Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - polska wersja filmu o lokacjach!

97 postów w tym temacie

Polski lektor (pomimo tej samej osoby podkładającej głos), spisał się w tym filmiku znacznie lepiej, od wersji anglojęzycznej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Szybkość macie zawrotną niema co ;]

Mam nadzieje że nie będzie tak z dostarczaniem wiedzmina na czas =]"

Ja miałem nieszczęście zamówić gre przed premierą i 2 tyg. po premierze zadzwonił do mnie kurier co i tak się nie równało z 2 tyg. oczekiwaniem na pieniądze. Gre kupiłem 4 tyg. po premierze:/ nigdy więcej nie kupiłem gry na gram.pl

PS Miłego czekania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 16:13, PolishWerewolf napisał:

Polski lektor (pomimo tej samej osoby podkładającej głos), spisał się w tym filmiku znacznie
lepiej, od wersji anglojęzycznej...



amerykanom się podobało więc nie wiem o co ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że ten filmik w polskiej wersji językowej był pierwszy na ig tv.... jeszcze w HD a nie taki shit.. i jeszcze gram pl wstyd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalibyście sobie spokój z tym Wiedźminem :/ No ile można, wszędzie tylko ten Wiedźmin, Wiedźmin i Wiedźmin... A zapewne większość z tych "fanów", przeczytała książki Sapkowskiego wtedy, go potwierdzono wydanie gry :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech... filmik całkiem fajny....
Choć nie taki, jakbym sie spodziewał... ty le że...
Kto dał tego lektora?
Gdzie nutka tajemniczości?
Gdzie ten głos... głos który samym brzmieniem zachęcał by do kupna gry?
Ten lektor jest... beznadziejny.
I to ma być ta super produkcja?
Ale na grę czekam z zapartym tchem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 16:34, Probos napisał:

Dalibyście sobie spokój z tym Wiedźminem :/ No ile można, wszędzie tylko ten Wiedźmin, Wiedźmin
i Wiedźmin... A zapewne większość z tych "fanów", przeczytała książki Sapkowskiego wtedy, go
potwierdzono wydanie gry :/

Zastanów się co piszesz. Przecież to chyba dobrze, że czytelnictwo w Polsce rośnie, nawet jeśli jest to zasługa gry komputerowej. Sam przeczytałem opowiadania i sagę niedawno, a to z uwagi na fakt że zawsze czytałem szkolne lektury i na inne książki nie miałem zwyczajnie czasu (a teraz jeszcze więcej młodym dowalili <lol>). Btw. ja nie wiem jak w tym kraju ma się rozwijać czytelnictwo, skoro młody człowiek jest bombardowany non stop jakimś patriotycznym badziewiem (patrz Eliza O.) Jeżeli moją pierwszą książką byłaby Gloria Victis albo Nad Niemnem to chyba do dzisiaj czytałbym tylko program telewizyjny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o barwę głosu lektora. W anglojęzycznej wersji, mówił on bez przekonania, bez emocji.

A co miało im się nie podobać? Ten sam tekst co polski, jednak inaczej czytany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny filmik... cena też niezła... szkoda tylko, że musiałbym wymienić płytkę główną z prockiem i pamięcią by gierka poszła :( eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 16:40, cedricek napisał:

ech... filmik całkiem fajny....
Choć nie taki, jakbym sie spodziewał... ty le że...
Kto dał tego lektora?
Gdzie nutka tajemniczości?
Gdzie ten głos... głos który samym brzmieniem zachęcał by do kupna gry?
Ten lektor jest... beznadziejny.
I to ma być ta super produkcja?
Ale na grę czekam z zapartym tchem ^^


Ten filmik to nic nowego, na życzenie fanów został dograny polski podkład. Wszystkim, którym nie podoba się głos Tomka Gopa, na uspokojenie powiem, że w grze go nie usłyszycie. Tak że bez obaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie, nie można ściągnąć...
Może by gram.pl w końcu zainwestowało w jakiś szybki serwer, bo czasami to płakać się chce.
Mam przy okazji pytanie: dlaczego muszę się co chwila logowac? a trwa to już od pogromu serwerów gram.pl w dniu pre ordera wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Achh.. cholera... jakoś tak.. Gothicowo. Chętnie bym sobie zagrał, ale kompa mam za słabego, więc wrócę dokończyć Noc Kruka magiem, bo nim jeszcze nie udało mi się przejść gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film całkiem ciekawy ale - jak już mówiłem kilka dni temu - grafika prezentuje się dosyć przeciętnie. Zwłaszcza Wiedźmini, których widzimy na początku, wyglądają kanciasto i po prostu sztucznie. No ale cóż, nie każda gra musi mieć świetną oprawę graficzną. Najważniejsza i tak jest grywalność. A tej, mam nadzieję, Wiedźminowi nie zabraknie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować