Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzęt dla prawdziwych graczy w sklepie gram.pl!

128 postów w tym temacie

Ale z was są lolki.. te sprzety są takie drogie bo one są dla Pro Gamerów... do Esportu i progrsamingu... Jak myślicie cazemu są takie drogie ??? bo dlka profesjonalisty liczy się dokładność wykonania sprzętu itp... Po co komui słuchawki z mikrofonem za 300zł skoro można mieć za 50 ?? Bo w tych za 300 vbedzie dokładniejszy i czystszy dźwięk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie ma myszek Logitecha, bo to jest dopiero sprzęt dla prawdziwych graczy. Sam posiadam taką myszkę, Logitech MX500, za którą dałem 150zł i jest naprawdę dobra. Czytałem wiele recenzji na temat tej myszki i mogę z czysztym sumieniem powiedzieć, że jest to sprzęt naprawdę z nawyższej półki...;)
Może kiedyś w sklepie gram.pl będzie można zobaczysz myszki tejże właśnie firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

200 zł za mychę to trochę drogo. Ja tam mam dobrą myszkę (i według mnie i według recenzentów w różnych czasopismach) za jedyne 80 zł. I w zupełności mi ona wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiącu zamierzam kupić sobie nową klawiaturę, ale nie za 220zł. ;-) Niestety mam jeszcze wiele innych wydatków.
Cóż, w multi nie gram, więc niewiele stracę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to mój kumpel wraz z szóstymi słuchawkami, które też padły, jak reszta, że powinien zainwestować w droższe sprzęty. :P

Ale tam - wolę kupować w normalnych sklepach, ponieważ jeszcze pro gamerem nie jestem, więc taki sprzęt mi się nie przyda na razie. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też byłem zdania, że głupotą jest wywalać ponad 200zł za gryzonia. I co? Kupiłem Razer Copperhead (obecnie wciąż za ok. 240zł). W życiu bym się już po dobroci nie przesiadł na innego gryzonia, chyba że na DeathAddera. Jak w pracy mam używać zwykłej myszki to mnie krew zalewa a wrażenie jest takie jakby mieszać ręką w gnoju :P No, ale na pewno pojawią się głosy: każdy swoje chwali. Więc polecam tylko wypróbować gdzieś którąś z "elitarnych" myszek i samemu ocenić, czy różnica w działaniu jest tylko na papierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrym kompromisem między ceną a jakością jest sprzęt a4tech(seria x -> http://www.a4tech.pl/Products.aspx?GroupID=37&SubGroupID=72) bije na głowę labteca, creative i tani szajs od logitecha. Używam już około 1,5 roku i spisuje się świetnie choć myszka trochę się łatwo brudzi(kwestia materiału), reszta to same plusy. Co do produktów do MS to są bardzo dobrej jakości sam używałem przez 5 lata myszki, klawiatury i pada od nich i wszystko działało super, po tem jednak przyszedł czas na zmianę(wkurzało mnie to czyszczenie myszki) i tu popelniłem błąd kierując się marką wybralem myszkę optyczną Logitecha(jedną z tańszych) to był błąd szajs jakich mało, dpi i czujnki do bani. Po roku nie mogłem z nią wytrzymać ale brak kasy i zdolności do odłożenia kasy na coś lepszego skutecznie mnie do niej ograniczał aż pewnego dnia czytając pewien magazyn natknołem się na test mojej kochanej x7, zaryzykowałem mimo że wcześniej nie przepadalem za a4tech. Zakupu nie żałuje i polecam każdemu. A wracając do MS to szkoda że nie robi już padów na PC, ostatnio padł mi 7 letni Sidewinder i musiałem kupić coś nowego i znów długo się zastanawialem czy nie kupić pada od x360 ale cena zaporowa na szczęście saitek wprowadził to cudo-> http://www.saitek.com/uk/prod/p3600v2.htm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używałem wielu gryzoni, tych tanich i tych drogich i stwierdzam że jest to kwestia przyzwyczajenia. Oczywiście nie mówię o myszkach za 7 czy 20zł :D bo przy intensywnym graniu, raz na miesiąc trzeba by wymieniać i w sumie wyszło by to dużo drożej. Ale dobrą myszkę można już mieć za ok 60-100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja oglądałem w MM Logitech G9 Laser Mouse, która kosztowała tam około 300zł (detal 379zł) i na zdjęciach i z opisów to super mysz ale jak ją ''''pomacałem'''' to jakaś pomyłka, mała, duże rozczarowanie

a produkty MS (myszy i klawiatury) wbrew pozorom bardzo trwałe, żywotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt w sam raz dla takich jak ja, ale nie na moją kieszeń :) Różnicę w takich drogich produktach odczują tylko ci, dla których granie to nie sposób na nudę tylko hobby, zaś granie po sieci to coś więcej niż tylko możliwość zmierzenia się z innymi.

Przykładowo, na zwykłej taniej klawiaturze czasem nie idzie wcisnąć pewnych kombinacji klawiszy (u mnie np w grach fpp nie działa jednoczesne chodzenie ukosem biegnąc, co potrafi czasem znacząco utrudnić grę) a klawisze po jakimś czasie użytkowania robią minimalnie mniej hałasu od klasycznej maszyny piszącej... Co do myszek zaś - posiadam A4Tech X-Fire i chociaż jestem z niej zadowolony (jak na cenę), to jednak nie da się ukryć, że pocąca się na niej dłoń, zbierający się między przyciskami i na gumkach kurz oraz zbyt niska waga (przez co w bardziej ekstremalnych sytuacjach kiepsko się trzyma podłoża) sprawiają, że tego typu tani sprzęt bardzo średnio nadaje się do komfortowej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować