Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzęt dla prawdziwych graczy w sklepie gram.pl!

128 postów w tym temacie

Ja tam kupiłem mysz A4Tech X750Fire ma 2500 dpi 5 prog. przycisków i jestem nawet zadowolony, choć nie powiem, że mysz Habu Laser Gaming Mouse jest bardzo wygodna, a co do wygody SideWinder to bym się zastanawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Mysz Razzer Copperhead więc jestem gangsterem xD Dla mnie jest ona bardzo wygodna i wspaniale się na niej gra w gry FPS :] Mam również słuchawki Syberia które polecam wszystkim fanom czystego dzwięku 7.1 ;] Naprawde efekty są niesamowite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę wiele dobrych opini o myszach A4-tech-a, nie wiem jak jest obecnie bo ostatni raz zmieniałem mysz z jakieś 7 lat temu, ale wtedy to a4tech był wielkim szajsem. Brat dwukrotnie kupował myszy a4techa i tak średnio po 4 tygodniach grania we freespace 2 odmawiały posłuszeństwa. Postanowiliśmy się zrzucić na zestaw logitecha bezprzewodową klawiaturę+mysz. O solidności tego produktu niech świadczy fakt że te słowa napisałem na tej właśnie klawiaturze, a tą samą myszką się posłużę by dodać ten komentarz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam posiadam myszkę Microsofu''u (nie wiem za ile ,bo dostałem ją razem z kompem) ,ale działa świetnie ;).Do CS''a w sam raz ;).A jak by ta mi się zepsuła bym kupił sobie myszkę ,która nie przekracza ceny 50-60 zł ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować