Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt przedstawia finalny wygląd standardowego wydania Wiedźmina!

165 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2007 o 12:41, m1szer napisał:

Ja tez mam wyslane 22 pazdziernika. Dziwne.
Przewidywana data dostawy 24-25. Moge zrobic screenshota :)


Nie trzeba nie trzeba.. Ten temat przewijał się już wczoraj na głównym forum o Wiedźminie. Wszystko wygląda na to, że premiera "sklepowa" przesunęła się na 25 października (i zgodnie z tym, wysyłka jest 3 dni przed czyli 22 ;)). Dlaczego tak twierdzę? Na głównej stronie Wiedźmina http://www.thewitcher.com jest licznik odmierzający czas do premiery. A ten wskazuje "7 dni" dnia 18 października. 18+7=... ;)

Więc wszystko jest OK i wysyłka będzie 22 października, a my otrzymamy ją 23 lub 24 października. Dwa dni są na rozwiezienie tych tysięcy paczek. Więc niestety będzie tak, że niektórzy jeszcze będą czekać a inni szczęśliwcy już będą mogli grać.. Ale cóż, przeboleje się jakoś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak wygląda to dodatkowe etui od gram.pl i czy nic nie zmieniło się od zdjęcia z czasów przedstawienia pierwszej wizualizacji. Ogólnie można powiedzieć, że jest to najlepsze wydanie podstawowe jakie widziałem. CDP się postarało i nie żałuję tego, że nie zamawiam EK, gdyż wydanie podstawowe jest pozbawione tylko kilku zbędnych pierdółek, a jest ponad dwa razy tańsze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin tu, Wiedźmin tam. Niedługo jak otworze lodówke to zobacze tam również Wiedźmina.
A tak poważnie to bardzo ładne wydanie.
EK nie kupiłem i nie żałuje, bo mapke, dostane w standardzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydanie piękne, ale... Mnie się marzy, żeby zamiast tej ponoć "inspirowanej Wiedźminem" składanki można było osobno nabyć zwykły soundtrack. Gra mi na nic, bo przy tym komputerze, który mam mogę sobie ją puścić co najwyżej z okna, jednak jako miłośnik muzyki z gier wszelkiego rodzaju soundtrack bym chętnie nabył i posłuchał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 13:27, Makratos napisał:

Ja proponuje w takiej sytauacji obrazic się na g* granie na PC i przeżucić sie na konsole.


Dobra jasne, a jak gra na konsole też bedzie g* to przeżucimy się na coś innego :p Człowieku ty to masz argumenty...A wracając do wydania to rzeczywiściewydanie standartowe to prawie jak EK. I świetnie. Szkoda tylko ze będe musiał sobie poczekać z graniem bo wiedźmin mi niestety narazie nie pójdzie.

[M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy takie zbędne? Koszulka z nadrukiem - fajna rzecz, a koszulki od CDP zawsze są dobrej jakości, więc i ta się szybko nie rozleci.
Brelok? IMHO bardzo dobrze wygląda, trudno taki gadżet kupić. I już dostałem propozycję odsprzedaży go za... 100 zł :-P Ale go nie sprzedam.
Gra karciana - w sam raz na jakiś nudny wykład.

Artbook i Bestiariusz faktycznie są zbędne, pooglądać jednak można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 12:57, Kukowsky napisał:

Ogólnie można powiedzieć, że jest to najlepsze wydanie podstawowe jakie widziałem.


Dla mnie wzorem pozostanie Baldur''s Gate. Ale pewnie tylko z sentymentu i dlatego, że w czasach gdy wychodziło (lada chwila to już 10 lat będzie) nikomu nie przyszło namyśl urozmaicać grę tyloma dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 13:27, Makratos napisał:

A co nastąpi jak gra będzie do kitu ?


Nic- świat się nie zawali, kaczka dalej będzie prezydentem - gry to nie tylko Wiedźmin ;)

Dnia 18.10.2007 o 13:27, Makratos napisał:

Ja proponuje w takiej sytauacji obrazic się na g* granie na PC i przeżucić sie na konsole.


Sam mam konsole ale daleko im jeszcze do PieCów, gier jakie na niego wyjdą w niedalekiej przyszłości konsolowcy mogą ze świecami szukać i dalej się padami zabijać. Gry z konsol już teraz trafiają na osobiste prędzej czy później sytuacja w drugą strone przedstawia się nieco inaczej ;)

[M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 13:41, Arclight napisał:

Czy takie zbędne? Koszulka z nadrukiem - fajna rzecz, a koszulki od CDP zawsze są dobrej jakości,
więc i ta się szybko nie rozleci.
Brelok? IMHO bardzo dobrze wygląda, trudno taki gadżet kupić. I już dostałem propozycję odsprzedaży
go za... 100 zł :-P Ale go nie sprzedam.
Gra karciana - w sam raz na jakiś nudny wykład.

Artbook i Bestiariusz faktycznie są zbędne, pooglądać jednak można.

Jak dla mnie 100 zł to za dużo jak na takie bajery. :P Ale jakbym mógł taki brelok sprzedać za stówkę, to może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 13:27, Makratos napisał:

A co nastąpi jak gra będzie do kitu ?

są inne gry P

Dnia 18.10.2007 o 13:27, Makratos napisał:


Ja proponuje w takiej sytauacji obrazic się na g* granie na PC i przeżucić sie na konsole.

przerzuć się na pc tam masz worda :P

[M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 13:50, Gol Galad napisał:

EK droższe, ale tam , zawiera unikalne rzeczy. ^_,^

Które i tak pewnie dadzą do sklepu z gadżetami Wiedźmina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 14:02, AQ22 napisał:

A ja zapłacę 100 zeta więcej za ładniejszą wersję :P
Dacie tą wizualizację? Kiedy?


Wizualizacje będziesz miał za kilka dni w domu i to aż tak prawdziwą, że nawet będziesz mógł to namacalnie sprawdzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 14:04, ^RaZZieL^ napisał:

Wizualizacje będziesz miał za kilka dni w domu i to aż tak prawdziwą, że nawet będziesz mógł
to namacalnie sprawdzić ;)

Też prawda :D I znowu przez tydzień będę w kółko pocinał w nową gierkę zapominając o szkole :P
Tym bardziej że sam pojadę tą paczkę, Masterlink już 2 razy mi nawalił, 3 raz tego nie zrobi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować