Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

OGame - temat ogólny [M]

2848 postów w tym temacie

Dnia 29.05.2007 o 16:01, wip_01 napisał:

> Ja jestem w takiej gali, ze goscia mt farmie bo obrone mu juz rozwalilem. Powazniejszych
farm
> jednak nieposiadam.

Pytałeś sie co znaczy mt a ty dalej mi tu skrótami jedziesz :D
Farmić nie sie prawie nie da bo jak tylko mam surowce to odrazu buduje coś :D


wybacz myslalem ze sie dziwisz ze MALYMI TRANSPORTERAMI farmie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 20:21, rozkosz napisał:

wybacz myslalem ze sie dziwisz ze MALYMI TRANSPORTERAMI farmie:D


NIe :D Nie rozumiałem skrótu tylko :D
Jak wcześniej grałem to też miałe takiego gostka nawet w układzie i zawsze miał dla mnie zapasik surowaców ze wystarczyło tylko rzutnąć małe transporterki i bonusik surowcowy dla siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 20:31, wip_01 napisał:

> wybacz myslalem ze sie dziwisz ze MALYMI TRANSPORTERAMI farmie:D

NIe :D Nie rozumiałem skrótu tylko :D
Jak wcześniej grałem to też miałe takiego gostka nawet w układzie i zawsze miał dla mnie zapasik
surowaców ze wystarczyło tylko rzutnąć małe transporterki i bonusik surowcowy dla siebie :D


Dokladnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy żyję w jakiejś spokojnej okolicy ? Trzymam na planecie z erową obroną i bez floty po złomowaniu 600k meaty i 200k krychy i nikt mnie nie atakuje :D A szpiegi szły oj szły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 20:54, mtobi napisał:

Ja nie wiem czy żyję w jakiejś spokojnej okolicy ? Trzymam na planecie z erową obroną i bez
floty po złomowaniu 600k meaty i 200k krychy i nikt mnie nie atakuje :D A szpiegi szły oj szły
:D


to masz szczęście bo jak ja przekroczyłem 5000 punktów to zaraz zaczeli mnie atakować i surowców teraz wogóle nie mam zaczyna mnie to już wkurzać a ty masz tyle tego zazdroszczę ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 22:43, mattex napisał:

> Ja nie wiem czy żyję w jakiejś spokojnej okolicy ? Trzymam na planecie z erową obroną
i bez
> floty po złomowaniu 600k meaty i 200k krychy i nikt mnie nie atakuje :D A szpiegi szły
oj szły
> :D

to masz szczęście bo jak ja przekroczyłem 5000 punktów to zaraz zaczeli mnie atakować i surowców
teraz wogóle nie mam zaczyna mnie to już wkurzać a ty masz tyle tego zazdroszczę ci :)


Co prawda gram teraz od niedawna (1k ptk - uni40), ale mam troche doświadczenia (dawno temu na uni2 40k ptk) i sie podziele ;]

Po pierwsze nie wiem jak można żyć bez floty, przecież farmy to podstawa dominacji w tej grze.
Po drugie trzeba mieć troche farta na spokojną okolice, lub dołączyć do jakiegoś mocarnego sojuszu (moim zdaniem lepiej jest po prostu napisać do kogoś, że nie szuka się wojny - u mnie zawsze działało).
Po trzecie po osiągnięciu kopalni na lvl:
metal 15lvl
kryształ 14lvl
deuter 10lvl
przy tych proporcjach warto zacząć budować swoją pierwszą flotę - MT, oraz ok 3 CM dla pewności trzymania farm na smyczy ;]
Po czwarte na początku warto atakować graczy nieaktywnych (i) lub (I i).
Po piąte po osiągnięciu ilości :
20MT
20LM
5CM
5DT
2Recki (na wszelki wypadek)
5 SS
możliwość budowy Kolonizatorów
trza zacząć myśleć o większych farmach. Te jednak są odpowiednio zbrojone, często jednak posiadają zwykłe WR, więc czas i pora na odkrycie krążownika ;]
A dalej jak już pójdzie.
Jak wam się los uśmiechnie to zaczniecie się liczyć w tej grze. Jak nie to cóż...


A właśnie wiecie jakiego mam pecha? ;] zasiedliłem 2 planety na wpółrzędnych x:x:4 i x:x:5 i obie miały (tylko!) 121 pół. Wyobrażacie to sobie? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2007 o 18:26, Silveren napisał:

No i to rze jestem leprzy od Ćebie



Naucz sie pisać i z tego co napisałeś wcześniej to nie wynika że jesteś lepszy wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 23:20, Kiler853 napisał:


> No i to rze jestem leprzy od Ćebie


Naucz sie pisać i z tego co napisałeś wcześniej to nie wynika że jesteś lepszy wręcz przeciwnie.



Przodownik i nie umie czytac ^^ Przecież przeprosiłem już za to zachowanie. Jeśli chcesz odpowiada na jakiś konkretny post to przeczytaj inny.

A jak nie to http://www.żal.for.noob.org.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 15:19, venpl napisał:

I tak mnie nie pobiłeś - moja miała całe 68 :P Na 4 pozycji...


Pobijcie mnie ;] kiedyś miałem 12 pól na pozycji 1 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest nowa strona główna OGame :D Mnie się ona podoba, IMHO jest o wiele lepsza od poprzedniej. Co do małych planet.. ja miałem 53 pola na 5 pozycji... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 15:58, Damian14BO napisał:

Jest nowa strona główna OGame :D Mnie się ona podoba, IMHO jest o wiele lepsza od poprzedniej.
Co do małych planet.. ja miałem 53 pola na 5 pozycji... :/



:] Ściągneli z ogame.org :P
Btw moja najmijesza to 32 pola na 4 .. i to na u 53 ;/moj 1 kolon :( od tego czasu cos mi na u 53 w koloniach nie idzie ( zadna nie ma powyzej 200 pol)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś próbowałem sobie skolonizować planetę na 4 pozycji to 6 razy kolonizowała mi się planeta mniejsza niż 80 pól ;-) dopiero za 7 trafiło się 270

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten Ogame nie kręci, ale za to moich rodziców tak :D
Grają w to kurde nie wiem już ile :P
Jakby co Uni 16 Anais i Anaisson gracze.
Złomujcie żeby w końcu się od tego odczepili :P
PS: Nie będzie łatwo :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja teraz wysyłam kolonizatory na pozycje 5 i 6 jak obie będą karłowate to sie wkurze, bo mam tylko 1270ptk (+250 na planecie) i normalnie już 3 kolonizatory zmarnowałem ;] jeden wysłałem z 1 na 3 gale i mi zeżarło sporo deuteru a planeta i tak mała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj trochę, niech rodzice zostawią naraz włączone konta to będzie ban za mulitkonoto na 30 lat... cierpliwości... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować