Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Sprawa dla mnie przynajmiej jest prosta. Zawiedli czy to ważne kto jesli zawodzi firma zawodzi cdp jesli oni zawodzi gram.pli to tyle. Wazne ze nie dostane pelnej ek ze przysla mi ja w niewiadomym terminie i ze nie nie bede mial tej radosci ktora mi towarzyszyla od paru dni kiedy wyczekiwalem na moja ek.... jestem poprostu niezle wkurzony....
Moim zdaniem ankieta z wyborem odszkodowan powinna sie znalezc jak najpredzej czy to na gram.pl czy na thewicher.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 15:08, Wolus1 napisał:

Nawet ci którzy zamówili edycję podstawową? Jak tak to bardzo miło. :)


No oczywiste to jest, przecież te problemy również przeszkadzały w zamawianiu podstawowej edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zauwazcie tez jak fajnie dziala gram.pl:)
Pomyslcie na 1 miejscu tego newsa i w tytule nie jest w cale to, że dlugo oczekiwana ek bedze dostarczana w czesciach.... tylko ze zrobili sobie fotki podstawowej edycji..... wszystko po to zeby ludzie mysleli ze to nie jest az tak znaczace...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry zwracam honor Ekipe GRAMU ... Jesteście rzetelni i nie boicie sie przyznać do błędów i porażek ...
PUK PUK PUK Winy zostają wam odpuszczone ;]

Pozdro !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, bo rozumiem, że EK miała być dostarczona w jakimś specjalnym, większym pudełku (to logiczne) - a teraz jak to będzie? Czy teraz dostanę tylko podstawkę w pudle a resztę luzem? Sorry, ale to SĄ istotne szczegóły bo właśnie za nie płacę 200zł a nie tyle ile naprawdę jest warta gra. Czekam na dokładniejsze informacje w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gramowe wydanie prezentuje się naprawde okazale, ale sądziłem że to etui do podstawowej wersji Wiedźmina będzie tak dobre jak plastikowa obwoluta z Czarnej Edycji Dungeon Siege 2 a tym czasem otrzymamy zwykłe tekturowe opakowanie, które jest bardziej podatne na zniszczenia. Ale nie ma co narzekać. Dobrze, że poradnik, instrukcja i opowiadanie będą w kolorze.

PS. Co do EK to CDProjekt po raz kolejny się nie popisał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 15:32, hagen321 napisał:

a EK bez tych dodatków to będzie wyglądało jak EP czyli w środe otrzymamy jakby EP tak????


Tak, tylko bez tego etui.

Dnia 21.10.2007 o 15:32, hagen321 napisał:

Zaraz, bo rozumiem, że EK miała być dostarczona w jakimś specjalnym, większym pudełku (to logiczne) - a teraz jak to będzie? Czy teraz dostanę tylko podstawkę w pudle a resztę luzem? Sorry, ale to SĄ istotne szczegóły bo właśnie za nie płacę 200zł a nie tyle ile naprawdę jest warta gra. Czekam na dokładniejsze informacje w tej sprawie.


Właśnie mnie też to martwi - nawet maila w tej sprawie wysłałem - jak rozwiążą sprawę transportu pudła z EK.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 15:38, Irexus napisał:

Kurde ja żadnego meila od Gramu nie dostałem !! ;] Skopiujcie text tego meila plx !


Dziękujemy za zamówienie Edycji Kolekcjonerskiej gry Wiedźmin.

Premiera gry Wiedźmin to dla nas ogromne wydarzenie, ale równocześnie bardzo duże wyzwanie. Chcielibyśmy, aby wszystkie działania przebiegały zgodnie z wytyczonym planem, tak by Wasze zadowolenie i satysfakcja były jak największe.
W planie tym pojawiła się jednak z naszej winy niedoskonałość. Ze względu na drastycznie długi proces produkcji kilku elementów wchodzących w skład Edycji Kolekcjonerskiej - w tym pudełka i albumu, jak również bardzo żmudny proces kompletacji związany z indywidualną numeracją każdego egzemplarza, zdecydowaliśmy się na wysyłkę w specjalnym trybie.

Mając do wyboru opóźnienie wysyłki o kilka dni i niedotrzymanie ustalonych terminów (dostawa po premierze) lub wysłanie samych gier bez dodatków, zdecydowaliśmy się na to drugie rozwiązanie. Gra będzie zgodnie z zapewnieniami, na 2 dni przed premierą, zaś wszystkie elementy dodatkowe doślemy na nasz koszt tuż po premierze razem z obiecaną gratyfikacją przy starcie pre-ordera.

Za zaistniałą niedogodność w imieniu gram najmocniej przepraszam, licząc jednocześnie na to, że nie przeszkodzi ona nikomu w cieszeniu się rozgrywką. Zdając sobie sprawę z obecnej sytuacji, ze zrozumieniem odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i wątpliwości dotyczące zamówień gry, prosząc o bezpośredni kontakt z naszym Działem Klienta (email dok@gram.pl i tel. 22 519 69 69).

z pozdrowieniami,
Jarek Orzeszek
menedżer gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 15:38, Irexus napisał:

Kurde ja żadnego meila od Gramu nie dostałem !! ;] Skopiujcie text tego meila plx !


Dziękujemy za zamówienie Edycji Kolekcjonerskiej gry Wiedźmin.

Premiera gry Wiedźmin to dla nas ogromne wydarzenie, ale równocześnie
bardzo duże wyzwanie. Chcielibyśmy, aby wszystkie działania przebiegały
zgodnie z wytyczonym planem, tak by Wasze zadowolenie i satysfakcja były
jak największe.
W planie tym pojawiła się jednak z naszej winy niedoskonałość. Ze względu
na drastycznie długi proces produkcji kilku elementów wchodzących w skład
Edycji Kolekcjonerskiej - w tym pudełka i albumu, jak również bardzo
żmudny proces kompletacji związany z indywidualną numeracją każdego
egzemplarza, zdecydowaliśmy się na wysyłkę w specjalnym trybie.

Mając do wyboru opóźnienie wysyłki o kilka dni i niedotrzymanie ustalonych
terminów (dostawa po premierze) lub wysłanie samych gier bez dodatków,
zdecydowaliśmy się na to drugie rozwiązanie. Gra będzie zgodnie z
zapewnieniami, na 2 dni przed premierą, zaś wszystkie elementy dodatkowe
doślemy na nasz koszt tuż po premierze razem z obiecaną gratyfikacją przy
starcie pre-ordera.

Za zaistniałą niedogodność w imieniu gram najmocniej przepraszam, licząc
jednocześnie na to, że nie przeszkodzi ona nikomu w cieszeniu się
rozgrywką. Zdając sobie sprawę z obecnej sytuacji, ze zrozumieniem
odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i wątpliwości dotyczące zamówień gry,
prosząc o bezpośredni kontakt z naszym Działem Klienta (email dok@gram.pl i
tel. 22 519 69 69).


Skopiowałem z innego postu w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 15:36, Lerten napisał:

> a EK bez tych dodatków to będzie wyglądało jak EP czyli w środe otrzymamy jakby EP tak????


Tak, tylko bez tego etui.

> Zaraz, bo rozumiem, że EK miała być dostarczona w jakimś specjalnym, większym pudełku
(to logiczne) - a teraz >jak to będzie? Czy teraz dostanę tylko podstawkę w pudle a resztę
luzem? Sorry, ale to SĄ istotne szczegóły bo >właśnie za nie płacę 200zł a nie tyle ile
naprawdę jest warta gra. Czekam na dokładniejsze informacje w tej sprawie.

Właśnie mnie też to martwi - nawet maila w tej sprawie wysłałem - jak rozwiążą sprawę transportu
pudła z EK.

Pozdrawiam.


Uff w takim razie mam nadzieję, że sprawa jakoś się wyjaśni. W końcu dlatego nie ma być etui, bo będzie pudełko z numerem EK (przynajmniej TAKIE było założenie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha, wiedziałem.

CDP słynie z tego, że premiery najlepszych gier zawsze są skopane.

Oj CDP, CDP. Amatorszczyzna. A Cenega patrzy i się śmieje przejmując powoli pozycję lidera Polskiego Dystrybutora Gier.

Zamiast dawać tyle pierdółek do gier, których nikt nie używa i na ogół po miesiącu obrastają kurzem, wydajcie chociaż jedną, JEDNĄ grę, która nie będzie miała żadnych "wpadek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować