Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2007 o 14:13, Piotrbov napisał:

> Banda amatorów, druga wpadka przy tym samym produkcie.

Ten problem w Edycją Kolekcjonerską, nie jest winą CDP, ani gram.pl. Jest winą firm, którzy
nie zdążyli na czas ze zrobieniem wszystkich rzeczy do EK, tych firm, którym CDP to zleciło.



Winą CDP jest to że zamówili je za późno i u złych firm. Sorry, jako klient muszę czegoś wymagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś decyduje się na KOMPLETNĄ wysyłkę po premierze?
Obawiam się o stan pudełka, skoro ma być wysyłane osobno... a z kolei też mam wątpliwości czy CAŁOŚĆ dojdzie przed 1 listopada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 14:13, Piotrbov napisał:

Ten problem w Edycją Kolekcjonerską, nie jest winą CDP, ani gram.pl. Jest winą firm, którzy
nie zdążyli na czas ze zrobieniem wszystkich rzeczy do EK, tych firm, którym CDP to zleciło.

Troche smieszne tlumaczenie. Podjeli sie wydania zawiedli i zawiedli. Mogli wybrac inne firmy, mogli wybrac inne terminy, duzo mogli.
Jesli ktos jest odpowiedzialny za cos, to znaczy, ze za to cos ponosi odpowiedzialnosc.
Jak general przegra bitwe, to nie probuje zrzucic za to odpowiedzialnosci na szeregowego Kowalskiego, leci jego glowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 14:17, Simon Whiteman napisał:

Ktoś decyduje się na KOMPLETNĄ wysyłkę po premierze?
Obawiam się o stan pudełka, skoro ma być wysyłane osobno... a z kolei też mam wątpliwości czy
CAŁOŚĆ dojdzie przed 1 listopada...

Mi najbardziej zalezy na samej grze, wiec nie ma mowy abym czekał na całość. Na dodatki poczekam tym bardziej że nie muszę dodatkowo nic płacić za wysyłkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 14:17, Simon Whiteman napisał:

Ktoś decyduje się na KOMPLETNĄ wysyłkę po premierze?
Obawiam się o stan pudełka, skoro ma być wysyłane osobno... a z kolei też mam wątpliwości czy
CAŁOŚĆ dojdzie przed 1 listopada...


Nie no jeżeli będzie wysyłka kurierem we wtorek 30.10 to na 31.10 dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 14:17, YarpenZirgin napisał:

Winą CDP jest to że zamówili je za późno i u złych firm. Sorry, jako klient muszę czegoś wymagać.


A skąd wiesz, że za późno zamówili? Może zamówili to wcześnie, lecz ta firma miała problemy techniczne, które uniemożliwiły wydrukowanie Concept Artów. A najczęściej nikt takich błędów nie jest w stanie przewidzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie ma się co obawiać. Jak CDP dało ciała, to tak mają zabezpieczyć przesyłki żeby się zawartości nic nie stało. W przeciwnym wypadku -> reklamacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 14:15, nemantis napisał:

ale kogo to interesuje? poważna firma powinna prowadzic interesy tylko z kompetentymi i odpowiedzialnymi
osobami/firmami współprace.... i to jest jej broszka żeby wszystko było na czas.


Bill Gates też przesuwa premiery swoich produkcji...
Producenci laptopów wymieniają baterie po sprzedaży produktu...
Producenci sprzętu komputerowego wymieniają uwalone serie choćby płyt głównych...

To wszystko są poważne firmy, a jednak i w tych wypadkach nikt nie podejrzewa, że tak się stanie, a się dzieje.

Sam jestem zły, ale dobrze wiem, że są wypadki i wpadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 14:17, Simon Whiteman napisał:

Ktoś decyduje się na KOMPLETNĄ wysyłkę po premierze?
Obawiam się o stan pudełka, skoro ma być wysyłane osobno... a z kolei też mam wątpliwości czy
CAŁOŚĆ dojdzie przed 1 listopada...

Ja jutro dzwonie, mam to gdzieś, wole dostać wszystko razem, po to kupiłem ek żeby doszło całe a nie w kawałkach jak prenumerata :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 14:19, Piotrbov napisał:

> Winą CDP jest to że zamówili je za późno i u złych firm. Sorry, jako klient muszę czegoś
wymagać.

A skąd wiesz, że za późno zamówili? Może zamówili to wcześnie, lecz ta firma miała problemy
techniczne, które uniemożliwiły wydrukowanie Concept Artów. A najczęściej nikt takich błędów
nie jest w stanie przewidzieć.


Nie rozśmieszaj mnie. dla mnie liczy się to ze nie dostanę tego co zamawiałem i w d* mam to dlaczego. Zamawiałem w sklepi i to sklep jest dla mnie winny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 14:19, Mychaa napisał:

> Ktoś decyduje się na KOMPLETNĄ wysyłkę po premierze?
> Obawiam się o stan pudełka, skoro ma być wysyłane osobno... a z kolei też mam wątpliwości
> czy CAŁOŚĆ dojdzie przed 1 listopada...
Mi najbardziej zalezy na samej grze, wiec nie ma mowy abym czekał na całość. Na dodatki poczekam
tym bardziej że nie muszę dodatkowo nic płacić za wysyłkę :)

Dokładnie, tylko, aby wszystko dotarło nienaruszone, nie chcę jak rok temu narzekać na to jakiego CDP wybrało przewoźnika i nie mam zamiaru wysłuchiwać bajeczki "jak to się nie powtórzy" i, że Masterlink "tak tak wogóle jest firmą spoko".
Jak będzie trzeba cokolwiek reklamować, to CDP może pożegnać się ze mną jako klientem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja. Przed premierą i tak nie pogram - więc na szybkiej przesyłce mi nie zależy.
Zależy mi natomiast na tym, by dostać EK w całości - w końcu magia otwierania będzie działać tylko wtedy, gdy zestaw będzie kompletny.
Mam nadzieję, że całość dojdzie PRZED 1 listopada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 14:17, Simon Whiteman napisał:

Ktoś decyduje się na KOMPLETNĄ wysyłkę po premierze?
Obawiam się o stan pudełka, skoro ma być wysyłane osobno... a z kolei też mam wątpliwości czy
CAŁOŚĆ dojdzie przed 1 listopada...

Ostatnio za duzo zeczy idzie nie tak jak powinno. Moze kompletna przesylke dostaniesz po tygodniu, a moze pod koniec grudnia? Czy CDP da jakas gwarancje na dostarczenie calosci w pewnym konkretnym (i niedalekim) terminie? I ile taka gwarancja bedzie warta w swietle wydarzen terazniejszych i przeszlych?
Musisz podjac trudna decyzje.
Ja wole dostac gre jak najszybciej a na reszte bede cierpliwie czekac. Lepsze to niz umrzec na atak serca bo jest juz grudzien a mojej pelnej EK jeszcze nie ma :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 14:22, RobeN napisał:

Bill Gates też przesuwa premiery swoich produkcji...
Producenci laptopów wymieniają baterie po sprzedaży produktu...
Producenci sprzętu komputerowego wymieniają uwalone serie choćby płyt głównych...

To wszystko są poważne firmy, a jednak i w tych wypadkach nikt nie podejrzewa, że tak się stanie,
a się dzieje.

Sam jestem zły, ale dobrze wiem, że są wypadki i wpadki.


nie jestem zwolennikiem porównywania zdarzeń.
żadna firma nie ma monopolu na bezawaryjność, co nie oznacza jednak że do niektórych "wpadek" mogłoby nie dojść gdyby zostały podjęte odpowiednie środki wcześniej. w tym przypadku nie rozumiem jednego, dlaczego wszystko musiało być przygotowywane na ostatnią chwile?. przecież liczba egzemplarzy EK była znana już dużo wcześniej, czy nie można było zatroszczyć się wcześniej o te "dodatkowe" elementy?

pozdr
nemantis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 14:25, Arclight napisał:

Tak, ja. Przed premierą i tak nie pogram - więc na szybkiej przesyłce mi nie zależy.
Zależy mi natomiast na tym, by dostać EK w całości - w końcu magia otwierania będzie działać
tylko wtedy, gdy zestaw będzie kompletny.
Mam nadzieję, że całość dojdzie PRZED 1 listopada...

Ja już 31 października nie będę mógł odebrać, więc lepiej, aby wszystko trafił do moich rąk tak na wszelki wypadek najpóźniej 29 paź. Bardzo nie lubię jak przesyłka do mnie leżakuje w sortowniach przez wiele dni.... oj BARDZO!!!
Gdzie będzie podany numer listu przewozowego drugiej części?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 14:30, PioMrex napisał:

> Tak, ja. Przed premierą i tak nie pogram - więc na szybkiej przesyłce mi nie zależy.
> Zależy mi natomiast na tym, by dostać EK w całości - w końcu magia otwierania będzie działać

> tylko wtedy, gdy zestaw będzie kompletny.
> Mam nadzieję, że całość dojdzie PRZED 1 listopada...
Ja już 31 października nie będę mógł odebrać, więc lepiej, aby wszystko trafił do moich rąk
tak na wszelki wypadek najpóźniej 29 paź. Bardzo nie lubię jak przesyłka do mnie leżakuje w
sortowniach przez wiele dni.... oj BARDZO!!!
Gdzie będzie podany numer listu przewozowego drugiej części?


Tylko, że drugą cześć(dodatki) będą rozsyłać dopiero od 30.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz czekamy na info o max terminie wysyłki od niebieskich, bo nie chce zdecydować się na wysłanie całości a potem niestety dostać grę w grudniu pod choinkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam nadzieję, że dotrze do "góra!" 30 listopada, 31 wyjeżdżam... Z drugiej strony, jak przesyłka będzie w sortowni w Lublinie, to się po nią osobiście pofatyguję - i tyle.

Numer listu przewozowego pewnie każdy będzie dostawał osobno na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa ma się tak:
- Nowa karta graficzna nie jest nawet zamówiona, więc w dniu 24 października będę mógł się nacieszyć co najwyżej instrukcją, soundtrackiem i materiałami dodatkowymi...
- Tydzień mnie nie zbawi, chociaż czekanie nieco denerwuje...
- Tak jak mówi Arclight - chcę widzieć jak kurier wyciąga pudełko, w którym jest WSZYSTKO co wcześniej było zagwarantowane - być może jestem sentymentalny, ale cóż...
- No i wspomniana obawa o stan pudełka...

EDIT. Podaję w wątpliwość punktualność kuriera - liczę OSTATECZNIE na 31 października...
Nie wiem w jakiej kolejności są wysyłane EK - numeracja? Jeśli tak to chyba nie mam się czym martwić - 0027...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować