Zaloguj się, aby obserwować  
Pablor

Wybory 2007

2476 postów w tym temacie

A teraz już wiem o co Ci chodzi. Skierowałeś ostżeżenie do Mogrima, że za podobne zachowanie dostanie degrada. Potem dodałeś, że to tycxzy się wszystkich. Dobże, że mi o tym wszystkim powiedziałeś :\ Wg normalnego prawa to nie miałeś prawa mnie zdegradoać, gdyż by kogoś sądzić wg jakiegoś prawa trzeba najpierw tą osobe z tym praem zaznajomić, w tym przypadku powiadomić o co chodzi. Ale, że wiem ,zę to forum rządzi sie własnymi prawami, znaczy sięprawami widzi misie moderatora odpuszczam... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, nie ma co przeżywać. Sam dostałem 2 degrady, pewnie za nic, ale nie jestem tu dla statusu... Ty chyba też, spokojnie, odrobisz go... Na spokojnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś powiadomiony Regulaminem.
Informację dałem do 1 użytkownika, bo do 2 w 1 poście się nie da.
Ale chyba widać było, że napisałem...

Gdybym dał ogólnego posta, to też byś nie przeczytał???

Jeżeli tak by rozumować, to w temacie, gdzie np. zaspamuje 10 osób, powinno się napisać 10 postów z ostrzeżeniami, co również stanowiłoby wówczas już spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 22:21, BzyQacz napisał:

Spokojnie, nie ma co przeżywać. Sam dostałem 2 degrady, pewnie za nic, ale nie jestem tu dla
statusu... Ty chyba też, spokojnie, odrobisz go... Na spokojnie :).


Jeżeli o mine chodiz to też nie zależy mi na statusie. Tu chodzi mi bardziej o zrobienie sobie ze mnie kozła ofiarnego - tego co poniesie karę za to, że nie zostawił obelg mimo uszu. Ale co mnie tam. Mogrim jaki był taki zawsze będzei - każdy widizi. Podobnie jest ze mna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też już pojmuję, bo chyba nie można odświeżać czegoś, co już się napisało. Przynajmniej tak jest czasem w tematach mało chwytliwych, gdzie osoba zakładająca zaraz coś dopowiada, co mogła napisać wcześniej, bo zaraz wszyscy zapomną o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom, więc cieszy mnie Twoje, Jasne, podejście :). Fakt, czasem można oberwać za niby-nie wiadomo co, ale trzeba to przełknąć... Nikt nie jest idealny, nawet Mod... A oni naprawdę chcą unikać takich sytuacji, choć czasami nie mogą :). EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 22:11, Pablor napisał:

To dla tych, którzy nie wierzyli, że młodzi są za PO. Szczególne pozdrowienia dla mojego przyjaciela
Mogrima, który lubi znać źródło :-).

http://wiadomosci.onet.pl/wybory2007/1619517,news.html


Ja mam fajniejszą statystykę:

http://prawicowy.jogger.pl/2007/09/12/kim-sa-najwierniejsi-zwolennicy-tuska/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 21:11, reykan napisał:

W mojej rodzinie było o tyle dobrze, że dziadek miał kontakty (był
lekarzem) i ludzie często przynosili mu np. papier toaletowy (co było oczywiście towarem bardzo
luksusowym), jakieś szynki czy słodycze


Właśnie... Wystarczy nawet zobaczyć scenkę w filmie "Nie lubię poniedziałku" gdzie pani denerwuje się bo "papier toaletowy dali" i boi się że nie zdąży kupić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 22:22, RobeN napisał:

Jesteś powiadomiony Regulaminem.
Informację dałem do 1 użytkownika, bo do 2 w 1 poście się nie da.
Ale chyba widać było, że napisałem...


No cóż. Ja w przeciwieństwie do innych nie mam czasu na czytanie wszystkich postów i do kogo one są. Czytam tylko to co sie mine tyczy. Jest to tak duze forum, że przeczytanie wszystkeigo w każdym temacie zajeło by mi z parę godzin.

Dnia 07.10.2007 o 22:22, RobeN napisał:

Gdybym dał ogólnego posta, to też byś nie przeczytał???


Bardzo prawdopodobne, ze bym nie przeczytał. Powody podane powyzej. Daltego nie raz umyka mi czego nie lubię jak ktosw odpoweidzi do kogoś pisze cosdo mnie. Po prostu tego nie odbiorę.

Dnia 07.10.2007 o 22:22, RobeN napisał:

Jeżeli tak by rozumować, to w temacie, gdzie np. zaspamuje 10 osób, powinno się napisać 10
postów z ostrzeżeniami, co również stanowiłoby wówczas już spam.


Nie nie prawda. Dziwne rozumowanie. Ty jesteś moderatorem, tak? Ty masz tu zastępować administratora - z łaciny ad ministrate znaczy służyć, rozporządzać ;-) A nie nadużywać swojej władzy do kasowania niewygodnych userów. Jeżeli podjołeś się pilnowania interesów teog forum to nie powinno być dla Ciebie problemem wysłanie ostrzeżenia do nawet 20 userów pisanych pojedynczo skoro ine zaimplikowaliście takej możliwości "odpwoedz do wielu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kończąc OT, ku ścisłości:

Moderować - moderar

łagodzić, powstrzymywać, mitygować, łagodzić napięcia między ludźmi, kierować jakąś dyskusją, czuwać nad jej właściwym przebiegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak rozmowy o polityce widząc początek tej rozmowy i tak jestem pełen podziwu, że pierwsze strzeżenia i pierwsze degrady pojawiły się tak późno :). Gdyż takie rozmowy poza, ludźmi o identycznych poglądach politycznych kończą się zazwyczaj kłótnią.

Po przejrzeniu 1 z list wyborczych u mnie już wiem, że jednak głos na UPR nie zostanie oddany, gdyż nie chciałbym aby mógł się stać on głosem na pewnego szanownego pana z LPR. Czyli w moim wypadku zostały jeszcze tylko 2 opcje :) pomyślimy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 22:51, kordzio1 napisał:

Nie ma to jak rozmowy o polityce widząc początek tej rozmowy i tak jestem pełen podziwu, że
pierwsze strzeżenia i pierwsze degrady pojawiły się tak późno :). Gdyż takie rozmowy poza,
ludźmi o identycznych poglądach politycznych kończą się zazwyczaj kłótnią.

Po przejrzeniu 1 z list wyborczych u mnie już wiem, że jednak głos na UPR nie zostanie oddany,
gdyż nie chciałbym aby mógł się stać on głosem na pewnego szanownego pana z LPR. Czyli w moim
wypadku zostały jeszcze tylko 2 opcje :) pomyślimy zobaczymy.


LPR(Liga Polskich Rodzin) już była w rządzie. Jeden poseł z ich partii nam nie zaszkodzi, za to kolejny z UPR-u może pomóc. Więc nie przejmuj się jedynką twoim okręgu i głosuj KW LPR. Po za tym skąd wiesz, że dwójka z twojego okręgu się nie załapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 23:03, robocop2 napisał:

LPR(Liga Polskich Rodzin) już była w rządzie. Jeden poseł z ich partii nam nie zaszkodzi, za
to kolejny z UPR-u może pomóc. Więc nie przejmuj się jedynką twoim okręgu i głosuj KW LPR.
Po za tym skąd wiesz, że dwójka z twojego okręgu się nie załapie?

Tylko dla mnie jak pan Wiechecki ma się dostać to dla mnie to jest głos stracony, jak narazie nie planuję na nich głosować, zobaczymy co wyjdzie przy urnach. Akurat wątpię, aby miał się dostać więcej niż jeden poseł z mojego okręgu (choć 2 to mogło by być jeszcze max), choćby z tradycji głosowań w moim mieście. A w UPR podobają mi się w większości poglądy gospodarcze (choć czasami zdaje mi się, jakby zapominali, że gospodarka to nie matematyka, gdzie zawsze i wszędzie 2+2=4), ideologia to już inna sprawa.
Do dojścia do urny wiele się może zmienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 23:11, kordzio1 napisał:

> LPR(Liga Polskich Rodzin) już była w rządzie. Jeden poseł z ich partii nam nie zaszkodzi,
za
> to kolejny z UPR-u może pomóc. Więc nie przejmuj się jedynką twoim okręgu i głosuj KW
LPR.
> Po za tym skąd wiesz, że dwójka z twojego okręgu się nie załapie?
Tylko dla mnie jak pan Wiechecki ma się dostać to dla mnie to jest głos stracony, jak narazie
nie planuję na nich głosować, zobaczymy co wyjdzie przy urnach. Akurat wątpię, aby miał się
dostać więcej niż jeden poseł z mojego okręgu (choć 2 to mogło by być jeszcze max), choćby
z tradycji głosowań w moim mieście. A w UPR podobają mi się w większości poglądy gospodarcze
(choć czasami zdaje mi się, jakby zapominali, że gospodarka to nie matematyka, gdzie zawsze
i wszędzie 2+2=4), ideologia to już inna sprawa.
Do dojścia do urny wiele się może zmienić :)


Mi też najbardziej ze sfery gospodarczej i może jeszcze stosunek do UE, ze sfery światopoglądowej czyli LGBT, Aborcja, Eutanazja itd. Jestem gdzieś między PiS-em Ligą Polskich Rodzin, tzn w większości rzeczy obecny status quo ale nie wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 22:19, Ceteris Paribus napisał:

A teraz już wiem o co Ci chodzi. Skierowałeś ostżeżenie do Mogrima, że za podobne zachowanie
dostanie degrada. Potem dodałeś, że to tycxzy się wszystkich. Dobże, że mi o tym wszystkim
powiedziałeś :\


post Robena był publicznie dostępny, ostrzegał więc o co pretensja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować