Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt przedstawia finalny wygląd standardowego wydania Wiedźmina!

165 postów w tym temacie

No cóż jestem pozytywnie zaskoczony edycja jest bardzo bogata jak na te 100zł widać że twórcy się postarali no i do tego jeszcze pozytywne zaskoczenie szybką wysyłką coś mi się wydaje że nic nie odciągnie mnie od kompa w przyszłym tygodniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zestaw jest niczego sobie i za te pieniądze nie ma się co nawet zastanawiać tylko kupować, kupować i jeszcze raz kupowac. I mam male pytanko. Na zagranicznych wydaniach na pudełku jest znaczek Games for windows, a na naszym wydaniu jakoś go nie widać. Może ktoś wie dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za stówkę takie wydanie? CD Projekt po raz kolejny okazał że dba o klienta. I dobrze, jak będę miał kasę to Wiedźmina oczywiście kupię, w końcu nie ma innych gier takiego formatu polskiej produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie... zresztą chyba ktoś wcześniej je też zadał.. co będzie z obiecanymi dodatkami kiedy były trudności podczas zamawiania Wiedźmina?? bo w sumie coś było o tym gadane.. a''propos ceny.. wiecie, że media markt będzie oferował Wiedźmina w cenie 79.90zł (w porównaniu do moich wydanych 87,80 zł to się tak trochę niefajnie poczułem, nawet pomimo tego, że będę miał grę wcześniej)? dzisiaj na plakacie widziałem.. nie, żebym narzekał czy coś, ale jakiś dodatkowy upominek dla pre-orderu mogłby byc ;p... pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydanie bogate i ładne. Tylko, że obrazek go przedstawiający był już na gram.pl od dawna (tylko, że bez napisów i numerków). Więc w sumie żadna nowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 17:24, Mr Black napisał:

Wydanie bogate i ładne. Tylko, że obrazek go przedstawiający był już na gram.pl od dawna (tylko,
że bez napisów i numerków). Więc w sumie żadna nowość.


No jest pewna różnica między tym obecnym obrazkiem a tym wcześniejszym - teraz okazuje się, że nie będzie tego dodatkowego etui, które miało byc tylko w gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 17:36, myszkiness napisał:

> Wydanie bogate i ładne. Tylko, że obrazek go przedstawiający był już na gram.pl od dawna
(tylko,
> że bez napisów i numerków). Więc w sumie żadna nowość.

No jest pewna różnica między tym obecnym obrazkiem a tym wcześniejszym - teraz okazuje się,
że nie będzie tego dodatkowego etui, które miało byc tylko w gram.pl



CZeść :)

Tak różnica jest rzeczywiście taka jak mówisz. Wydanie Gram.pl będzie miało specjalne etui. Nic sie pod tym względem nie zmieniło :)

Informacja tutaj:

http://www.gram.pl/sk8_8QnqHO7_Wiedzmin.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować