Zaloguj się, aby obserwować  
WIDER

Ile lat gracie na komputerze?

174 postów w tym temacie

Kompa dostała poczatkowo moja siostra, ale ja majac 6 lat (w 1996 roku) nauczyłem się szybko wszystkiego, i grac zacząłem gdzieś od 97 lub 98 roku bo już dokładnie nie pamiętam. To już będzie prawie 10 lat :). Komp kosztował ponad 5 tysięcy i miał 16 Mb Ram, Pentium I 120 Mhz, a karty graficznej nawet nie pamiętam (pewnie miała ze 4 lub 8 Mb, jakiś Voodoo albo coś podobnego :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 11:59, RaVmAsTeR napisał:

Ja tam pierwszy kontakt miałem z jakimś zabytkiem bodajże gdy miałem 2-3lata(1990-91 rok),
Pong i jakieś takie starocie :P
Później poszło przez Pegasusa,Sege i magicznego 486 - Doom, Jazz Jackrabitt, Fifa 94 ;p.
Gram 17 lat /19 :)


Miałeś 2 lata i grałes na kompie w Ponga..niezła fantazja:P

.......Ja dostałem na komunie św. ATARI 65 XE z magnetofonem XC12 i kilkoma grami...Pamietam PIT STOP oraz SMURFs..niezapomniane przeżycie..potem bardzo długa przerwa i PC za własną kase bodajże 3 lata temu..potem zmiana na nowego PC który jest do dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2007 o 12:01, Marked One napisał:

Miałeś 2 lata i grałes na kompie w Ponga..niezła fantazja:P


Nie grałem w ponga na kompie bo go nie miałem, nie wiem co to było bo nie pamiętam i nie mówię że grałem jak miałem 2 lata tylko jakoś koło tego się w to grało :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 11:59, RaVmAsTeR napisał:

Ja tam pierwszy kontakt miałem z jakimś zabytkiem bodajże gdy miałem 2-3lata(1990-91 rok),
Pong i jakieś takie starocie :P


Hmmm...notak tutaj jest napisane ze miałes 6-7 i grałeś w Arkanoid:P
Sorry za OT..


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz zagrałem gdy miałem jakieś 9 lat w Driver 1. Gdy miałem 12 lat dostałem Play Station i od tamtej pory gram prawieże codziennie w gry. Niezapomnę gdy 23.06.2005 dostałem kompa - teraz nie istnieją dla mnie inne platformy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja skromnie....zacząlem w 2001 roku gdy wybecalowalem kumplowi 2 tysiaki i poskladal mi kompa na amd 1600+....ale byla jazda :). Pamietam jak nie umialem poustawiac najprostrzych rzeczy w systemie nie mowiac o jego instalacji :)....hehe....teraz to mi sie wydaje smieszne. Ostatnio klekla mi plyta glowna i przez miesiac bylem bez kompa !!!!...myslalem, ze dostane na leb, ale juz mam nową i jest cool :). Strasznie sie uzaleznilem od pc-ta...kocham go !!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 13:19, spider88 napisał:

Widzę że ja to chyba już takim komputerowym dziadkiem ;))
Jeśli licząc moje początki od ZX Spectrum to będzie już ponad 20 lat .


Heh....ja tez gralem na zx spektrum 48 kilo !!!!!, ale to nie byl moj KOMP....haha...kumpel do mnie przychodzil z zx spektrumem i gralismy calymi godzinami na telewizorze uwaga -> "Rubin 714p" :) LOL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W listopadzie bieżącego roku stuknie już jedenaście lat odkąd dostałem swojego pierwszego piecyka. Po drodze miałem także przyjemność zapoznać się z C64, Amigą i Pegasusem, a w późniejszym okresie doszły ówczesne hrr hrr... "nextgenowe" (:D) konsole (które tak samo jak ww. "trzy machiny" niestety nie należały do mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 13:19, spider88 napisał:

Widzę że ja to chyba już takim komputerowym dziadkiem ;))
Jeśli licząc moje początki od ZX Spectrum to będzie już ponad 20 lat .


Nie Ty jeden ;-)
Ja bardzo dobrze pamiętam czasy komputera Odra 1305, były to moje początki w tej dziedzinie, skutecznie zaszczepione we mnie przez moich rodziców. Długo potem, gdy nastały "nowoczesne" czasy mikrokomputerów i pojawiło się ZX Spectrum z grami na taśmach magnetofonowych to wydawało się, że nic więcej człowiekowi do szczęścia nie jest potrzebne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram jakieś 4-5 lat, ale teraz już tylko w strategie pykam. Bo zrozumiałem, że lepsza do gier jest konsola i w taką się zaopatrzyłem najpierw PSX potem PS2...A na te święta PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować