Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2008 o 10:03, Revan14 napisał:

Faktycznie trochę ubogo. Zwłaszcza, jeżeli patrzeć na wydania Wiedźmina, czy nawet gry
Legend. Bardzo dziękuję za odpowiedź.


Wiedźmina wydał CDP, gdyby CDP był wydawcą AC to pewnie wydanie podstawowe AC byłoby bogatsze, no ale nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2008 o 10:21, hunter22 napisał:

Wiedźmina wydał CDP, gdyby CDP był wydawcą AC to pewnie wydanie podstawowe AC byłoby
bogatsze, no ale nie jest...


Masz racje. Ale moim zdaniem inni, polscy wydawcy gier mogliby się postarać i stworzyć konkurencję CDP. Było by to przede wszystkim korzystne dla graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 10:28, Revan14 napisał:

Masz racje. Ale moim zdaniem inni, polscy wydawcy gier mogliby się postarać i stworzyć
konkurencję CDP. Było by to przede wszystkim korzystne dla graczy.


Mogli by się postarać, ale jakoś nie widać poprawy, ale takie wywody to już nie w tym wątku... co jak co ale to temat o AC :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 10:28, Revan14 napisał:

Masz racje. Ale moim zdaniem inni, polscy wydawcy gier mogliby się postarać i stworzyć
konkurencję CDP. Było by to przede wszystkim korzystne dla graczy.


Tylko że w Polsce i tak liczy się tylko CDP i Cenega, z tego większość gier i tak wydaje CDP. A edycje kolekcjonerskie gier wydawanych przez Cenegę też są niezłe, tylko że ich jest bardzo mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 13:34, Kraju92 napisał:

> Masz racje. Ale moim zdaniem inni, polscy wydawcy gier mogliby się postarać i stworzyć

> konkurencję CDP. Było by to przede wszystkim korzystne dla graczy.

Tylko że w Polsce i tak liczy się tylko CDP i Cenega, z tego większość gier i tak wydaje
CDP. A edycje kolekcjonerskie gier wydawanych przez Cenegę też są niezłe, tylko że ich
jest bardzo mało.


Zapomniales o 3 mocnym graczu jakim jest LEM/EA ktorzy tez wydaja bardzo duzo gier a mozna powiedziec ze najwiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 13:37, MLODY2K6 napisał:

Zapomniales o 3 mocnym graczu jakim jest LEM/EA ktorzy tez wydaja bardzo duzo gier a
mozna powiedziec ze najwiecej


Najwięcej wydaje CDP, Lem ma czasami gry dobre, ale zdarzają się gry bardzo słabe, a EA wydaje tylko i wyłącznie swoje gry co nie jest tak dużo w ciągu roku (mówię tylko o rynku gier na PC)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 13:52, Coxsik napisał:

A jak się prezentuje Polska wersja Assasins Creeda. Chodzi mi o spolszczenie gry. Czy
jest lektor czy tylko napisy?


Jest nawet dubbing, więc pełna polska wersja językowa. A dubbing jest bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 13:45, Kraju92 napisał:

> Zapomniales o 3 mocnym graczu jakim jest LEM/EA ktorzy tez wydaja bardzo duzo gier
a
> mozna powiedziec ze najwiecej

Najwięcej wydaje CDP, Lem ma czasami gry dobre, ale zdarzają się gry bardzo słabe, a
EA wydaje tylko i wyłącznie swoje gry co nie jest tak dużo w ciągu roku (mówię tylko
o rynku gier na PC)


czyli np CRYSIS, CALL OF DUTY 4 ORANGE BOX, CLIVE BARKERS JERICHO, C&C TYBERIUM WARS, THE SIMS 2 + dodatki to kiepskie gry? pamietaj ze wydawca gier EA w Polsce jest LEM. Jesli chodzi o gry wydawane przez samego lema to sa bez rewelacji ale EA juz stoin na wysokim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 13:57, MLODY2K6 napisał:

czyli np CRYSIS, CALL OF DUTY 4 ORANGE BOX, CLIVE BARKERS JERICHO, C&C TYBERIUM WARS,
THE SIMS 2 + dodatki to kiepskie gry? pamietaj ze wydawca gier EA w Polsce jest LEM.
Jesli chodzi o gry wydawane przez samego lema to sa bez rewelacji ale EA juz stoin na
wysokim poziomie


Ale mi chodziło tylko i wyłącznie o gry wydawane przez LEM, czyli nie te z EA, oczywiście tak jak napisałem mają też gry dobre jak wyżej wymienione, ale The Sims2 to nie jest dla mnie gra rewelacyjna, a raczej słaba.
Oczywiście Cenega zrobiła kawał świetnej roboty z polskim wydaniem AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2008 o 14:07, Kraju92 napisał:

Ale mi chodziło tylko i wyłącznie o gry wydawane przez LEM, czyli nie te z EA, oczywiście
tak jak napisałem mają też gry dobre jak wyżej wymienione, ale The Sims2 to nie jest
dla mnie gra rewelacyjna, a raczej słaba.
Oczywiście Cenega zrobiła kawał świetnej roboty z polskim wydaniem AC.


Tak tyle ze Cenega wydaje od 3 do 7 pozadnych gier w roku w zeszlym roku BIOSHOCK najwazniejszy byl dla mnie teraz AC i GTA 4. Za to najwiesza wpadka dla Cenegi byl R6 VEGAS ktore mialo sie ukazac 28 marca 2007 a tak sie spieszyli ze wypuscili to w czerwcu kiedy na to nikt nie czekal i dali od razu z supersellera. osobiscie uwazam ze Cenega nie jest jakas super rewelacyjna firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 14:13, MLODY2K6 napisał:

Tak tyle ze Cenega wydaje od 3 do 7 pozadnych gier w roku w zeszlym roku BIOSHOCK najwazniejszy
byl dla mnie teraz AC i GTA 4. Za to najwiesza wpadka dla Cenegi byl R6 VEGAS ktore mialo
sie ukazac 28 marca 2007 a tak sie spieszyli ze wypuscili to w czerwcu kiedy na to nikt
nie czekal i dali od razu z supersellera. osobiscie uwazam ze Cenega nie jest jakas super
rewelacyjna firma


Nie jest ale jest drugą na rynku z najlepszych. A często się zdarza że ma nawet lepsze tłumaczenie niż gry z CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 14:21, songohanssj2 napisał:

Mam pytanie co się stało z quizem AC??


Jakiś moderator musiał go usunąć, bo stwierdził że nie jest potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 14:21, songohanssj2 napisał:

Mam pytanie co się stało z quizem AC??


Zapomniany? :P Poczekajmy z miesiąc i sie założy dopiero quiz o AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 20:17, songohanssj2 napisał:

> > > Zna ktoś jakąś dobrą stronę polską o AC?
> > Może ta----------> http://www.assassinscreed.bfme.pl/
> > albo ta ----------> http://www.assassinscreed.cenega.pl/
>
> Ta bfme jest od jakiegoś czasu "none"..
Może wiesz dla czego bo to stronka była nawet fajna?


Właśnie sam nie wiem , ale wogóle od jakiegoś miesiąca jak ta stronka była to nic na niej nie pisał autor..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 15:02, songohanssj2 napisał:

> > Mam pytanie co się stało z quizem AC??
> Tu masz quiz
> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=36172&u=54
A gdy wpisywałem tą nazwę w wyszukiwarce to pokazywał mi się tylko ten z kłódką


więc trzeba było wejść w tamten temat. Tam na pewno by był link do otwartego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować