Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA wchłonęło studia BioWare i Pandemic

109 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2007 o 23:59, dobrakos napisał:

typowe dla EA, jako silny gracz skupuja mniejsze ale juz uznane studia tak jak kiedys Westwood.
Mam nadzieje ze Bioware stworzy KOTOR3, ale jak EA ma wtracic swoje 3 grosze to moze lepiej
zeby trojki nie bylo...ech


KOTOR to nie jest kwestia chcieć-nie chcieć BioWare''u - o tym decyduje Lucas i nikt więcej. Jeśli nie BioWare, to zleci to innym - o ile w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 14:56, hehe napisał:

> Np. skate. Jasne.

Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Ale niech Ci będzie, poprawię się: prawie same wpadki
:P


Jedna nie. Tylko nie wiem, dlaczego uważasz, że BioWare spotka los gorszy, niż Criterion. To też team dostarczający genialne gry, któremu mariaż z EA tylko pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 00:21, Blizzard Beast napisał:

Jedna nie. Tylko nie wiem, dlaczego uważasz, że BioWare spotka los gorszy, niż Criterion. To
też team dostarczający genialne gry, któremu mariaż z EA tylko pomógł.


Jestem pesymistą :)) Czytając wypowiedzi panów z EA i mając na uwadze gry jakie EA ( nie wszystkie :)) ostatnio robi jakoś nie potrafię pomyśleć nic miłego i optymistycznego. Wydawanie gry na czas kosztem jakości gry, albo mówienie że krótkie gry są lepsze ( np MOH - podobno 5h grania i Crysis - zapowiadane 10 h ) również nie polepsza mojej opinii. Ale życzę BioWare jak najlepiej i mam nadzieję że będzie tak źle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... Faktem jest, że od pewnego czasu EA zmienia się na lepsze, ale zmiany, jako odbiorcy końcowi, odczujemy dopiero gdzieś w przyszłym roku. Nie wiem jak Pandemic, ale BioWare to bardzo mocny gracz, którego ograniczać w jakiś mocny sposób jest samobójstwem, więc raczej rewolucji nie będzie. Najpewniej jedynie przeportowanie najbliżej wychodzących gier na inne platformy, co tak w sumie mi się podoba bo nie lubię X360.

Generalnie zaczynam się zastanawiać... Może EA zacznie produkować gry tylko i wyłącznie z myślą o NetBSD, w końcu jedyny system, który chodzi na każdej platformie, nawet na tosterze (sic!). :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz trzeba poczekać na pierwszą grę studia BioWare i zobaczymy jaka będzie to znaczy jej cena, sama jakość i wydanie jeśli spełni nasze wymagania to będzie dobrze a jeśli jednak tak sie nie stanie to niestety nie wróżę dobrze grom wydanym przez BioWare pod szyldem EA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 15:35, marius1g napisał:

Najpierw zniszczyli Origin i Ultime Online, a teraz zepsują gry BioWare. Coś czuje, że gry
cRPG znikną jak przygodówki.


No i co nam jeszcze powiesz ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 15:35, marius1g napisał:

Najpierw zniszczyli Origin i Ultime Online, a teraz zepsują gry BioWare. Coś czuje, że gry
cRPG znikną jak przygodówki.


Póki co nadchodzi era Wiedźmina i cRPG ma szansę dostać pozytywny ładunek wrażeń.

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować