Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzęt dla prawdziwych graczy w sklepie gram.pl!

128 postów w tym temacie

gram.pl

Po czym poznać prawdziwego gracza? Oczywiście - po używanym przez niego sprzęcie. Kiedy najważniejsze jest zwycięstwo i nie można sobie pozwolić na najmniejszy błąd, z pomocą przychodzą akcesoria, projektowane z myślą o największych hardcore'owcach. Takie, jak te, których sprzedaż rozpoczął właśnie sklep gram.pl!

Przeczytaj cały tekst "Sprzęt dla prawdziwych graczy w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myszka to tylko Razer Deathadder, ewentualnie Creative Fatal1ty (jeśli masz małą rączkę, bo jak duża to się bardzo przemęcza). A klawiaturkę mam Razer Tarantula. Sprzęcik pierwsza klasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 20:22, Mroku21 napisał:

Na cholerę komu taki drogi sprzęt? Ja śmigam na zwykłej myszce za dwie dychy i klawierce za
trzy :P i to wystarczy.


Bo do grania to raczej lepsze są te droższe mychy co 2000dpi to nie 800 :)
A co do klawy to masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 20:23, lord-x napisał:

Bo do grania to raczej lepsze są te droższe mychy co 2000dpi to nie 800 :)

Jak ktoś jest dobry to na każdym sprzęcie będzie wymiatał, ale fakt w szybkich strategiach czy fpsach dużo dpi się przydaje - jak się gra w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam bezprzewodowy zestaw klawiatura/mysz Labteca i spisuje sie on świetnie ( kosztował mnie tylko 77 zł w dobrym sklepie, gość wziął na próbe zestaw by zobaczyć czy sie sprzeda i trafił natychmiast na klienta i to bardzo zadowolonego z zakupu klienta ) nie skorzystam.. po za tym drogie to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować