Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2008 o 20:24, micol napisał:

Ej, ten czwarty screen chyba nie jest twój. Chyba, że w jeden dzień udało Ci się daleko
dojść. Chodzi mi o synchronę. Według mnie jest za duża, ale mogę się mylić. Ona była
chyba w 4-5 zabójstwie.

to jest moje drugie zabójstwo, może nie w kazdym savie jest pokolei, ale możesz być pewny że to moje screeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz:
ODNOśNIE DO LIKNKA NIżEJ!
Ej coś takiego mi wyskoczyło czyli jak minimalne (prawie)spełnia to chyba nie pójdzie. A procesor mam dobry(core 2 duo 2x 2,2)?

Ps po co nazywać minimalnymi skora nic prawie na nich nie chodzi...

tu wynik testu(ostatni obrazek)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11308&u=2191

Czy mogę pograć ładnie w miarę i płynnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2008 o 20:31, Don Zorro napisał:

Czy mogę pograć ładnie w miarę i płynnie?


Słuchaj, forum to NIE czat, piszesz posta a potem cierpliwie czekasz, a nie co 2 min piszesz to samo. Daj czas innym. Co do tego - nie powinno Ci pójść, za mało RAMu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 20:34, Outlander-pro napisał:


> Czy mogę pograć ładnie w miarę i płynnie?

Słuchaj, forum to NIE czat, piszesz posta a potem cierpliwie czekasz, a nie co 2 min
piszesz to samo. Daj czas innym. Co do tego - nie powinno Ci pójść, za mało RAMu ...



napisałem jeszcze raz bo mój post był ostatni na stronie a ktoś napisał już nowy

A grafa dobra(geforce 8400gs 256mb/64bit)?
A gdyby było 2 gb ramu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 20:34, Outlander-pro napisał:

Co do tego - nie powinno Ci pójść, za mało RAMu ...

Mało ramu? Mi na AMD Athlon x2 4400 @ 2x 2,3Ghz, 1024mb ddr2 ram, Asus 7600gt 256mb chodzi na max + sterownikami wymuszone AA 8xs, Anizo 16x. Jedynie w terenach poza miastami gubi kilka klatek, ale nic nie charczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 20:36, Don Zorro napisał:

A grafa dobra(geforce 8400gs 256mb/64bit)?
A gdyby było 2 gb ramu?


Karta bardzo słaba i AC będzie kiepsko chodził, o najwyższych nie masz co marzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 20:45, Kraju92 napisał:


Karta bardzo słaba i AC będzie kiepsko chodził, o najwyższych nie masz co marzyć.


GF 8400 słaba? To jaka twoim zdaniem jest dobra, nie każdy musi mieć GF 8800 moim zdaniem spokojnie gra na tej karcie pójdzie ja mam GF 8500 512 mb i ani razu mnie nie zawiodła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 20:59, Gorn7 napisał:

GF 8400 słaba? To jaka twoim zdaniem jest dobra, nie każdy musi mieć GF 8800 moim zdaniem
spokojnie gra na tej karcie pójdzie ja mam GF 8500 512 mb i ani razu mnie nie zawiodła.


Ja też mam 8500 512 mb i AC chodzi dobrze, ale 8400 jest słabą kartą w porównaniu do średniego 8500, a teraz 8800 jest takie tanie że spokojnie można kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Tak, 8400 jest słaba, tym bardziej na 64bitowej szynie :)
Kraju92 jeśli dla Ciebie ~400-500zł to tanio, to ciesz się że śpisz na kasie... :)
Edit: Mówię o tańszych wersjach, lub tzw. okazjach :)
EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 19:28, player000 napisał:

jeśli już masz problemy z rozpoznaniem oprycha to zauważ że są postacie które nie mają
miecza przy pasie a celownik (ta niebieska obwódka) ich zaznacza, to są w 99% oprychy
(pozostali to assassyni lub goście od przesłychań itp.)


Ok. Dzięki za pomoc, bo w AC grałam mało i dlatego miałam problem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 21:09, czapla56 napisał:

jeśli dla Ciebie ~400-500zł to tanio, to ciesz się że śpisz na kasie...


Nie śpię na kasie i wcale jej dużo nie mam 500 zł za taką kartę to naprawdę niska cena, oczywiście dla gracza który nie ma kasy jest to bardzo dużo, ale na pewno na allegro można kupić jeszcze taniej.

Po niektórych zleceniach dostaje się mapę z rozmieszonymi np.łucznikami, gdzie można obejrzeć tą mapę, jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 21:25, Kraju92 napisał:

Po niektórych zleceniach dostaje się mapę z rozmieszonymi np.łucznikami, gdzie można
obejrzeć tą mapę, jak?

Musisz nacisnąć pauze i otworzyć pamięć aktualnej misji. Tam masz zaznaczone co zrobiłeś, a co nie. I przy niektórych bloczkach są mapki, listy itd. A jak są, to można je otworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 21:29, Shini napisał:

Musisz nacisnąć pauze i otworzyć pamięć aktualnej misji. Tam masz zaznaczone co zrobiłeś,
a co nie. I przy niektórych bloczkach są mapki, listy itd. A jak są, to można je otworzyć.


To dzięki, myślałem właśnie że to pewnie jest w blokach pamięci, ale wolałem się upewnić u kogoś kto na pewno wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 21:37, Kraju92 napisał:

> Świetna stronka o AC! Dużo materiałów, w końcu coś porządnego znalazłem.
>
> http://assassinscreed.gry-online.pl/news.php

Nawet nie wiedziałem że gry-online.pl ma swoją stronę o AC, zaraz zacznę ją przeglądać.


Ale to raczej nie ma nic wspólnego z tamtym portalem gry-online.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 20:42, czapla56 napisał:

> Co do tego - nie powinno Ci pójść, za mało RAMu ...
Mało ramu? Mi na AMD Athlon x2 4400 @ 2x 2,3Ghz, 1024mb ddr2 ram, Asus 7600gt 256mb chodzi
na max + sterownikami wymuszone AA 8xs, Anizo 16x. Jedynie w terenach poza miastami gubi
kilka klatek, ale nic nie charczy.


Niemożliwe. Albo się pomyliłeś w podawaniu konfiguracji, albo wciskasz kit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 21:38, Ecko09 napisał:

Ale to raczej nie ma nic wspólnego z tamtym portalem gry-online.pl


Ma, bo oni robią podstrony o różnych grach. A nawet na tej stronie są mapki z rozmieszczonymi mapkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Cóż, wierz lub nie... Ja tam niczego udowadniać nie mam zamiaru, ani się wykłócać. Po prostu swoje wiem i widzę jak jest ;) Na dniach mam zamiar dokupić jeszcze 2gb ramu, co powinno wyeliminować wszelkie problemy...
Edit: Dodam jeszcze, że gram na 1024x768. Na więcej nie pozwala monitor (ciągle mam jeszcze stary 15") :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować