Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Chciałem delikatnie powiedzieć, co myślę o sprawie, ale mod''owie kasowali wsyztsko, co jest CDP nieprzychylne. Więc powiem wprost. W kulki lecicie, oszukujecie nabywcę, nie wywiązujecie się ze zobowiązań. Tyle, więcej pisać nie będę. Echhht, żenada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No taaak klasyk gram.pl... Pamiętam ile to się użerałem z GW naightfall Ek i paroma innymi tytułami... Cóż... wysyłka miała być dzień po nadaniu. Nadanie: 22.10 mamy 24.10 18.21 a Wiedźmina ani widu ani słychu... Ja nie rozumiem dlaczego taki wydawca jak gram.pl który moim zdaniem jest jakby nie było jednym z najważniejszych na rynku, który sławi się ty, że w innych krajach zazdroszczą naszych EK NIE POTRAFI DO #### NĘDZY chociaż raz wysłać czegoś na czas?! I to właśnie Wiedźmina na którym im chyba powinno zależeć najbardziej? Pomijam już fakt niepełnej EK bo to jest ciut śmieszne, ale to bym przebolał. Natomiast to, że nadal nie widzę u siebie gry już nie przeboleje. A z Masterlinkiem kontakt jest żaden bo dzwonie pół dnia i linia jest ZAWSZE zajęta ;/ Ale to jest w końcu temat o zdjęciach Edycji Kolekcjonerskiej więc: bardzo ładna jest NA ZDJĘCIU i fajnie, że tam macie ją skompletowaną... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 18:23, NLX napisał:

Chciałem delikatnie powiedzieć, co myślę o sprawie, ale mod''owie kasowali wsyztsko, co jest
CDP nieprzychylne.


Nie ma to jak teorie spiskowe nie poparte żadnymi dowodami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście nie miałem żadnych problemów z dostawą i już dziś mogłem cieszyć się gierą. Ale faktycznie, jak już ktoś wcześniej wspomniał, korekta w opowiadaniu jest spaprana. Już drugie zdanie w przedmowie jest z błędem. Cyt. "To prawda, jeśli chodzi wiedźmina". ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 13:05, RobeN napisał:

Jeśli mowa o masterlinku to są tematy na ich temat aż 3:

Masterlink i ich lekceważenie klienta...
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=12271#u_142

Masterlink
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=15907#u_71

Przesyłka w 24h (Masterlink)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1384#u_144

I jeśli ktoś pragnie o tym podyskutować, to zapraszam ^


Ok, to w takim razie już całkowicie na temat: W takim razie dajcie też link do "CDP i ich lekceważenie klienta". Bo takiego nie znalazłem, a by się przydał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie luzik. Nie otrzymałem tylko informacji, na jakie konto przelać pieniądze. Zadzwoniłem i miła pani szybko podesłała numer konta. W poniedziałek wieczorem dostałem maila, że paczka wysłana. Dotarła do mnie we wtorek (23.10) ok. 15.00. Zawartość EK taka jak u Oktana. Pozostaje dokupić komputer :) Pozdrawiam z Częstochowy i życzę dobrej zabawy, jak najszybciej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Be-Yacz pisząc że to wina DPD miałem na myśli to że nie zastosowali się do poleceń gram.pl po naprawieniu błędu z źle zaadresowanymi paczkami. Po jakby DPD zastosowało się do poleceń gram.pl to już dzisiaj cieszył byś się EK. Lary69 jak byś sprawdzał swoją poczęte to dowiedział byś się że reszte EK dostaniesz w następnym tygodniu ponieważ CD Project nie zdążyło oznakować wszystkich kopii. Panowie nie mówcie że tu ciała dało gram.pl bo gdyby nie było małej wpadki z źle zaadresowana kopia to byście dostali bonus od CD Project i gra.pl i dostali byśmy Wiedźmina na trzy a nie na dwa dni przed premierą. Pyzatym wina leży bardziej po stronie DPD którzy nie dostosowali się do poleceń gram.pl tak to wszyscy byśmy już grali sobie w Wiedźmina. Ci którzy dostali wczoraj lub dzisiaj EK i Mają tyle dodatków co oktan84 bo my którzy jutro dostaniemy Wiedźmina możemy nie mieć tyle szczęścia…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę te wszystkie narzekania wyżej, cieszę sie, że nie zamówiłem Wiedźmina przed premierą.
Po prostu sam osobiście udam się w piątek do Empiku i będę miał przynajmniej pewność że wszystko jest ok, bez martwienia się o przesyłkę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten medalion wygląda bardziej na breloczek... Przy okazji zadam takie pytanie. Czyw wy też mieliście taki problem, że do dzisiaj (24X2007) Nie otrzymaliście gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm...drogi kolego....umowa jako tak czyli kupno gry nie zostało zawarte między mną a dpd tylko mną a sklepem gram.pl....i jakby to ładnie określić...gó...no dobra już się powstrzymam...nie interesuje mnie jaką umowę ma dpd z gram.pl tylko gdzie jest moja gra(moje pieniądze) o której nikt nie jest mi w stanie udzielić żadnej informacji :)
mimo wszstko najbardziej boli te olewanie...mi w pracy również zdarzają się błędy ale gdybym ja w pracy wykazał się taką ignorancją i olewał klientów prawdopodobnie długo bym sobie nie popracował już w zawodzie:)

ps do moda: cokolwiek zrobiłeś jakoś mi to wisi możesz mnie banować czy co wy tam robicie bo proszę uwierz mi że wolałbym sobie grać albo w spokoju dokładnie poinformowany co dzieje się z przesyłką niż denerwować się i bluzgać:) a przekleństwami zdziałałem wiele bo przynajmniej poczułem się odrobinę lepiej rewanżując się w ten sposób...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie zamiescic tutaj moje zdanie o wydaniu Wiedzmina - wczoraj wieczorem puscilem to tez na www.thewitcher.com.

To i ja podziele sie paroma uwagami w temacie Wiedzmina (EK) i pierwszych wrazen. Z roznych przyczyn (niestety) tak mi sie poskladal dzien, ze z ksiazeczkami w pudelku zapoznalem sie znacznie wczesniej, niz z sama gra. Nastepnie, juz z rozpedu, zarzucilem najpierw plytki dodatkowe, a na samym koncu gre.
Zatem oto co nastepuje.

1. Opowiadanie "Wiedzmin" - ladnie wydane, kolorowo itd. Niestety - mimo, iz purysta jezykowym nie jestem, to tylu zgubionych odstepow pomiedzy literami w zyciu jeszcze nie spotkalem, a zdazylo mi sie czytac tomiszcza po kilkaset stron. Nie wiem, kto byl odpowiedzialny za korekte - ale prosze - nie zatrudniajcie tego kogos wiecej, bo tylko bedziecie na tym tracic.

2. Instrukcja - tu juz raczej jest lepiej, niemniej juz w spisie tresci napotkalem podobny problem jak wyzej. Poza tym to co czytalem bylo juz raczej poprawnie. Jako ze poradnika (z oczywistych wzgledow) nie czytalem, to sie nie wypowiadam.

3. Plyta Audio z muzyka z gry - wlozylem, dziala, slucha sie milo - o to chodzilo.

4. Plyta z dodatkami. Jak dla mnie - tragedia masakryczna i tyle. Najwazniejsza zawartoscia tej plyty bylo dla mnie intro. Ktore jest tak skopane, ze bardziej sie nie da - zdarzylo mi sie widziec divx-y w lepszej jakosci audio/video niz tutaj ten film. Poczatkowo w temacie video nawet myslalem, ze tak mialo byc z zalozenia- ale niestety jak odpalilem gre to okazalo sie, ze jednak w grze wyglada to znaaacznie lepiej. Audio nie skomentuje - slabiutka jakosc (zeby slyszec wyraznie(?), musialem podbic poziom glosnosci znacznie powyzej tego, do czego przywyklem - i od razu mowie - odtwarzacz dvd mial poprawnie skonfigurowane opcje dzwieku). Gdybym mial porownywac, to powiedzialbym, ze roznica pomiedzy tym filmem z gry (niestety, format .bik), a tym co jest na plycie, to tak jak by porownywac co najmniej dvd do nedznego, slabej jakosci ripa w div-x. Zeby nie bylo - liczylem na cos takiego, jak udostepniony trailer HD w formacie quick time.
Reszty sie nie czepiam, chociaz te filmiki na plycie dotyczace tworzenia gry mimo wszystko moglyby byc w nieco lepszej jakosci - a tak mam dokladnie to, co juz wczesniej bylo wystawione w sieci + troche dodatkowych materialow.

5. Koszulka. Prawde mowiac jest nieco tandetna. W sumie jest wybor - albo ja uzywac i pozbyc sie po 3-4 praniach, albo zachowac na wystawe i nie nosic.

Rozumiem, ze wydanie kolekcjonerskie jest bardzo bogate (a raczej tak zakladam, zwazywszy na fakt, ze 50% mojej EK jeszcze do mnie nie dotarlo). Rozumiem tez fakt, ze cena jest atrakcyjna.
Mimo to, gdyby to ode mnie zalezalo, to zrezygnowalbym bardzo chetnie z tej koszulki na rzecz drugiej plyty dvd z materialami dodatkowymi - tyle tylko, ze nagranymi w porzadnej jakosci.
Powiem inaczej - myslalem, zeby wziac plyte z materialami dodatkowymi jutro do pracy, i pokazac kolegom jaki swietny film wprowadza do gry, oraz jak robiona byla gra. Wiem juz, ze tego nie zrobie, bo jak im pokaze ten film to mnie po prostu wysmieja i zapytaja, dlaczego posiadajac oryginalna plyte przynosze im do pokazania jakiegos tandetnego rip-a.

Dosc krytyki - licze jednak, ze albumy i karcianka oraz mapa i medalion spelnia moje oczekiwania, i beda zrobione na wysokim poziomie jakosci.

Teraz pare zdan odnosnie samej gry.
+ dialogi - jesli dalej w grze jest podobnie, jak w prologu, to bedzie niezle.
+ drzewko rozwoju postaci - no piekna sprawa - az sie nie moge doczekac kolejnych awansow
+ gra chodzi na moim sprzecie Wink (A64 3000+, RAM 1GB, GF 7600GT) - mam tylko nadzieje, ze to co udalo mi sie uzyskac w Karen Morhen bedzie rownie dobre dla dalszych obszarow.
+ az sie nie moge doczekac, jak beda wygladac walki i finishery na dalszych etapach gry
+ muzyka - dobrze wkomponowana w akcje, do tego wiele ciekawych, nowych motywow, ktorych wczesniej nie zdarzalo mi sie slyszec.

- glos Triss - nie umiem dokladnie sprecyzowac, ale troche drazni mnie sztucznoscia. Moze to tylko wrazenie poczatkowe - nie wiem, mam nadzieje ze jednak tak.
- niestety, ale momentami przelaczanie pomiedzy trybem gry, a cut-scenkami bylo wpieniajace - no ile mozna przelaczac w te i we wte w ciagu 5 minut? Szczesciem im dalej w grze, tym rozklad przelaczen byl coraz luzniejszy.

Mimo wszystko (troche w ciemno, majac 50% towaru), ale zakup oceniam poki co jako udany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe takich gości jak ty hugg lubię :D:D A do nieuwjaar drogi kolego masz rację kupno gry zostało zawarte między tobą a gram.pl tylko wiesz jest taki kłopot że ani gram.pl ani ty nie wiedziałeś co się dokładnie dzieje z przesyłkami. Pyzatym gram.pl nie oświadczyło że dostaniesz paczkę następnego dnia po wysyłce tylko DPD. Pyzatym umowa była taka że wszyscy którzy zamówią Wiedźmina przez gram.pl dostaną go na dwa dni przed premierą a nie trzy. Więc jakbyś dostał wczoraj był by to bonus (wiem powtarzam się ale widać wszyscy wszystkiego nie czytają)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszesz - "Pyzatym umowa była taka że wszyscy którzy zamówią Wiedźmina przez gram.pl dostaną go na dwa dni przed premierą a nie trzy" Czyli dziś tak? A ja nie dostałem, czyli warunki umowy niedotrzymane... Najgorsze jest to, że ja chciałem kulturalnie, skorzystać sobie z usług kuriera, jak to robię codziennie w robocie, kurier przyjeżdza, przesyłkę odbiera i na drugi dzień dostarcza gdzies tam w Polsce do kontrahenta. Ale nie, Masterlink przesyłkę odbiera, jeżdzi z nią po Warszawie, i oddaje znowu do sortowi. I zaznaczam - nie jest to EK, a normalna edycja "gramowa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:06, SzaacH napisał:

Do do pytań: Myślę że tak czy inaczej warto skontaktowac sie z BOK gram.pl bo ja nie pracuję
w gramie :) i moge jednak czegoś nie wiedzieć (szvzególnie jeśli chodzi o szczególy techniczne
wysyłek z gram.pl)


Zaraz, zaraz bo już się pogubiłem ... to opóźnienia w wysyłce EK-ów to jest wina CDProjektu w końcu czy gram.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować