Zaloguj się, aby obserwować  
Tomek1120

All Points Bulletin APB - Temat Ogólny

598 postów w tym temacie

Dnia 05.07.2010 o 02:16, NeMo-PL napisał:

kupilem nowa broń w shopie i jak mogę ją zmienic na inną ? :|


Podchodzisz do automatu z bronią i naciskasz I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 15:39, Kapas napisał:

> kupilem nowa broń w shopie i jak mogę ją zmienic na inną ? :|

Podchodzisz do automatu z bronią i naciskasz I



dzieki w życiu na taki idiotyczny sposób z tym bym nie wpadł - bez sensu to wymyślili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to jakieś nieporozumienie... Zdawało się że będzie bardzo dobra a tu straszna lipa... Bronie badziewne, postacie wytrzymują cholera wie ile, kretyński model jazdy... Da się to jakoś opchnąć? w sumie to jeszcze 49 h mi zostało... Jak kto chętny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 21:22, Gremo napisał:

Ta gra to jakieś nieporozumienie... Zdawało się że będzie bardzo dobra a tu straszna
lipa... Bronie badziewne, postacie wytrzymują cholera wie ile, kretyński model jazdy...
Da się to jakoś opchnąć? w sumie to jeszcze 49 h mi zostało... Jak kto chętny...


bronie jak bronie tak samo jak w gta wiec futurystycznych spluw nie będziesz miał, fakt balans postaci daje mocno popalić, kretyński model jazdy hmm.. da sie przyzwyczaić.

W sumie dopiero gra wyszła i nie ma aż tak co narzekać na pewno będzie masę poprawek i gra zrobi sie bardziej przyjemniejsza. :)

W grze na pewno - ja bym poprawił balanse postaci co do lvl, zmienił całkowicie interfejs, gra czasami potrafi się zacinać a przy moim kompie jest to bardzo dziwne, mało zróżnicowane zadania... takie wnioski wysuwam po 10h gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to i głupie, ale... Powiedziałby mi ktoś, jak coś napisać tylko do grupy? Za Chiny nie mogłem tego znaleźć. :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie takie mam, czy gra jest rzeczywiście fatalnie zoptymalizowana i nie warta tych 150 zl?
Troszke napalony na nią byłem, ale po niektórych opiniach zacząłem się wachać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 01:14, 8bit napisał:

Może to i głupie, ale... Powiedziałby mi ktoś, jak coś napisać tylko do grupy? Za Chiny
nie mogłem tego znaleźć. :d


F6 i wybierz tam group. Lub ew. jeśli chcesz cały czas pisać do grupy to enter i wpisujesz /g i tekst. Potem wystarczy enter i piszesz, odrazu idzie do grupy.

Ja mam inne pytanie: co oznacza R 019 (może u innych być inna liczba) nad Total Playtime i na prawo od nazwy postaci? To jest w oknie wyboru postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 10:02, Marcin08 napisał:

Pytanie takie mam, czy gra jest rzeczywiście fatalnie zoptymalizowana i nie warta tych
150 zl?
Troszke napalony na nią byłem, ale po niektórych opiniach zacząłem się wachać...


Co do tego czy jest warta sam nie wiem
I chciałbym się tego dowiedzieć czekam na recke w GameTrailers ale nie widze a w CD-Action dopiero w przyszłym miechu będzie
Co do ceny na Allegro jest oferta APB + 30 dni za 85zl czy coś kolo tego
Mógłby się ktoś wypowiedzieć i powiedzieć czy warta ta gra jest uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 21:09, Marcin08 napisał:

Wygląda na to że warto poczekać aż sie "spaczuje" troche...

http://www.cdaction.pl/news-13590/recenzja-cdactionpl---apb-all-points-bulletin-pc.html


Dzięki czekałem na tą gierkę fajnie się zapowiadała ale niestety na zapowiedzi się skończyło
Bo z tego co widziałem to model jazdy kuleje i strzelanie takie sobie
Poczekam na rozwój sytuacji
Oby mnie tylko T.E.R.A nie zawiodła tak ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa wam to? Mi cały dzień updater nic nie robi (grę dopiero kupiłem). Myślałem, że to wina konfiguracji sprzętowej, ale na laptopie mam dokładnie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do grających - warto?
Na grę czekałam od dość sporego czasu, udało mi się chwilę pograć we wczesnej becie, ale nie za wiele. W świecie recenzentów gra wywołuje mieszane uczucia. Czy faktycznie APB to jeden wielki bubel i znowu ktoś zmarnował świetny potencjał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 09:44, Smocza napisał:

Czy faktycznie APB to jeden wielki bubel i znowu ktoś zmarnował świetny potencjał?


Nic dodać nic ująć.. od bety gra nie została w ogóle poprawiona, a raczej popsuta - osobiście odradzam zakupu - szkoda nerwów i kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 09:44, Smocza napisał:

Pytanie do grających - warto?

Nawet ja, który byłem niemalże zachwycony w pewnym momencie grą (po prostu zaczęło mi iść trochę lepiej) teraz muszę przyznać, że żałuję pieniędzy, które wydałem na APB. Nie przegrałem co prawda 50 godzin, które są w podstawce (a nawet 60, bo w pre-orderze dostawało się dodatkowe 10h), ale więcej mi nie potrzeba. Nie pamiętam kiedy ostatnio się tak denerwowałem przy jakiejś grze. Nie będę wypisywał wszystkich jej wad, bo będę musiał tylko się powtarzać. Jedyne co warto, to poczekać, aż nie będzie wymagała abonamentu, albo jak będzie w ogóle darmowa. O ile ją odpowiednio spatchują (dobrze to napisałem? :P), bo szkoda nerwów i czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio czytam forum na temat APB i powiem że więcej ludzi narzeka niż zachwala tą grę. Mnie dziwi jedno czemu nie wydają nowych poprawek do gry ???!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 10:19, NeMo-PL napisał:

Ostatnio czytam forum na temat APB i powiem że więcej ludzi narzeka niż zachwala tą grę.
Mnie dziwi jedno czemu nie wydają nowych poprawek do gry ???!!!!



Nie rozumiecie.. tu nie chodzi o poprawki do gry. W czasie bety wprowadzono dwa spore patche około 2 giga danych. Efekt? optymalizacja jeszcze się pogorszyła. Problem natomiast nie leży w grze, a w systemie serwerów, który kuleje od samego początku na wszystkich grach, na jakich jest postawiony. Zapewne trzeba by przerobić poważnie mechanikę gry i zmienić serwy, ale wątpie żeby twórcy mieli na to czas i pieniądze, a przede wszystkim chęci. Efekt? EPIC FAIL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 21:03, Kapas napisał:

> Ostatnio czytam forum na temat APB i powiem że więcej ludzi narzeka niż zachwala
tą grę.
> Mnie dziwi jedno czemu nie wydają nowych poprawek do gry ???!!!!


Nie rozumiecie.. tu nie chodzi o poprawki do gry. W czasie bety wprowadzono dwa spore
patche około 2 giga danych. Efekt? optymalizacja jeszcze się pogorszyła. Problem natomiast
nie leży w grze, a w systemie serwerów, który kuleje od samego początku na wszystkich
grach, na jakich jest postawiony. Zapewne trzeba by przerobić poważnie mechanikę gry
i zmienić serwy, ale wątpie żeby twórcy mieli na to czas i pieniądze, a przede wszystkim
chęci. Efekt? EPIC FAIL


A co ma system serwerów w tym wspólnego, a nawet jeżeli to nie problem wszystkie dane przenieś na inny serwer. Odnośnie optymalizacji to chyba nie żaden problem poprawić wydajność gry. Kasę mają, pracowników też. I jedynie co sie rzuca to co napisałeś chęci bo tylko to trzyma człowieka czy mu się chce czy nie.
Problem leży głównie że zadania w grze aż do bólu są takie same zero pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 09:37, NeMo-PL napisał:

A co ma system serwerów w tym wspólnego, a nawet jeżeli to nie problem wszystkie dane
przenieś na inny serwer.


Gdyby to nie był taki problem już dawno by to zrobili, a grzebią w tym bagnie od 3 patchy...

>Odnośnie optymalizacji to chyba nie żaden problem poprawić wydajność

Dnia 23.07.2010 o 09:37, NeMo-PL napisał:

gry. Kasę mają, pracowników też. I jedynie co sie rzuca to co napisałeś chęci bo tylko
to trzyma człowieka czy mu się chce czy nie.


Tylko chyba nie tak uzdolnionych, bo z każdą nową łatą gra chodzi gorzej.

Dnia 23.07.2010 o 09:37, NeMo-PL napisał:

Problem leży głównie że zadania w grze aż do bólu są takie same zero pomysłów.


Tia... sztampa i nuda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować