Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znane wymagania Crysisa

115 postów w tym temacie

No to Crysis odpuszczam, u mnie gra zaskoczy, ale na minimalnych+ minimalna rozdzielczość. Gra "zmusza" do zakupu "puszki" za 5000+ zł, co raczej w moim przypadku jest niemożliwe. Mój komp to "dziadek" z procem P4 3,2 i kartą 7800gs(AGP*8!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 20:13, olki77 napisał:

Wiadomo którego demko wyjdzie ?

Warto czasem czytać całe artykuły by oszczędzić sobie takich pytań.

A co do wymagań: kupowałem kompa rok temu, wcale nie najwyższą półkę, taki dobry średniak i jeśli gra będzie dobrze zrobiona to nie widzę powodów do tego, bym miał problemy z płynnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także uważam, że wymagania nie są jakieś szczególne. Ja naprawdę spodziewałem się czegoś co nie będzie w moim zasięgu. A tu szok.
P.S. Stranglehold to ma dopiero wymagania xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy na "zalecanej" konfiguracji gra będzie miała ze 40fps na full. Mam nadzieję.

P.S.
W sumie co ja gadam - nie podoba mi się sceneria tej gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem porównanie gry na najniższych i najwyższych detalach i zrozumiałem, że nie ma co kombinować z moim kompem, żeby uciągnął to na minimalnych. Mój komp i tak by niczego nowego nie uciągnął, ale chciałem jakąś kartę dokupić, jakiś RAM-ik, ale widzę że nie ma sensu. Przekonam rodziców (a przekonywanie taty przebiega wolniej niż drążenie skały przez wodę), że czas na nowego kompa. Za jakiś rok wpadnę do tematu o Crysisie i walnę "świetna giera, najlepsza w jaką grałem" czy cuś w tym stylu, a Wy już o niej totalnie zapomnicie. Ale ja tak mam, rzadko gram w najnowsze gry, nawet w czasach, gdy komp mi je uciągnie. Na przykład ciągle leży i czeka na granie gierka Kingdom Under Fire, która już w 2002 była w Extra Klasyce. I zapewne w końcu w nią zagram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować