Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzęt dla prawdziwych graczy w sklepie gram.pl!

128 postów w tym temacie

Tfu ftu tfu, mnie tam nie ciągnie to trzymania myszki MS czy pisania n klawiaturze tej firmy. A co będzie jak myszka mi popełni samobójstwo i się powiesi?
Wolałbym sobie np. takiego Deathaddera kupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój A4Tech X-750F za 60zł ma więcej przycisków niż te myszki Microsoftu za które płacimy tylko za markę wielkiej firmy bo tak na marginesie większość graczy jedzie na A4Tech, Razerach i Logitechach z tego co słyszałem. Kogo na serwach w UT nie spytam to praktycznie wszyscy jedą na A4Techach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

każdy gra na tym, co lubi i na co go stać więc w sumie co za różnica na czym grają playerzy CS''a UT lub ET. To kwestia gustu i wygody, dla jednego dobra będzie myszka za 300 zł , a dla innego myszka za 30zł. Ważne żeby było wygodnie- mając nawet najlepszą i najdroższą mysz na świecie nie będzie się grało dobrze, jeśli nie przypadnie nam do gustu i będzie dla nas niewygodna i tyle.

Ja osobiście od paru lat jadę na bezprzowodowym zestawie logitecha z myszka MX700 i jestem happy. Zmieniłem w niej tylko ostatnio ślizgacze, bo fabryczne się wytarły już.

Edit: zapomniałem dodać- nie wiem czemu dla niektórych istotna jest naklejka producenta. Czy to naprawdę istotne, że sprzęt ma znaczek logitech czy microsoftu? Przecież liczy się czy sprzęt jest dobry i jak dla mnie może mieć nawet logo kia albo ssang yong, a tak BTW microsoft miał swego czasu bardzo dobry sprzęt (nie wiem jak teraz)- intellimouse np. jest bardzo popularna i ceniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 08:14, kicaj348 napisał:

dla mnie te myszy to kicha, ja uzywam creative fatality i tez jest do bani!!


coś musi w tym być skoro można kupić ją za 50zł w MM a dobrych myszy tak nie przeceniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt faktycznie robi nie małe wrażenie, ale cena nie pozostaje w tyle... Co jak co, ale nie dałbym ponad 200 zł za myszkę tylko po to, żeby myśleć, że jestem super-graczem... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki sprzencior to bardziej dla jakiś wymiataczy w cod-a, cantera, bf albo wolfa itp. im się opłaci zainwestować w takie cudeńka, gorzej z opłacalnością dla pozostałych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować