300 miejscu czy
dalej i najlepszy jesteś????? Ja gram na 51 uni i jestem na 8.300 miejscu i co??

A teraz o grze: podoba mi się ale to pożeracz czasu, nie gram długo bo od około 7 dni może
mniej ale nawet w miarę mi idzie.


No i to rze jestem leprzy od Ćebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 16:10, Łukasz.G napisał:

Mam pytanie .... Czy ma ktoś jakieś konto na starszym uni (10+ najlepiej) lub może chce się
wymienić za konto z nowszego ( np 49/52) Mam jakieś tam doświadczenia i nie dobiję konta do
dna ;]
Chyba że ktoś ma jakieś lepsze konto i pomoże mi się od 0 rozwijać xD


Mam konto na uni49. Na chwile obecną mam 4731 punktów, 3 planety (najmniejsza - matka - 163 pola, pozostałe 203 i 258 pól, każda w innej galaktyce). Eko raczej słabe (Na dwóch planetach metal ~18LV, kryształ ~16) przyzwoita flota (42MT, 6DT, 66LM, 7KR ,2OW 1REC). Badania też raczej słabe (Szpiegowska, bojowa, ochronna, energetyczna 5lv; komputerowa 6lv; opancerzenie, spalinowy 7lv; laserowa 8lv; jonowa 2; tech. nadprzestrzenna 3lv; napęd nadprzestrzenny 4lv, impulsowy 4lv) Jak chcesz się zamienić to proszę o kontakt na gg: 3642695 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 16:10, Łukasz.G napisał:

Mam pytanie .... Czy ma ktoś jakieś konto na starszym uni (10+ najlepiej) lub może chce się
wymienić za konto z nowszego ( np 49/52) Mam jakieś tam doświadczenia i nie dobiję konta do
dna ;]
Chyba że ktoś ma jakieś lepsze konto i pomoże mi się od 0 rozwijać xD


jak coś to zapraszam na uni 32 tam mam ponad 130k pkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obrałem wg. mnie ciekawą taktykę :P
Otóż nie zajmuję sie za bardzo flotą i obroną, ale inwestuje w ekonomię. metal 16, kryształ 14 deuter 6, słoneczna 17, roboty 5.
Wcześniej jak gralem to robiłem duzą obronę flotę ale kiedy mnie raz koleś najechał (dosyć wygórowaną flotą) to aż sie grać nie chciało, wiec postanowiłem robić jak najwięcej budynków i badań, przepijając całe surowce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morze mi ktoś przesłać, ale taki ktoź pożądny na top 20.455 bo ja jestem na miejscu wyższym 20.456 i potrzebuję sórocuf 1.200.000 metalu, 650.000 kryształu i 220.000 deuteru. Niech ktoś będzie taki dobry. Odwdzięczę mu się 5 myśliwcami.

Nazywam się Silveren gram na 53 uni a planeta nazywa się Piczułkov wspułżendne 2:342:6

Bardzo bym prosił bo na razie jestem bez kasy i często (6 razy dziennie wysyłam SMS żeby mi się załadowało konto komandor i pozostale dodatki, bo na miesiąc nie opłaca mi się brać) dlatego bym bardzo prosił o sórofcę.

Teraz na szafcę lerzy muj telefon ktury jezd bez kasy, a kasy brak bo ostatnio nie dostałem kasy za ólotki, kture dostarczam ludziom, a czasem pod sklepem się opierniczam bo mi siem nie chcę rosdawać ólotek.

Pomorzę ktoś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 21:59, wip_01 napisał:

Ja obrałem wg. mnie ciekawą taktykę :P
Otóż nie zajmuję sie za bardzo flotą i obroną, ale inwestuje w ekonomię. metal 16, kryształ
14 deuter 6, słoneczna 17, roboty 5.
Wcześniej jak gralem to robiłem duzą obronę flotę ale kiedy mnie raz koleś najechał (dosyć
wygórowaną flotą) to aż sie grać nie chciało, wiec postanowiłem robić jak najwięcej budynków
i badań, przepijając całe surowce :D


mozna i tak ale zawsze mozna miec te 50 mt do farmienia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 23:33, rozkosz napisał:

mozna i tak ale zawsze mozna miec te 50 mt do farmienia:D


mt...? o.0
Z farmieniem nie ma szans..chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 06:40, wip_01 napisał:

> mozna i tak ale zawsze mozna miec te 50 mt do farmienia:D

mt...? o.0
Z farmieniem nie ma szans..chyba :D


Ja jestem w takiej gali, ze goscia mt farmie bo obrone mu juz rozwalilem. Powazniejszych farm jednak nieposiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 15:28, rozkosz napisał:

Ja jestem w takiej gali, ze goscia mt farmie bo obrone mu juz rozwalilem. Powazniejszych farm
jednak nieposiadam.


Pytałeś sie co znaczy mt a ty dalej mi tu skrótami jedziesz :D
Farmić nie sie prawie nie da bo jak tylko mam surowce to odrazu buduje coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 23:32, Silveren napisał:

Pomorzę ktoś ???


Daruj sobie te kiepskie prowokacje, bo podciągnę je pod spam.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 16:08, walgierz napisał:

> Pomorzę ktoś ???

Daruj sobie te kiepskie prowokacje, bo podciągnę je pod spam.
Pozdrawiam.


Dobrze już dobrze. Po prostu musiałem się "wyżyc" na Ogame bo miałem dobry humor :) Wiem, wiem źle zrobiłem i następnym razem mnie zdegradujesz, walgierz.

Żeby nie było off''a: OGame to dobra gra, lecz wkurzają ataki gościów którzy są w top 1-500. Dlatego to zniechęca do gry. W tej chwili nie gram na OGame, ale jeśli pojawi się nowe Uni może będę grał.

Życzę Wam - oczywiście - udanych ataków, na silniejszych (nie słabszych) graczy, bo takich uważam za noob''ów, dużo surowca i najlepszego miejsca w Top Gamer''s OGame ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 15:15, Łukasz.G napisał:

Dobra daruj sobie te pisanie ;]
Btw nie wysylac nic na te koordy bo to kordy zbanowanego za multi kolesia :D


Heh, nawet nie wiedziałem ;D Zresztą kto by był na tyle głupi żeby mi wysyłac tyle surowców za 5 mysliwców ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować